Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    @сніжна , поняття не маю шо ім там роблять . у нас відмови , ми власне з тим стикнулась для отримання довідок .
     
  2. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Скажіть будь ласка, як себе поводити після щеплення БЦЖ?
     
  3. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Казали день не гуляти і не купати. Берегти від скупчення людей... так як навантаження на імунітет, щоб не хапанути нічого.
    Хотіла ще спитати... хто робив недавно щеплення бцж, ось тими останніми поставками?
    Ми близько місяця тому зробили і на тому місці жодного сліду, ніяка папула не утворюється (( це нормально хіба?
    Чи це недієва вакцина тоді?
    В дитини коліжанки теж нічого на ручці так і не видно.
    Чи є тут кому робили нещодавно бцж, як у вас?
    І як можна перевірити чи утворився місцевий імунітет?
     
  4. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Розкажу з тої точки, що вчили в університеті. В кожній ампулі є 10 доз, з яких використовується 5, так як в кожний шприц набирається 2 дози, а можливо вколоти тільки 1. Коли відкривають ампулу, то перша і друга доза зазвичай є слабшою, і відповідно може бути дуже маленька папула. Проте таке щеплення є дійсним, і Ваша дитина захищена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Комаровський навпаки каже гуляти після щеплень. Але менше спілкуватися з чужими людьми.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    це рекомендації педіатрів так, як їх вчили у радянський час. Яка логіка в денному утриманні від гуляння- мені не зрозуміла. Імунна система після щеплення працює у навантаженому режимі не один день. Мало того, те ж активне вироблення антитіл ( коли власне і найбільше навантаження) після того ж БЦЖ чи КПК починається не в перший день.
    хм. по техніці введення бцж набирається 2 дози . Але це 2 дози вже розведеної вакцини ( фізрозчин вводиться в ампулу з вакциною: на 10 дозовий флакон- 1 мл фізрозчину).Тобто з ампули для введення використовуються однакові дози розведеної вакцини. ТОбто 1 такий флакон розрахований на 5 введень однаково розведеної вакцини ( вводиться по 0.2 мл, якраз 2 дози).Там не має бути іншої концентрації. І якщо оцей розведений флакон не використаний для 5 дітей протягом 2 годин, він підлягає утилізації, оскільки вакцина втрачає свої властивості. А про правильне введення з технічної сторони свідчить те, що одразу після ін єкції утворюється біла папула , розміром не менше 5 мм ( вона зникає через 20 хвилин). Також не можна після введення вакцини прикладати ватку із спиртом до місця введення ( витягнули голку і все)
     
  7. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Так, білв папула була спочатку.. а зараз вже нічого... нічого не прориває, рубчика певне не буде... але як вакцина діє то добре.
    Дякую за пояснення техніки введення вакцини.
     
  8. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Тут я з Вами не згідна, адже доза є 0,1мл, а не 0,2мл. Ось правила введення:ТЕХНІКА ВВЕДЕННЯ ВАКЦИНИ БЦЖ ,Де чітко вказано: Введи голку внутрішньошкірно зрізом вгору введи 0,1 мл вакцини.Прищепна доза міститься в 0,1 мл розведеної вакцини і становить 0,05 мг культури БЦЖ.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так, все вірно: у інсуліновий шприц набирається 2 дози розведеної вакцини, одна доза мусить бути випущена до відмітки 0.1 мл, яка власне і вводиться.
    ені цікаво чи віс медсестри вакцинальних кабінетів дотримуються правила про розмішування навіть вакцини перед кожим набором наступної дози? ( І чи дотримується оці макс. 2 год, дозволені на використання флакону ( в пологовому все ясно: відкрили,одночасно вкололи. А в поліклініках? ОК, коли довго немає вакцин, потім приходять, медсестри попереджають батьків, що буде відкриватися вакцина, прошу прийти. І всі приходять на призначений час?Чи є таке, що використовується і флакон, який був відкрити і початий більше 2 год тому?)
    а ще не ясно. Бо у тих, хто вперше щеплений папула може з явитися і через 6 тижнів. Можливо, ще просто не час. Це у повторно вакцинованих вона швидше з являється. А рубчик узагалі може і 4 міс формуватися. Як ні, можливо ви потрапили у тих 5-10%, у яких рубчик не формується. А чи подяла при цьому вакцина- так зараз і не встановиш.Потім це можна перевірити через Манту або Діаскінтест. ТОбто рубчик- це гарантія, що вакцина добре подіяла. Відсутність- потребує потім додаткової перевірки через введення туберкуліну і реакції організму на нього ( у вакцинованих проба буде позитивна). А може рубчик і бути, просто дуже маленький і ви його не бачите( то потім , місяців за два, хіба під лупою ручку глянете- зараз ще рано)
    При правильній техніці щеплень і ретельному зберіганні вакцини рубчик на місці щеплення утворюється у 90 - 95% щеплених.
     
  10. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Як робили цього разу бцж то в поліклініці (на Симоненка) конвеєр був, працювало два кабінети, і черга на коридорі... і так пів дня, тож мабуть не простоювала там вакцина.
    Інше питання, яка вона приїхала, чи було витримано всі норми зберігання/перевезення... це не відомо ((
     
  11. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Про це і мова. Можливо була не перемішана вакцина.
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    За Чорнобильську не знаю. На сайті Веселки на Сихові бачила недавно у списку наявних. А Вам хіба можна її зараз для малечі чи навпаки краще перестрахуватись через медичні втручання? Вибачте, якщо не те питаю.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    та чого, нормально, якщо брати до уваги, що старшого я не щепила принципово.
    катрусі робили тут вірусну панель, побачили, що нема гепатиту Б.
    лікар м"яко агітувала, щоб зробити щеплення, бо в нас багато інфузій ( от вже несподівано було переливання крові), буде операція, але мене переконала фраза, що можливо це все треба буде проводити в україні. порівнявши рівень "чистоти", я почала дьоргатися, думаю, самі знаєте, що таке 1 пара рукавичок і для уколів, і каву попити, і гроші порахувати, залишки крові тільки спиртиком протерли - і все, чистенько. і то не тільки в рукавичках. я два дні тренувалася і здавала міні-екзамен , щоб мати "допуск" до обслуговування центрального катетра, в нас 2 пакети стерильних засобів і ціла інструкція що робити, якщо щось станеться.
    тому катруся має 1 щеплення, потім за планом ще 2 ревакцинації. але їй його вводили з імуноглобулінами.
    а я шукаю для михайлика, бо тепер побачила, що лікарня сама по собі (і не стільки операція) це таааака зона ризику, що краще малого прищепити, може встигну.

    але про решту щеплень я поки залишаюся тієї ж думки - гігієна і ще раз гігієна
     
    Останнє редагування: 6 Травень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Що тут скажеш?Звісно, у нас нема відповідальності ні за що. Раз робили у поліклініці малій кров з пальця. Я їй даю 5 грн і рукавички. Вона їх ховає в шухляду. Я кажу то вдіньте, вона щось там бурмоче. Я так і кажу - вам, що важко вдіти, то ж мала дитина (9 міс). То капець одягла. Хоч по-іншому я б і не дала. А тепер туди і не хочу йти.
    А там всі на купу в тій черзі були: і старі, і з дітьми 1-2 міс.
    Ось найшла вам тел. на сайті - Оскільки закупка вакцин проводиться в обмежених кількостях, а ситуація на ринку диктує що раз нову ціну - щоб дізнатися актуальну інформацію про наявність та ціни на вакцини, будь ласка, зертайтесь до адміністраторів за телефонами: +38 (032) 253 2 911; (050) 343 2 911; (067) 343 2 911.
    Ще в реєстратуру на Чорнобильській передзвоніть і спитайте.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    - Підкажіть хтось чи входить у вакцину АКДП(ту, що в поліклініках) менінгококова інфекція?
    - І що скаже щодо думки про те, що щеплення "змазують" сиптоматичну картину деяких хворіб. Зокрема, чула про трагічні випадки, що не був вчасно поставлений діагноз(йдеться про дифтерію і менінгіт) через слабку симптоматику, спричинену наявністю щеплень у дітей і, відповідно, втрачений час у лікуванні.
    - якщо менінгокок входить у АКДП, то який саме - бак. чи вірусний? Чи це немає значення?
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2016
  17. irabil

    irabil Well-Known Member

    менінгокок туди не входить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Щось не знаю наскільки вона адекватна.... До прикладу, вже купу разів чула-читала, що діагноз "кашлюк" лікарі офіційно не ставлять, бо ж" Ви щеплені"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну так, теж таке чула про кашлюк. Думаю, що в статистиці відображено випадки кашлюка з госпіталізацією. Взагалі медична статистика таке діло, ненадійне...Ну але все ж хоч якась інформація. Я просто шукала інфу про дифтерію-бак.менінгіти, от таке і знайшла...