Йой, дівчата, як то все складно з тим кольоротипом, то явно "не для средних умов".... шось я ніфіка в тому не тямлю, чим більше читаю, тим більше заплутуюсь(( шкода що в школі того з молодших клясів не вчуть)
то я теж пойняла От тільки здавалося б впевнюсь що я весна - як виникають нові питання або протиріччя, і так вес час)) Вже й не знаю, стільки суміжних кольоротипів є, то світлі-то холодні, то контрастні-но неконтрастні, коротше, я думала що то легко, але як захотіла докопатись до істини, то стикнулась з багатьма питаннями, бо як тут пишуть "поділ на 4 сезони" це вже не актуально
Я тут випадково натрапила Клуб стилистов. Как стать стилистом. Помогите, пожалуйста, определить цветотип, на ніч собі настрій підняла трохи тому поділюся. Ітак, усі хто плакав і переживав з приводу відсутності оранжевого у палітрах холодних кольоротипів отаке бува рекомендують Хоч як на мене, каррі - то якраз неяскравий, приглушений жовто-оранжевий А якщо серйозно, то припиленість не робить жодний колір холодним (а тим більше оранжевий-він завжди теплий бо це червоний+жовтий), буває холодний жовтий - то лимонний (жовто-зелений, адже зелений це жовтий+синій). Я своєї думки не змінюю - холодним кольоротипам треба любити оранжевий трошки на відстані (тобто без шкоди для обличчя ) Ну і звідти ж, так би мовити альтернативний погляд Згодна лише з тим що в 4 кольоротипи запхати більшу частину зовнішностей не вийде і ще з виділеним фрагментом бо колір - дуже важлива, але лише частинка образу а от вплив стилю одягу (а не матеріалу, а саме стилю) на сприйняття температури кольору то, звичайно З кольорами то як і з музикою, літературою і всім решта: "Существует три разновидности людей: те, – кто видит, те, – кто видит, когда им показывают; и те, – кто не видит." (Леонардо Да Вінчі) Більшість людей якраз належить до другої категорії - якщо один раз зрозуміти і розібратися на що звертати увагу, то не так усе і запутано в різних відтінках
@Akina мені цікаво, чи може бути таке, що людям одного типу личать різні кольори своєї палітри? Допусим, комусь більше сірий графітовий, а комусь коричнево-сірий (якщо брати темну базу). Обидва з одної палітри.
@Rona, а знаєте, як Кіббі рекомендує, скажімо, драматикам темні кольори, натуралам нейтральні+яскраві, тож мабуть в кінцевому результаті так і є, що не всі кольори своєї палітри однаково пасують. А ще ж поєднання за контрастом, колір може бути і ок, але коли його забагато для конкретної людини, то вже зовсім не та пісня) А ще якось читала на колор хармоні про вибір кольорів зі своєї палітри, залежно від сезону, календарного сезону, тобто весною вибирати найяскравіші, зимою - найглибші, літом - припилені, холоднуваті в межах своєї палітри, і т.д., там щось 8 періодів виділялось. І знаєте, я от лише цього року якось то усвідомлено зрозуміла, раніше просто помічала, яким "мрачним" починає здаватись осінньо-зимовий гардероб навесні, може ще, звичайно, фактор "набридло" тут грає роль, але щось в тому однозначно є.
В моїй палітрі всі припилені і холодні мабуть Ви праві, від типажу зовнішності теж буде залежати. Файно, дякую за підказку, аж якось легше стало, ясніше чи що
Може звичайно Зовнішності насправді (навіть чисто по кольору) набагато різноманітніші ніж 12 кольоротипів і завжди якісь кольори "рідніші". Тут і характер та енергетика кольору і людини, звісно, важлива (ну грубо кажучи загальновідомі "червоний- активний, зелений-заспокоює" і т.д), а ще площа кольору, те як він поєднується з іншими (той самий сірий буде геть інакшим якщо поєднати його з жовтим а потім з чорним, наприклад) і ще купа речей. Я зараз книжку про теорію кольору читаю від класика Ітена - то автор кольорового кола (одного із) - вже багато цікавих думок і знахідок маю, пізніше поділюся тут
Дівчата, така кольоротипна задачка: Є пара наречених: вона - якась із зим, він - швидше за все, світла весна. (то я так троха згрубша визначила, може і не правильнто, але не суть аж в такому точному визначенні, бо різниця там очевидна, суть - як їх одяг скомпонувати разом. Тобто їй - чисто-білу сукню, але без заходу в синій. Йому - тепло-сірий костюм, а як бути з його сорочкою? Вона має бути під сукню нареченої чи все ж більш молочна? Може якісь інші варіанти вам спадуть на думку.
Найпростіше йому просто не сніжнобілу сорочку (можливо з тоншої тканини - коли просвітлюється трохи то колір інший, але не молочну), а їй як варіант шифонову суню бо шифон теж не буде настільки сніжнобілим. краще просто сірий (чистий) тобто з першого стовбчика - він нейтральний досить, можна графітовий, головне не чорний. Ну а поєднати завжди можна ще кольором бутоньєрки і букета (тобто обирати якісь світліші квіти - не темночервоні, бордові чи сині, а щось коралове чи рожеве) Можна обрати додатковим кольором (краватка і, наприклад пояс чи туфлі нареченої) щось з бірюзових - вони, як тут уже обговорювали, такі досить терпимі для різних кольоротипів Ну а взагалі головне щоб нареченій пасувало, а наречений підлаштується. Мій (холодне літо) не так уже й зле виглядав у молочній сорочці (моя сукня була молочна) бо мав сірий костюм "свого" правильного кольору
А зараз здається що я "м"яке літо" або "яскрава весна" )) Ось тут гарно про це написано (тут 3 літні підтипи), а там на сайті є ще про інші сезони Цветотип Лето: волосы и внешность девушки, холодное настоящее лето, какие цвета подходят .
Трохи розгубилася з тим кольоротипом. Ніби визначила свій тип (було вагання, але методом виключення таки обрала). True autumn. Кольори осені. А для літа що б підібрати? які кольори? Щоби пасували?
Як? То два абсолютно протилежні кольоротипи холодний приглушений і теплий яскравий. Як можна між ними обирати - вони ж кардинально протилежні ну просто абсолютно різні. Ще коли є сумніви осінь чи весна (теплий приглушений чи теплий яскравий), яскрава зима чи яскрава весна я можу зрозуміти
Та будь-які з Вашої палітри. То все стереотипи що влітку треба носити білий. А чому б не бірюзовий, хакі, терракотовий чи гірчичний?
та справа не в стереотипах а в настроях. зрештою - сама природа диктує кольори, навесні свої, влітку - свої, ..... тому хакі, теракотовий, гірчичний (та й інші "мої" осінні кольори) влітку носити якось не хочеться... хіба, побавитися трохи поєднанням кольорів... От, свіже питання - чи є десь розписано, які кольори підходять для кожної пори року зокрема (які для весни, які для літа,.... зими) - для кожного кольоротипу?
Чесно, як на мене - то таргани Носіть кремовий, молочний, зелений, бірюзовий, приглушений персиковий... Думаю немає. То чомусь у нас так прийнято зима - в чорному і темному, літо - в білому і яскравому. А такі гарні червоні, фіолетові, зелені, рожеві зимові пальта і чоботи, і влітку цілком ОК в сірому, наприклад (бо в чорному жарко а чисто візуально теж нормально). Ну але то моя суб'єктивна думка
ну, загалом рекомендації зимою темніші відтінки, влітку світліші. Але то все в голові (Я тепла осінь, в теракотовій футболці)
воно то все так. І зовсім не треба взимку в темному (якраз дуже гарно підходять яскраві кольори для пори року зима). Але оця палітра - "моя" палітра, кольоротип, це таки велике обмеження. От роздумую - може, просто, той одяг, що біля обличчя - то брати свого кольоротипу, а низ, наприклад, будь-кого кольору, який до вподоби і гарно гармонує з верхом і з настроєм? Дуже гарна теракотова футболка! і до джинсів так файно!
@Akina отак))) Вони і та тих фото що я додала подібні) читаю про літо - вроді підходить, про весну - тоже підходить)) Може через природне волосся - колись було світлішим, але воно в мене якесь різне-є пепельні переливи, сіруваті, а коли вигоряє є золотистість, зараз освітлене. Очі вроді сіро-зелені, а при іншому освітленні холоднішого відтінку, більш сіро-голубі (не є чисто 1 чіткий колір). Ну і з прикрасами заплуталась - вроді золото на мені краще, навітть оте "лимонне", а от маю набір із "зістареного срібла" з рожевими кристалами - то теж пасує (а це все длі різних типажів).