ну і що Вам та статистика скаже, якщо в середньому вийде - 51000 треба дивитись на спеціальність. Різні спеціальності, мають різну зарплату. Ну і офіційна зарплата. В мене знайома працює в ІТ, офіційно получає мінімальну зарплату, але після 3-оьх років роботи купила квартиру.
Думаю, в приватному секторі десь так і є. Може і 4. А стосовно прийнятної/такої, що виходив би на роботу - то це, знаєте, індивідуальне питання. По перше, як вже дівчата писали - які ваші потреби мають задовольнятися (і фінансові, і професійні, соціальні, і чи можете ви собі дозволити в принципі не погоджуватись на замалу, на ваш погляд, з/п, чи працювати на низьку з/п також), по-друге, ваш професійний рівень, можна розглядати і перспективність конкретної роботи, навіть якщо з/п малувата, але знаєте, що робота там піде в + на майбутнє. Тут нюансів багато, що одному добре, іншому може не підходити зовсім.
Тут вже можна додавати і додавати ) Але особисто я розділила поняття "бюджет" і "ЗП від якої би я погоджувалася працювати". Оскільки у формуванні бюджету також бере участь і чоловік. А ЗП повинна окупити хоча би мінімальні потреби. Тому і обрала для себе такі критерії. Як бачите я не включила медикаменти, а є люди, які постійно потребують ліків (скажімо діабетчики чи алергіки), і цей пункт має бути обов"язково.
не знаю де можна знайти цифру по середньому рівні ЗП власне жінок. Є середній заробіток по регіону, є середній заробіток п певній галузі. правильно, є жінки, які працюють двірничками чи прибиральницями, а є жінки - директори фірм. Тому на таке питання по рівні ЗП власне в жінок нема відповіді))
ну так самці ж написали чи він загальний - і для чоловіків, і для жінок? ок, а Ви можете відповісти на запитання -на яку з/п особисто б Ви виходили на роботу чи то вважате для себе прийнятною? ( Беремо нормований робочий день, вихідні/відпустки/лікарняні - все офіційно.)
ну звичайно і для чоловіків і жінок, в нас ще Богу дякувати не ділять жінок і чоловіків на класи. Є посада - є оклад, є середній заробіток згідно даної професії. А поділу за гендерною ознакою ще не зустрічала. --- дописи об"єднано, Jun 15, 2016 --- якщо все офіційно, то хіба в державних підприємствах, бо більшість приватних структур не виплачують всю ЗП офіційно, відповідно і відпускні і лікарніні. --- дописи об"єднано, Jun 15, 2016 --- я ходжу на роботу зараз.
насправді в нас не все так погано. Я для прикладу знаю ІТ фірми, які виплачують зарплату тільки офіційно без всяких там приватних підприємців. я ходжу на роботу з мінімальною зарплатою, але я живу закордоном. В Україні в мене також мінімальна, але без робити закордоном я б на таке не пішла б точно, мені навіть би не хватило зняти житло. Як вже не одноразово дівчата писали - все відносно, зарплата на яку треба погоджуватись, то за яку ви зможете жити. Звичайні розрахунки показують що має бути більше ніж 5000. +важливо чи є у Вас житло, чи буде ще чиясь підтримка (чоловік), ваш стан здоров'я і т.п. .
скажем так, вам і так моя відповідь не буде інформативною, оскільки, я ще раз повторюся, рівень ЗП залежить від вашої професії, а також додаткових навиків)) то ж ідіотизм виводити середній заробіток жінки у Львові. --- дописи об"єднано, Jun 15, 2016 --- "да шо ви нє гаварітє"?а для чого тоді всіх програмістів оформляють як ФОП?
назву одну фірму - Oracle, там все офіційно знаю не з чуток. Так що не треба всіх зрівнювати. Не заперечую що більшість мають ФОП, але не всі!
для того, щоб побачити, за яку з\пл згідні працювати, скажімо, жінки у Львові, то варто просто відкрити сайт з пошуком роботи, відкрити розділ резюме, задати ту спеціальність, яка цікавить і подивитися, який рівень з\пл собі ставлять у вимогах пошуковувачки. Як на мене, на стандартну офісну менеджерську посаду більшість згідна працювати від суми у 4000 грн. Бо саме такий рівень у багатьох вказаний . Кадровики теж зазначають в основному так. Адміністративні посади від 5 тис. Тобто ось вимоги , на які "згідні " працювати. В той же час, пропозиції роботодавців на тих же сайтів, це в середньому 3000 грн на офісні менеджерські стандартні посади і 3500-4500 на адміністративні.
Питання не до мене, але Ви справді надто сильно узагальнюєте. Напишіть у якій сфері працюєте, на яку посаду Вас цікавить зп.
я не зрівнювала, я написала, що більшість приватних фірм виплачують ЗП не всю офіційно. так звичайно, можна і не ІТ фірми назвати, де все офіційно, але то, як правило, фірми з іноземними інвестиціями. так, але якщо оформлений працівник як ФОП, то вже не є ніяка офіціна ЗП, зовсім інші відносини і, аж ніяк, не трудові.
Так, офіційна, але найменша серед усіх фірм, навіть українських ІТ. Але не розумію, чому так: фірма, яка має таке ім'я, а платить "копійки", зате офіційно. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
А чому працювати як ФО-П це вважається злочином, якщо закон дозволяє? Я питаюсь, бо може не знаю всіх нюансів. Але Україна наразі максимально відкрита для ІТ, і вважаю це лише плюсом, хоч десь можна заробити молодим людям!
чого незаконно, то просто інший вид відносин. То "механізм оптимізації витрат на ЗП". )) Ви ж писали а якщо вас оформляють як ФОП, то про які відпускні і лікарняні може йти мова?
Так і було задумано Ну дійсно, цікаво. Але ж знов пішли відмазки та ужимки якісь...напевно, дуже інтимне питання задала.
та ніде не пишеться, що це злочин, просто то не є трудові відносини між найманим працівником і роботодавцем. Форумлянка питала про нормований робочий день, відпускні і т.д. При оформленні відносин як ФОП і завмовник, такого поняття нема, тобі платять за виконану роботу і все. А всі твої лікарняні, відпускні і т.д, - твої проблеми.