@Supernatural, перепрошую, але ви мене в тому дописі згадали Так , але я пишу, що чоловікам взагалі нічого не треба робити, якщо нема симптомів (виділень, почервоніння, печіння), навіть якщо у жінки гостра фаза.
Ну, не можу я обдурювати і писати, що ходив чоловік до уролога, якщо він в дерматолога був. Не знаю, в кого і що Ви питали, але в Німеччині саме дерматолог займається хворобами шкіри і венеричними захворюваннями. Якщо підете до уролога, він звичайно виганяти не буде, але вони там більше простатами і сперматозоїдами займаються. Тут, щоб мене не вважали відсталою від життя: дерматология и венерология в Германии | Лечение в Германии
@famenlviv праві, молочницю успішно лікують не тільки гінекологи (найчастіше жінки саме до них і йдуть), а й дерматовенерологи теж (вони цю тему теж вивчали і теж цим займаються).
Тобто якщо в мене ГВ -- то моє спасіння лише пімафуцин(добре, що він мені допомагає хоч на місяць-два)? Я так зрозуміла, що ті всі ліки ви до ГВ мали. І ще раз перепитаю: а молочниця мусить обов"язково мати багато виділень (бо в мене такого навіть близько немає), чи може бути просто сверблячка і мінімум виділень (я би навіть сказала норма, лишень із таким білуватим забарвленням)
Так, ліки до ГВ. На ГВ я ставила флуомiзин, бо пімафуцином давно не бавлюся (бо для мене це звичайний фуфломіцин), але результату тож не на довго вистачило(((( Тому навіщо платити більше? Моя молочниця виглядала так - печіння, набряклі статеві губи, сироподібні виділення з кислим запахом виділення. Те, що я після родів (точніше воно з"явилося після перших післяпологових місячних) називала молочницею мало лише свербіння і виділення були трохи більше норми, але на вигляд не відрізнялися. Як пояснила лікар, це в мене ерозований ектропіон (виворіт ШМ при пологах) давав запалення, звідси надлишкові виділення і сверблячка. --- дописи об"єднано, May 14, 2016 --- Ага. А не просто дерматологи. Це як терапевт і педіатр - ніби одне і те ж, але одні не лізуть на територію інших.
цього немає взагалі а це є А це як виявити? Якісь додаткові обстеження? Бо мене в середу оглядали, нічого особливого там не побачили. Короче, чекаю понеділка. Подивлюсь на аналізи. Але сили терпіти немає -- то послала чоловіка за пімафуцином. Сказати, щоб купив ? То те ж саме? --- дописи об"єднано, May 14, 2016 --- Ну але вони однаково коштують: і пімафуцин, і флуомізин
Дівчата, а не простіше здати в бак.лабораторію аналізи, щоб поставили чутливість до протигрибкових препаратів-і знати що саме вам підійде. Надіслано від мого HTC Desire 200, використовуючи Tapatalk
в лютому 6т. коштували 250 грн. Пімафуцин ніби дешевше. Просто для мене його не існує, тому не знаю. Ектропіон побачила дільнича на плановому огляді на кріслі. Та дохторка, до якої я йшла вже конкретно з тим, підтвердила лише при огляді кольпоскопом. Але якщо в вас візуально нічого особливого, то мабуть того нема. Чекайте на результати мазків, хоча цитологія (а це власне дослідження клітин ШМ) довго робиться. А свербіння добре знімає підмивання содою і смарування тримістиновою маззю.
Під час мого лікування ні з того ні сього і трохи зашвидко почалися місячні. Дивно. Як бути з свічкою яку прописали поставити на 7-ий день лікування, а він припадає на місячні ще. Ставити? Шкоди не буде? Чи й користі теж?
Коли була на огляді в лікарки Довгань в поліклініці медінституту теж робила мазки власне на молочницю і цитологію. Результат з лабораторії забирала за годинуЦе нормально? чи що то за результати за годину часу?
Можливо, в меді є своя лабораторія, де швидко роблять цитологію, бо я роблю в поліклініці, а вони везуть кудись, погані результати приходять до тижня, нормальні - до місяця. А мазок на флору(молочницю) за годину і в поліклініці роблять. --- дописи об"єднано, May 18, 2016 --- Якщо місячні не сильні, то можна ставити, шкоди швидше за все не буде. А як сильні - витече(((
При лікуванні молочниці потрібен особливий підхід.Маю свої результати у війні з цим вірсом,і дякувати Богу у цій війні перемагаю Я.
Я так залишу свої думки, десь років ще зо 5 тому молочниця - то був мій "друг", вона втікала-поверталась і так по колу. Лікувала стандартно - флуконазоли, пімафуцини і шо не попадя. Результати були короткотермінові. Потім я трохи змінила підхід, перше - відмовилась від щоденних підкладок, будь-яких, гелів для інтимних гігієн, ну і зрозуміло білизна натуральна, не тісна, друге - я потрохи змінила харчування на більш-менш здорове і додала хоча б мінімальні фіз. навантаження. До чого я це все - молочницю я маю вкрай рідко, хіба останній рік тричі мала, причому я точно знаю коли - коли у мене надто перевантажений ритм життя і у мене сильно падає імунітет, тоді вона і з"являється, борюся гомеопатією, тою яка в гомеоп. аптеці за призначенням лікаря.
до речі згідна!!!! я три місяці як ходжу на аеробіку. може співпадіння, але ці три місяці жодного разу не було натяку на молочницю. раніше стабільно хоч раз на два цикли!
В мене молочниця теж як наслідок стресу, або прийому антибіотиків. Помітила, якщо з антибіотиком приймати бактерії - ратабіотик, наприклад, ситуація значно краща.
Доброго вечора дівчата,хочу у вас поради) З молочницею не дружила взагалі,після першої дитини, а як родилась друга ще до 8-ми місяців не було. Як перестала годувати то так зачастила що очі лізуть на чоло. Виглядає воно так: кожного місяця 2 тижні перед менструацією вона приходе в гості!!!!!!! і то якби без особих виділень,тільки наглий свербіж і набрякають великі статеві губи. Приходять місячні і вона зникає як і не було!!!??? Що тільки не пила,свічкі від дорогих і дешевих пробувала,сода, ромашка ніякого результату((((( Саме головне лікарка брала мазок чистий ,і впевнено говоре що це молочниця!? Може хтось стикався з таким??
В мене таке деколи бувало, теж перед місячними. І теж мазки здавала - все добре. Потім якось само пройшло.