Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя! Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:
Ну я про то чула, але от в моєї сестри мала так спала, їй міряли цукор, а в неї дуже низький вийшов, то там легку паніку здійняли.
Мій старший кричав так, що караул першу ніч. Менший один раз і то не на довго приклався вночі, а з доціком ми першу ніч обидві цілюсіньку ніч проспали (то з 19 години і до 7 ранку, поки мене медсестра з градусниками не збудила), я за 3 останніх роки першу ніч так спала міцно і спокійно аж сама в шоці була))))) Це нормально, кожне дитятко реагує по своєму.
Vittoriya, в Америці теж рекомендують будити і прикладати до грудей побільше з першого дня. По перше, в дитини дійсно може цукор впасти, по друге, вага, по третє, гв тре налагоджувати одразу, а не чекати поки прийде молоко, а дитина не вміє нормально прикладатись до грудей, бо весь час спала, відповідно в мами потім проблеми з грудьми.
Моя в роддомі могла спати по 4-6 годин і було не добудитися щоб сіську дати (там ми були тиждень і так було весь час). Махнула рукою, потім малеча сама стала частіше просити їсти. Було кесарське, незважаючи на не такі вже й часті прикладання молоко прибуло на третій день.
Проспала півночі, а потім попросила гамати, а потім ще раз, та так, що мусила два кола з грудьми зробити але, бідака, постійно зригує. Чи то вод наковталась, чи що. Казала лікар і медсестри, що то ок в перший день.
в перших 12 годин, я б не будила. Підсовувати можна, але необов'язково. --- дописи об"єднано, May 25, 2016 --- якщо дитина відходить від пологів, то навіть як її будити, то добре не прикладеться, і сильно не насмокче. Тобто цукор впаде так і так - потім надолужить. --- дописи об"єднано, May 25, 2016 --- і що, виходить? Мої проспали перших 8 годин після пологів. Вони просто хотіли спати. Підпихання цицьки нічого не давало. Вони відкривали рот, і засинали ))) Молоко прибуло на третій день з обома. Дуже м'яко. Хоча Варвара "висіла" на циці, а Михайлик не дуже.
Так, треба дитину роздягнути, щоб було прохолодно, контакт шкіра до шкіри, тоді прикладати. Ну і якщо в дитина жовтушка, що зараз дуже поширено, то тим більше треба прикладати якнайчастіше. Взагалі в Америці рекомендують будити на годування що дві-три години протягом перших двох тижнів. Після 2 тижнів вже можна дати відіспатись, якщо дитина відновила свою вагу
ми, здається, про різні речі говоримо. Про перші тижні інша історія, я ж казала (про це і питали) про перші години.
Маю питання до тих, кого виписували з пологового з причепкою на пупочку. То має відпасти спочатку та частинка з причепки, а потім все решта? Чи все одразу? І як ви то обробляли? І пологовому обробляли хлорофіліптом, дома приписали септином. Читала, що непогано бетадином. І ще, я провтикала його обробляти (виписали і четвер, то ще обробила медсестра), тепер між затискачем і великим відростком таке біле, але не пахне. То ок? Чи загноїлось. Знаю, що прошу діагноз по аватарці, не судіть строго
В моєї за декілька днів відпало разом з причепкою. Я обробляла просто спиртом. І після того як відпало теж спиртом, поки не повідпадали всі кірочки.
Левандівка ( царство небесне йому ) все мені радив настійкою прополісу , і так то було найкраще для промивання пупчика .
Була щойно патронажна, сказала з пупчиком все ок, має відвалитись все разом, капати септилом І ще питання про годування, кажуть мені після кожного піднімати і носити стовпчиком, щоб зригнула - не зригнула. Але ми зараз годуємось лежачи, і вона одразу засинає. Та і зригнула молочком 1 раз, навть не зригнула, а швидше не встигла ковтнути, напевно.
@Chortenia ми теж не носились і не зригували. інколи після їди починає кричати, то для мене сигнал, що хоче відригнути, тоді лише ношу стовпчиком.
@Chortenia краще підносити,коли дитинка трошки розсмакує цицю,то такі відрижки пускає,як дід старий)) Інакше воно в животику буде боліти. А ще я зробила таке спостереження: сина піднімала щоразу після годування,то йому потім було всеодно чи я його переношу,чи перевдягаю. Звик до того і не будився. А з доцькою підносила раз через раз,то будиться від будь- якого руху,дихати боюсь)) Совпадєніє?))
Мені рука не піднімається будити. Ще перші дні вони міцно сплять, а далі кожен сон за благо Тому що старшу колись, що молодшого тепер піднімаю стовпчиком лише тоді, коли починає кричати в процесі їди (то явний сигнал, що наковтався повітря), ну або коли має настрій "погуляти" після їди. Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
Я тут до вас поки зачастю. 2 питання. Малявка народилась в 41 тиждень. Сухенька. Особливо шкірка на руках і ногах лущиться. Я правильно розумію, що то краще не чіпати? Чи все ж чимось мазати? Питання 2: як часто змінюєте малявкам одяг (за умови, що він чистий)?
В моєі теж була дуже суха шкірочка,хоч і 40 тижнів. Змащувала олійкою після купання все тіло. Одяг міняю зранку і ввечері. Під час зарядки. Заодно і загартовування)
Я б олійкою не мастила, вона може ще більше сушити. В мого до 1 року була суха шкіра, то молочко дитяче, було маст хев.