Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. vavrena

    vavrena Member

    Ми поступаємо в 8 клас, по балах ніби проходимо. Ходили на курси, ще до того додатково займались з репетитором - перерішали всі приклади з попередніх років, а також питання, що давали на курсах (книжечка). Завдання були дійсно важкі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Ми поступали минулого. Як сказав наш тато - середньої складності)).
    Чи тільки за шкільною - ну не знаю. Хіба що ви вчитесь в спеціалізованій школі, з поглибленим вивченням математики. Доня вчилась в 46-й, то такого рівня завдань вони напевне і в 11-му класі б не розв'язували. Там просто задачі з іншим підходом. Можна вдома посилено готуватись. На сайті є всі завдання за попередні роки. Але тоді потрібно щоб вдома дитині хтось пояснював. Ну або дитина настільки здібна і в стані сама з тим розібратись.
    Ми ходили трохи на суботні курси, але минулого року їх було дуже мало - бо вічно якісь свята випадали. Вдома переробили трохи з попередніх років. І перед самими іспитами взяли два заняття з математики і три з фізики у репетиторів. Так щоб малій в голові просто її знання по поличках розклали. Репетиторством з фізики чесно скажу - була не дуже задоволена. Вони робили багато задач за принципом - на тобі завдання і розв'язуй. А що не знаєш - в дома подумаєш. З одного боку ніби і добре, але за що тоді гроші отримує? Ну але то таке. Але з фізики наприклад були діти які ходили до того викладача десь з грудня, і багато з них не пройшло. Тому тут надзвичайно багато залежить від самої дитини. З донькою поступав минулого року хлопчик - набрав дуже мало. Від вересня пішов до репетитора - то цього року поступив з гарними балами.
    Насправді минулого року поступало 186 дітей, з них 7 поза конкурсом або співбесіда.
     
    Останнє редагування: 15 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    МОН затвердило нову структуру навчального року 2016\2017

    Міністром освіти і науки Лілією Гриневич підписаний лист, яким визначено структуру нового навчального року.

    Документом передбачено, що структуру навчального року та строки проведення канікул у новому навчальному році встановлюватимуть загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з відповідними органами управління освітою.

    При цьому навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності має розпочатись у День знань – 1 вересня і закінчитись не пізніше 1 липня наступного року.

    Також передбачено, що тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів без врахування днів, коли діти припиняли навчання з незалежних від них причин (карантин, температурний режим тощо).

    У межах часу, передбаченого робочим навчальним планом, школами має бути встановлена тривалість навчального тижня на весь навчальний рік. У випадку встановлення 5-денного навчального тижня відпрацювання уроків по суботах (з метою надолуження навчального матеріалу, чи продовження канікул та скорочення опалювального сезону) не допускається, оскільки це призведе до перевищення тижневого гранично допустимого навантаження на учнів.

    Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів учні 4, 9 та 11 класів складатимуть державну підсумкову атестацію. Перелік предметів для державної підсумкової атестації, форму та терміни її проведення буде затверджено додатково.


    повний текст можна знайти тут Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Ох, болюча тема, бо ми на дистанційному навчанні. А в місцевій школі програма трохи інша :girl_in_dreams:
    Дякую за пояснення ))) Маю купу інформації до роздумів :girl_curtsey:
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Ні, ви шось плутаєте, в 8 клас було 186, а не 90, подивіться на сайті. http://www.lpml.com.ua/media/4278/8-клас-ф-м-2015.pdf
     
  8. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Здається, я подивилась у дев'ятий клас ((( Тож Ви праві.
    Але чомусь говорили, що цього року найбільший конкурс... То так, не з чуток, а від учасників подій ;))
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

     
  11. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Це адміністрація, яка себе дуже любить і поважає )) - так любить розказувати.
     
    Останнє редагування: 16 Червень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    У малого такі ж враження від місцевої школи :girl_haha: і щодо програми, і відношення до дітей, і між однокласниками :girl_tender:Адаптація була доволі комфортною (ми рік тут).
    Каже, що хотів би жити в Україні, але з тутешньою школою. Тут діти дуже довго залишаються дітьми, мають багато часу, а найголовніше, можливостей займатись спортом.
    До речі, в класі з сином (6 клас) навчається один хлопчик з ДЦП (діти по черзі пильнують його, водять, допомагають) і один хлопчик 14 років. З ним ходить на уроки мама (дуже розумний, але "дитячий").

    Ех, час покаже... бо голова пухне обмірковувати усі варіанти наперед. Тим більше, що все складається інакше :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


    --- дописи об"єднано, 16 Червень 2016 ---
    тільки у МУШ ( конкретно у їх випадку). У місцевих не навчаються по причині того, що не бачать доцільності у державних місцевих ( мають до них певні запитання), а приватні там дуже дорогі. Навчаються у МУШ, оскільки батьки громадяни УКраїни , не виключають можливості, що вони чи діти повернуться сюди назад. Живуть вже кілька років закордоном, оскільки робота батьків дозволяє працювати віддалено і бути наразі мобільним у виборі країни проживання. Але не виключається можливість, що колись повернуться і в Україну.
     
    Останнє редагування: 16 Червень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Напевно, думка в кожного своя. А в мене враження інакші, може, в нас такі вчителі попали. Наприклад, багато вчителів до учнів в 8 класі звертаються на "ви", відносяться як до дорослих і т.д. На батьківських зборах всі вчителі дуже толерантні в своїх коментарях, адекватні. Так що в нас зовсім інший досвід, позитивний!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. janata

    janata New Member

    А в чому проявлялася зневага? Бо, за відгуками бааааагатьо учнів та випускників, навпаки, вони себе саме тут відчули до себе увагу і повагу саме як учні?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    То правда, що наступного навчального року діти будуть вчитися до липня? :girl_sad:
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та ні. В тому наказі чітка пише, що навчальний рік має закінчитись для всіх не пізніше 1 липня. А не триватиме до першого липня.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    насправді ще немає рекомендаційних роз яснень, тому точно не відомо. Поки є пропозиція дійсно розвантажити навчальну частину і зробити навчання у червні, оскільки так прийнято у багатьох країнах ЄС :) ( то біш ніде діти 3 місяці не відпочивають). Тільки розглядається, що у червні ці заняття мають більше по можливості проводитися на свіжому повтірі ( тобто загалом уже не стандартні уроки, а загальноосвітні, але з обов язковою присутністю у школі, оскільки навчальний рік мають на меті закінчувати не у травні, як зараз.. Тобто зараз різниця у тому, що у червні пришкільні табори - це добровільність, а буде щось на кшалт програми пришкільних таборів обов язковим для відвідування усіма). А загалом, то треба чекати офіційних роз яснень наказу, бо поки ніхто толком сам нічого не знає.
    От що поки планують зробити, відповідно до нового навчального плану:



     
    Останнє редагування: 23 Червень 2016
  19. Princess

    Princess Well-Known Member

    щодо 1 липня: жодних новацій, але інформ-хвилю зараховано :) людям є чим перейматись...


    кому цікаво, подивіться абсолютно аналогічні документи за попередні роки, і заспокойтесь :)

    от якщо/коли буде новий Закон про освіту, потім про загальну середню освіту, от тоді можливі якісь зміни
     
    Останнє редагування: 23 Червень 2016
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    найцікавіше те, що цим переймаються і вчителі :). Тому що хоч було встановлено завжди, що навчалбний рік закінчується не пізніше 1 липня наступного року реально є ідеї переглянути тривалість власне навчального процесу . Оскільки це ніяк не суперечить положенням закону. І мають право встановлювати закінчення навчального року як традиційно наприкінці травня, так і наприкінці червня.Тобто інформ хвиля погналася не через дату 1 липня, а через оці розмови щодо подовження навчального процесу у межах дозволеного навчального року