Євробачення

Discussion in 'Дівоче радейко' started by Darcy, Feb 11, 2010.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я також на це надіюсь, вони є якраз формату Євробачення, тільки треба їм або драйвове або якийсь серйозний текст...Але знаючи нашу країну, може знову щось вилізти аля Гранджолів :sad:

    Хтось чув кого Росії пропонує на Євробачення 2017?
     
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    До речі, давно не було ні на конкурсі, ні серед переможці -- таких комічних виступів. Не таких, як Сердючка, а трошки із іронією. Тут би мені той рижий Павло із вчорашнього Голосу підійшов би. Він би точно виділявся на фоні
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а чому має бути щось українське?

    Відразу нагадались коментарі на російських сайтах, що Лазарєв такий поганий, бо англійською заспівав, а треба було російською!
    --- дописи об"єднано, May 16, 2016 ---
    як на мене, після Джамали Україні не солідно якогось коміка висилати, +ситуація в Україні явно не хі-хі. Павла не бачила, але мені здається що має бути щось серйозне.

    п.с. хоть вбийте, але представлення балів Сердючкою то за таке мені було встидно. Всі щось говорять, а вона\він з щирим українським акцентом видавила 2-3 слова.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    у нас із вами різін погляди. Мені навпаки сподобалось. Тим паче, якби то якісь незнайомі ведучі були -- ну то народ міг подумати: дибіли! А Сердючку всі знають і вона оригінально вирізнялась на фоні всіх однакових ведучих
    Він не комік, він швидше "іронік". Та я не конкуретно за нього, просто типаж міг би бути.

    Ну як варіант -- Орест Лютий)
    Тому що і в Руслани, і в Джамали пісні були "під народні"
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну та, весь світ Сєрдючку знає :sad:

    на жаль багато хто так і подумав... Мені вже 2 дні надоїло пояснювати що то такий сценічний образ і що українці нормально знають англійську мову. Ато у більшості іноземців складається враження, що для українців англійська дуже важка мова в плані вимови і вивчення .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну та ті, хто дивляться Євробачення -- знають. Вона ж там була, і була у лідерах
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    а вона лесбійка? Все думала що просто вбрали так по-діловому)) Ну але пісня сильна була.
    --- дописи об"єднано, May 16, 2016 ---
    А та німкеня взагалі мене ніяк не вразила - ні пісні, ті танців, ні голосу)) Не розумію чого її тоді обрали і що там оригінального)) "Сателіт" вроді вона "співала":connie_pull-pigtail
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А мені реакція Європи на Сердючку сподобалась, нічого негативного в тому не було. І так, Євробачення її точно знає і знає, як реагувати.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Скандально відомий російський журналіст Отар Кушанашвілі, який не втрачає шансів потрапити до України , поділився враженнями від виступу переможниці "Євробачення 2016", українки Джамали .

    За словами Кушанашвілі, який коментував фінал конкурсу на каналі "Росія", Джамала є "Френком Сінатрою у спідниці". Окрім того Отара вразила благородна поведінка української співачки.

    "Благородство, з яким Джамала поводилася, враховуючи каверзні ситуації (адже у нас як і раніше питання № 1 про те - її пісня пов'язана з політикою чи ні ...) - навчальний посібник для всіх виродків. Будучи в стані, при якому будь-який інший міцний організм зламався б, вона вийшла на сцену і побажала всім миру і любові. Це статус людини, який, якщо не стане роздаровувати себе наліво і направо, стане естрадним класиком", - впевнений Кушанашвілі, пише " КП в "Україні ".

    Стосовно того, що тепер Росія розмірковує над тим, чи відряджати від себе конкурсанта наступного року на "Євробачення 2017", яке відбудеться в Україні, Кушанашвілі відповів:

    "Якщо Росія не відрядить артиста виступати в Київ, це буде проблемою РФ, а не конкурсу. Це навіть не малодушність, а недалекоглядність. Росіяни, ви повинні відрядити артиста і спробувати гідно виступити - перемога України була беззастережною, підкоряйтеся правилам! Дівчинка показала, що хоче одного: щоб всі від всіх відчепилися і полюбили хороші пісні. Ось заради чого все це!" - сказав Кушанашвілі.
     
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну він якась така курва.

    Он в тому сюжеті, який супернатурал скидувала -- вони так підло розіграли Джамалу і він там сидів із довольною пикою. А взагалі, про той сюжет... Невже отак кожне гімно може подзвонити і предтсавитись помічником президента? і випитувати всякі секрети?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Joll

    Joll Well-Known Member

    Кілька думок після феєричного для нас Євробачення-2016.

    Кількадесят сторінок тому я писала, що Джа може виїхати на куражі, якщо зійдуться всі зірки. Ну що, виїхала, правда ж? А ви не вірили ;-). А я вірила :). Писали – давай, «Хардкісс», давай «СенСей» … не сумніваюсь, що тепер їх уже і ніхто не згадує – усі колективно перебувають у кількаденному екстазі від перемоги Джамали, другої представниці України після Руслани у 2004-му, яка взяла цей конкурс штурмом, своєю енергетикою, своєю історією та несхожістю на те, що зараз є форматом у музичному світі.

    Правда, коли у фіналі я побачила виступ представниці Австралії, то на якусь мить подумала – ну все, приїхали, приплили – ось ця вузькоока фея забере у нас 1 місце; у решти, на мій погляд, не було шансів, хоча мені дуже сподобалась Болгарія, класні номери були у Вірменії та Хорватії, здивував латиш із «серцебиттям», Польща зробила вірний вибір, відправивши товаріща Шпака, а у Азербайджана був традиційно хороший та злагоджений виступ із красивою дівчиною та пристойною піснею.

    Росія знову дуже високо, хоча я не прогнозувала Лазарєву дуже високі місця; однак вони змінили аранжування та зробили дуже хороший номер, який запам’ятався. Особисто в мене Лазарєв вже багато років ніяких негативних емоцій не викликає – трудяга із малих літ (нічий не протеже, із простої сім’ ї, всього досяг сам своєю працею та характером), приємний, на лиці обояшка, голос більш-менш нормальний, у всіляких скандалах не був помічений (навіть висловився проти окупації Криму, правда, його скоро «заткнули»), наркоту, як Білан, не вживав, адекватний у інтерв’ю та по поведінці поза сценою (принаймні, коли працював в українському «Голосі країни», то вів себе цілком адекватно і нормально) . Тому єдиний його «мінус» це те, що він представляє таку ницу, брехливу та ворожу для нас країну як Парєбрія.

    Стосовно Австралії. Якщо припустити політичну складову конкурсу, то я припускаю, що Росії дійсно не дали б посісти 1 місце за теперішніх обставин. Суддівська колегія світу могла протягнути на переможця Австралію як країну, яка повернулась на «Євробачення» після багатьох років та залучити нові ресурси для поширення конкурсу по всьому світу та отримання нових джерел доходів для EBC. Погодьтесь, усі складові для перемоги у австралійки були – і пісня, і виступ, і голос. Правда, у випадку перемоги ми б дивились трансляцію наступного «Євробачення-2017» з британського Лондона, так як провести конкурс у далекій батьківщині кенгуру, коал та евкаліптових дерев було б дуже дорого та накладно. А якщо взяти до уваги, що Велика Британія є одним із засновником конкурсу та як країна дуже давно у ньому не перемагала, то ця версія має право на життя.

    Але тут втрутились глядачі, і ми маємо подякувати величезній кількості українців та іноземців по всій Європі, які своїми дзвінками та повідомленнями створили таку потужну хвилю підтримки Джамали у різних країнах. Адже промо-кампанія, яка проходила в соцмережах, на різноманітних ресурсах, пресі, мас-медіа, перевершила усі очікування – українські фб-спільноти поширювали інструкції, як голосувати із мобільних операторів в Італії, в Іспанії, Польщі, Чехії, Німеччині, Франції та інших країн. Кримські татари на день масово в’їжджали на територію окупованого півострова, щоби у відведені півгодини відіслати смс за свою співвітчизницю (ось звідки взялись десятки тисяч голосів від Росії). Я не пригадую, щоб у попередні роки спостерігалось щось подібне. Історія цієї пісні зачепила та об’єднала всіх українців, чиїх предків торкнулись ті жахливі 1930-1940-ві роки; мало яка українська родина врятувалась від розстрілів, репресій, переселень, переслідувань, катувань та усіх жахів, які пережили наші бабусі і дідусі, далекі та близькі родичі.

    Ну і під час прямої трансляції пісня «1944» була надто особливою для сприйняття - коментатори із різних країн це відзначали (зокрема, француженка плакала, поляки із повагою мовчали). Таке виконання аж до мурашок по шкірі, до сліз не могло не зачепити. Навіть не знаю, чи у найближчі роки комусь вдасться перевершити цей номер за глибиною відчуттів. Сама Україна поставила перед собою дуже високу планку; хіба хтось із нацколоритом якусь напівнародну пісню напише та представить, бо звичайна попса буде дуже примітивно виглядати.

    На рахунок проведення конкурсу в Україні я б не стала аж надто переживати за фінансову складову і те, що Україна на ньому розориться. Повірте, не розориться, так як основний фінансовий тягар несе на собі організатор конкурсу – Европейський мовний союз, він же EBC, для якого «Євробачення» - це, передусім, грандіозний бізнес-проект. Слово «бізнес», як ви розумієте, тут ключове. Так свого часу і достойно провели конкурс такі невеликі та небагато країни Латвія, Естонія, Сербія та інші. Зрештою, і Україна має теж організаторський досвіду 2005-го року, так що все буде гаразд, і неважливо, де – в Києві, у Львові чи Одесі. У будь-якому разі для України це можливість насамперед потужної туристичної промоції у Європі та світі, яку треба використати, та можливість приходу нових інвестицій.

    Ще раз дякуємо, тобі, Джамало, за прорив, нашу спільну історію та перемогу!
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ще жодного разу мене таке не питали. У вас певно специфічне середовище. Або в мене ))) Мене ні англійці ні китайці таке не питали. Це в умовах коли мова заходу англійська, а не просто вечірка мультинаціональна.
    Скандинави, французи, балканці - на загал дуже погано дружать з англійською. Ну тобто на рівні "як пройти в музей, то ще скажуть", і то не всі і не кожен раз, а вести предметну (чи вузькоспеціалізовану бесіду), це вже з перекладачем.

    Про якість англійської більшості конкурсантів Євробачення я помовчу. Я в принципі за пісні національними мовами. Це хоча б цікаво. А оту напіванглійську слухати я не можу.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Яке миле узагальнення. Ще й Кушанашвілі, то ще та собі проститутка - раз так, раз інак. Те, що Джамала не кричала "Путін - х*ло!" і взагалі гідно поводилася, не даючи жодних політичних коментарів, ще не означає, що їй все одно, відчепіться і любіть хороші пісні. Вона все сказала своєю піснею, і не просто хорошою. І це був найбільш витончений ляпас Путіну, Росії, комунізму-рашизму і т.д. Напевно, українці десь так собі розраховували - ну поїде, заспіває про трагічну долю свого народу, 100% не переможе, але виспівається, гарно, жалібно, як країні, в якій іде війна, належить, і татарам приємно, що про них не забули, і Росію подратуємо.
    А виявилось.. І постановка, і емоції, і саме виконання - надзвичайні і справжні. До речі, і не треба було суперспецефектів, щоб філігранно точно передати страх, відчай, біль, обурення і надію. Мені в якийсь момент здалось, що я бачу ті товарні вагони, а це всього-навсього вертикальні промені світла дали таку асоціацію... На фоні більшості, особливо якщо згадати півфінали:facepalm: - просто супер-супер. Звісно, могли б перемогти і інші достойні конкуренти, але вже як є :meeting:
    Навіть не знаю, що додати, у нас дуже схожі музичні вподобання, мені тільки поляк зовсім не сподобався, ну хіба що з закритими очима )) І стосовно Лазарєва - абсолютно погоджуюсь.

    Так от, всі, хто казав, що Джамала - взагалі "не та українка"(чи недоукраїнка?), щоб представляти Україну, що Європа не проголосує через асоціацію з обридлими мігрантами, що то все нещире, політичне та слабоньке і сам конкурс продажний, і перемагають на ньому тільки "странності" і улюбленці домогосподарок, і далі мають право на таку думку. Але.. от по факту отримали ми такий фурор... Нєжданчік... Відряджали Джамалу на конкурс з фуком, що ніц з того не буде, зустрічаємо з "йомайо, і шо тепер з тим робити?". Бо таке враження, що розходилося тільки в тому, щоб зайняти місце вище за Росію, вліпити їй "0", але в жодному разі не перемогти і не тягнути "той менінгіт" в Україну. На місці Джамали мені б це було дуже неприємно. Бо для цієї мети тре було посилати НеАнгелів (хоча вони б і Лазарєва не переплюнули, ну але убезпечили б нас від Євробачення-2017 гарантовано). А так - молодець, заслужила, перемогла. Знач, треба таки взяти на себе цю велику працю в наших нинішніх умовах, щоб організувати і спокійно провести конкурс в Україні.
     
    Last edited: May 16, 2016
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Дивилася вчора на ТСН сюжет про Євробачення. Дістала ще один емоційний оргазм)))) Все таки виступ Джамали був супер.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Та це відомий провокатор і троль)) Сьогодні одне каже, завтра зовсім протилежне. А скільки він про своїх знайомих напліткував:girl_impossible:. Так що його слова серйозно не варто сприймати, він буде говорити все щоб попіаритись і викликати ажіотаж :girl_smile:
    --- дописи об"єднано, May 16, 2016 ---
    зато Франція не дала Україна жодного (!) балу, і це мене дійсно здивувало, навіть більше за ті перипетії з рашкою:girl_in_dreams:. А поляки молодці, ну і грузини знала що підтримають)
     
    Last edited: May 16, 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Вони сказали, якщо на той період в них буде гідна пісня, то братимуть участь у відборі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    От їх, напевно, все екзотично-східне "можливо-мусульманське-а-то-ще-й-радикальне" тепер насторожує, можна зрозуміти..