Як ви підтримуєте форму?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Фрезія, 22 Лютий 2007.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    Йожилась на траві і асфальті не раз. Краще для цього брати старий потертий каремат або йогамат і каремат. Йожні килимки не дешеві, таким чином не нищиться. Поверхню досить складно рівну вибрати і аби під нею нічого не було (шишок, гілочок, фекалій). Класно злапати час без комарів)))

    На стадіоні чи просто на вулиці можна робили балансові вправи: стояти на 1-й нозі, присідати, пліє, віджимання. Можна різні види ходьби робити: з широкими випадами, навприсядки, з ударами повітря п'яткою назад (носок на себе), махи кругові в ходьбі. Можна обтяжувачі взяти, якщо замале навантаження.

    Пам'ятаю, проводила практику йоги на стадіоні, дріботів малюсінький дощик і було досить зимно, та ми займались в кофтах, по три килимка під низ. Через хвилин 15 ми вже були в майках :) ну а після шавасани дістала бонус з торбинки: імбирний чайок в термосах. Було дуже душевно :). Я веду до того, що асанами можна прогрітись чудесно, головне правильно підібрати і тримати темп.
     
    Останнє редагування: 14 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Бігаєте приземляючись на носок?
     
  3. Мія

    Мія Well-Known Member

    О так. Ну і не тільки.. положення тіла під час бігу, синхронність руху рук.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в мене три рази біг, три рази силові.

    насправді нема чіткого графіку який підходить для всіх - дівчата вище вже писали. Залежно від мети, стану здоров'я, загальної активності графіки можуть бути дуууже різні. Є системи де кардіо один раз в тиждень - біг 3 км. Для мене таке точно не підходить, а купа людей так живе, і здорові і красиві )))
    --- дописи об"єднано, 14 Квітень 2016 ---
    є дуже серйозні бігуни - олімпійські чемпіони. які більше 5 км і не бігають. Нема норми. Залежить скільки ще рухатись в день.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та я здогадуюсь, просто питаюсь, як воно в місцевої бігаючої туси :) цікаво же ж
     
  6. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Я дозріла щоб тут відзвітувати і почути поради.
    Отож, від 8го березня кожного-кожного ранку я роблю вправи. Завичай це розминка, 1.5 хв планки, якийсь прес, берізка, плуг, присідання з малою на руках, вакуум. Набір і тривалість вправ я собі моделюю залежно від обставин\самопочуття, але планка і вакуум є обов"язково щоранку.
    Плюс, від 21го березня я не їм солодкого. Нічого, що містить цукор. Їм лише фрукти\сухофрукти\домашні сири\йогурти\ горіхи і т.д.
    Про хліб не пишу, його я давно не їм. Лише дієтичні хлібці, житні або рисові.
    Не їм взагалі нічого після 9ї, вечеряти намагаюсь в 7, потім хіба перекус якийсь.
    Гуляю багато і з нагрузкою: слінг або візок плюс 8 кг маминого щастя.
    Вага 65 кг при рості 180 мене цілком задовільняє. (хоч до пологів важила 60, але за цією цифрою я не женусь)
    Питання: ЧОМУ в мене досі живіт як на третьому місяці????:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    Він не жирний, не обвислий, а власне такий "милий і кругленький". Я вже радилась з двома фітнес-інструкторами і ніхто не може мені допомогти((((І що саме цікаве, вранці живіт виглядає значно краще ніж ввечері. Таке враження що до вечора він розтягується....
     
  7. Мія

    Мія Well-Known Member

    Мязи внутрішнього пресу ще не достатньо в тонусі. перевірте чи прямі мязи пресу зійшлися. Якщо не зійшлися, то коли ви натискаючи проведете вказівним пальцем по вертикальній ліній пресу (вишче нижче пупка) напружуючи його, палець буде провалюватися. Сходження потребує деякого часу. Ну і постійно треба ходити з втягнутим животом. Бо внутрішні мязи не тренуються інакше.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ви трохи більше місяця займаєтесь. І не так щоб дуже інтенсивно. Тому результат буде, але пізніше.

    ніколи не втягувала живіт. Але він став на місце сам.
    --- дописи об"єднано, 14 Квітень 2016 ---
    я піддивилась - чотири з половиною місяці
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мія

    Мія Well-Known Member

    Я теж не втягувала спеціально, але й ніколи не мала схильності до виваленого живота (мама в дитинстві муштрувала "втягни живіт!"). Але знаю жінок, в яких і без вагітностей живіт вивалений, хоч і жиру на ньому практично нема. "Вагітний" живіт у чоловіків - наслідок відсутності тонусу внутрішніх мязів пресу. Але не у всіх він є. Особливості анатомії, генетична схильність.
     
    Останнє редагування: 14 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Так виглядає, що ще тонус ще не повернувся, терпіння і регулярність, всьо буде. В мене теж ще великий живіт, правда він жирний, жерла вагітна нє взірая на ліца :girl_crazy:
    Ага, і зраня я виглядаю фантастично :girl_spruce_up::d23::girl_haha: роблю наулі і "вакуум" і коли шось стрілить в голову - прес. Більше ніц спеціяльних варав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Ні, такого нема.
    @Rona 5 міс.
    Як згадую то зразу втягую.
    Це що таке?
    До речі, без вправ вже не уявляю свого ранку. Головне, звикнути. Як там кажуть психологи, звичка формується за 21 день?В мому випадку то спрацювало)))
     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    @synuchechka вакуум левел-ап, вип'ячування м'язу пресу і рух ним по колу. То я вчуся просто, вакууму достатньо
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мія

    Мія Well-Known Member

    Це добре. Тоді справа виключно у внутрішніх мязах (виворіт живота). Воно прийде в норму. Дайте троха часу.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. kristas

    kristas Well-Known Member

    а скільки повторів і на скільки часу затримуєте дихання?
     
  16. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    А в мене малій вже скоро рік і внутрішні м'язи не стали на місце, палець провалюється, прощупується чітке відокремлення м'язів. Хтось робив ті вправи при діастазі. Вони виглядають такими простими, не знаю чи поможуть. Живіт плстійно є, як на 3-4 місяці. Пізно я прочитала про діастаз. То реально ще виправити? І як?
     
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    @kristas дихання затримую доки можу, але комфортно, аби хлопка діафрагмою не було. Стараюсь 10 разів.
    --- дописи об"єднано, 14 Квітень 2016 ---
    @Kazkivnycja я читала, що 1 палець, то не діастаз
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. kristas

    kristas Well-Known Member

    Маю таке питання (трохи дурне :girl_crazy:). Почала я займатись ДМ (колись вже мала спробу, але після заняття була страшенна крепатура, боліло все..і ті стрибки мені важко давались, вона мені спротивилась і я закинула). Тепер думаю спробую знову, все пішло набагато краще,на другий день була просто легенька втома в м"язах. Але от в мене таке відчуття, що в мене ноги "розпухли" (а так як в мене бзік з ікрами :))) то мене то трохи лякає). Я так розумію нічого я накачати за тиждень не могла, то що це таке?
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    @kristas м'язи забились, робіть розтяжку після тренування. Ікри добре розтягує "собака мордою вниз", погугліть собі
     
    • Подобається Подобається x 1