Прибудинкова територія знаходиться в жахливому стані: вбитий тротуар від самого під'їзду, залишки колишньої дороги, широчезний газон, який через паркування перетворений на болото. Я маю намір писати звернення у відповідні органи з проханням облаштувати ту всю територію. Підкажіть, будь ласка, чи є якийсь закон на основі якого я маю право вимагати покращення благоустрою?
Маю питання: На роботі для певної процедури сказали мені принести довідку з жеку або загсу. В довідці має бути написано, що ми живемо громадянським шлюбом. Вже такі довідки деякі працівники приносили. Так от жек сказав, що не надає такі довідки. Хочу дзвонити у загс. Хто що знає про це Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
@ckorpionsha вам рагс не може надати таку довідку просто так. Рагс може надати довідку про відсутність записів про реєстрацію. Але не підтвердити факт громадянських стосунків. Це робиться через суд при розгляді справи про встановлення фактів,що мають юридичне значення. Тобто суд може дати рішення,яким підтвердить перебування у фактичних шлюбних відносинах. А що може надати рагс? Він не знає, є ви у відносинах і з ким. Рагс може надати довідку про те,що конкретно ви, чи ваш чоловік кожен окремо не перебуває у яких- небудь зареєстрованих відносинах. Якщо у вас на роботі вимагають таку довідку,підходьте в юрвідділ і вимагайте,щоб вам показали зразок або вказали форму такоі довідки
Дзвонила у загс. Сказали то саме. Це має дати довідку жек, що я проживаю по місцю прописки свого мужчини, але сама там не прописана. І все. Але наступне питання: я насправді з ним живу на орендованій квартирі. Тому,якщо я візьму з його жеку таку довідку,чи не вплине це на субсидії? Чи не впишуть мене у його будинкову книгу? Бо прописаний він у себе з мамою. Одним словом, я не хочу фігурувати по тій адресі надалі. Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
@Marigold в нас є закони які "гарантують забезпечення благоустрою" За це відповідає і міськарада, і в основному ваш територіальний ЖЕК (якщо ви не є в ОСББ). В них є затверджені графіки прибирання територій, а якщо щось треба нагально то пишеться заява від мешканців будинку і заноситься директорові їхньому, ще прослідкувати треба щоб вони ваше прохання в журнал занесли свій. Але так як зараз "всюди недофінансування" і провели зміни в їх роботі, то вимагати від щось ЖЕКів стало ще складніше. Але після заяви і її реєстрації вони мають при першій можливості направити туди своїх працівників (чи лампочки вкрутити, чи провести якісь роботи). Якщо вони ніц не роблять можна звертатись зі скаргою в вищі інстанції щоб ті зарухались А з проблемними тротуарами і дорогами ще складніше - там одні на других все спихають (жеки можуть казати що то не їх компетенція а "міста" чи "державтодору"), але те що ви пишете то найперше питання до ЖЕКу.
Доброго вечора дівчата! Потрібна інформація стосовно будівництва. Навпроти нас будують будинок, як ми думали котеджного типу, а сьогодні зрозуміли що поверхів там буде не два і мансарда, а чотири і та ж мансарда. Як довідатися наскільки законне будівництво, і чи мають вони документи на нього? Те що вони від червоної лінії на три метри не відступили це вже і так зрозуміло! У нас особняки і якось така поверхівка зовсім не радує! Поруч будували то котеджі на два поверхи плюс мансарда то це можна зрозуміти.
Підкажіть коли спадкоємці-діти після смерті батька можуть переоформляти на себе спадщину, зокрема землю с/г призначення?
Мама відмовилась від усього по смерті тата. Все поділилось порівну на нас з братом. Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
Скажіть , будь ласка, свекор заповів квартиру нашому сину, якому лише три роки, чи маємо ми право з чоловіком продати цю квартиру до повноліття сина?
прошу поради... свекруха (70 років) вирішила розлучитись з чоловіком, оскільки той постійно пиячить і, як наслідок, влаштовує дебоші... але водночас вона переживає, як буде з поділом майна - 3-кімнатна квартира, не приватизована, головний квартировинаймач - свекруха, прописані чоловік, двоє повнолітніх синів і онука (5 рочків)... як той процес виглядатиме з юридичної точки зору?
Теж цікавлять закони щодо будівництва багатоповерхових будинків в районах особняків. (і чи взагалі передбачені у Львові такі райони - Генплану ж ніхто не бачив) Ось так, хлоп гарує все життя, мріє про життя в особняку (серед особняків), відкладає кожну копійку, потім власноруч нарешті зводить ту хатинку, аби хоч приємно і спокійно там старість провести. Аж раптом поруч біля його дому "виростає" житловий будинок поверхів на 9 або й більше.
Там усе трохи складніше, бо буде задіюватись опікунська рада і від неї потрібен дозвіл на продаж майна, з умовою обов"язкової покупки на ім"я дитини житла з не меншою площею. Дитяче житло не може зменшуватись. І ще, Ви не можете продати дитячу квартиру і купити квартиру собі. Якщо продається квартира хай на 40 кв.м., а нова купується на 120, то 1/3 чи навіть 1/2 має! бути записана на дитину, а інше, як самі собі вирішите. Якось так.
Як на мене нема що ділити(неприватизована нічия), крім того поділ майна і розлучення це різні провадження в суді.
Ваша свекруха хоче виписати чоловіка? Якщо так, то мені здається можна по-іншому, або щоб він сам виписався з хати і оскільки не приватизована на нього то і відповідно прав ніяких.
Цікавить таке питання, чи має право на допомогу принародженні дитини жінка, якщо дитина народжена за межами України, але буде вироблятися свідоцтво про народження дитини і тут теж?