Ми з чоловіком просили. Візова історія однакова. В мене паспорт до 2018 року, я попросила після річної дворічну, дали піврічну. Чоловік в новий біометричний паспорт попросив 5-ти річну, отримав таку, як просив. Висновок - хоч консул - мужчина, але В нього теж бувають критичні дні.
Підкажіть мені таке: діти не мають окремого паспорта чи проіздного, ще встигли іx вписати в паспорт чоловіка. У чоловіка е річна культурна віза, потрібно виробити мені і дітям візи. Які простіше робити, шопінг чи туристичні? Якщо робити шопінг, то чи можуть проставити дітям шопінг-візу в паспорт чоловіка, коли у нього там не шопінг віза?
Таке треба питати у візовому центрі. Бо дітям шопінг дають лише як супровід. Туристичну візу відкриють на ту кількість днів, на яку буде заплачений готель. Це не дуже вигідно. Шопінг легше отримати. І дітям не обов'язково робити першу шопінг, а відразу другу.
Дякую за відповідь, а проясніть ще мене що таке перша шопінг і друга шопінг, розумію, що перша шопінг даеться на 7 днів, а друга вже на пів року, тобто я собі роблю шопінг з вказанням 7 днів, а дітям з вказанням півроку?
Після того як прокатаєте першу візу ту на 7 днів і будете робити другу, то другу будете робити собі і вже дітям. Другу візу дають на рік, якщо у вас були вже якісь шенген візи.
Мали обоє з чоловіком наукові шенген візи двічі. Перша на рік, друга на два. Яку візу зараз реально відкрити, щоб на довгий термін? Також потрібно дитині, в якої свій паспорт. І що для цього потрібно?
Якщо є можливість робите наукові. Дитину нехай впишуть в запрошення і їй теж візу дадуть як супровід.
привіт хотіла запитатись чоловік має робочу воєводську я звичайну робочу хотіли взяти дитину цього року не знаєм яку візу робити у візовому центрі дівчатка довго радились на інформації між собою і сказали що має дитина бути вписана у за прошення що є не можливо бо віззи вже відкриті на сайті посольства мені дали таку інформацію "Відповідно до діючих на даний момент вимог Генерального Консульства Республіки Польща у Львові на підставі діючої національної візи батька/матері у Вас є можливість подати документи на Шенгенську гостьову візу для дітей. Підставою для видачі візи для дітей буде написане від руки запрошення на відвідини, яке повинно містити інформацію про те що мама/тато (той з батьків, хто запрошує дітей) покривать всі витрати пов’язані з перебуванням на території Польщі, в тому числі і проживання. Також потрібно долучити копію першої сторінки закордонного паспорта мами/тата, копію діючої національної візи мами/тата та копії сторінок з штампами про в’їзд/виїзд, та оригінал та копію документа, що підтверджує родинні стосунки (свідоцтво про народження). На момент подачі документів на візу для дітей той з батьків, хто запрошує, повинен перебувати на території Польщі." може хтось підкаже як таке запрошення виписати бланк чи потрібно його десь погоджувати. дякую за відповіді наперед. батько там вже пів року і до осені не збирається повертатись а я з дитиною хотіли б до нього влітку поїхати
Хай батько напише таке на листку А4 і додасть всі необхідні документи і з тим йти в консульство. Судячи з листа , погоджувати не треба. Щоб не було претензій видрукуйте той лист з інфо служби іпткажете у візовому центрі. Але ще треба додати решту необхідних документів на візу.
чи можна подовати документи на шопінг візу - наступна після річної, поки ще діюча попередня (закінчується 1 червня), а просити саму візу наприклад з 2 червня? чи то навіть реєструватися на подачу можна вже аж з червня? --- дописи об"єднано, Apr 17, 2016 --- і ще - для ФОП - крім свідоцтва про реєстрацію на сайті пише, що треба якась довідка з податкової. Що це за довідка? Чи достатньо просто з банку виписку по рахунку? І ще - свідоцтво про реєстрацію - воно ж без печатки, правильно?
Можна подавати на візу за 3 місяці до поїздки, навіть,якщо є зараз діюча віза. Щодо ФОП , ніколи не подавали того з податкової, лише витяг з банку. Найкраще це уточнити у візовому центрі.
Хочу почути вашоі думки. Отже, ситуація така. Подаємо документи на бізнес-візу. Запрошення на чоловіка(він ФОП з хорошими прибутками-податками), я з дитиною вписані як супровід. Я в декреті з офіційного державного місця роботи, взяла відповідну довідку. Також взяла виписку з Приват банку про рух коштів( там печалька, адже нарахування іде лише дитячих грошей). Тому питання-чи варто чоловіку ще зробити документ, що він спонсорує нашу подорож? Це в нотаріуса робиться чи від руки пишеться?
Краще перестрахуватися і зробити спонсорство. Спонсортство завіряється в нотаріуса. В них є стандартні тексти. Вартість приблизно 200 грн. Але ви продаєте разом документи, тому треба уточнити у візовому центрі чи варто завіряти в нотаріуса чи можна написати відруки заяву про спонсорство поїздки.
Для шопінг візи - потрібне підтвердження оплати готелю через booking.com, чи достатньо підтвердження резервації? У когось прийняли документи без цього підтвердження оплати? Підкажіть, яка ситуація з вільними датами?
Дівчата, якщо виготовити біометричний паспорт, то вже не буде потреби їхати в посольство, щоб здавати відбитки? І ще таке, скільки часу дійсний біометричний паспорт?
Паспорт дійсний здається 10 років, відбитки треба здавати там де подаєте на візу, це не повязані між собою документи.
А яка зараз ситуація з датами? Чи реально зареєструватись і на коли? І чи в Ужгород з цим хтось їздив?
Знайомий дзвонив сьогодні до посередників, сказали травень-червень - 50 баксів, липень-серпень - 300 грн, Ужгород і Тернопіль також капєц. Для людей дат нема, а для "рєшал" - скільки завгодно. От і маєш тобі сервіс... Може варто кудись поскаржитись, то ж неможливо так. Невже нічого не змінилося за останні роки...