Щеплення необхідні? (3)

Discussion in 'Дитяче здоров'я' started by сніжна, Oct 25, 2015.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    він може бути і маленьким. Але в процесі формування ви би його точно помітили.Бо то утворюється така гнійна папула ( як великий гнійний прищ)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dashik

    Dashik New Member

    Моему малюку 1,5 місяці. Зробили вчора БЦЖ, а сьогодні зранку температура 38,8. Лікарка каже що від БЦЖ температури не буде, але ніяких ознак простуди немає. Можливов когось була така ситуація?
    --- дописи об"єднано, Apr 2, 2016 ---
    Моему малюку 1,5 місяці. Зробили вчора БЦЖ, а сьогодні зранку температура 38,8. Лікарка каже що від БЦЖ температури не буде, але ніяких ознак простуди немає. Можливов когось була така ситуація?
     
  3. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Вже є в поліклініці на Рясному бцж.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Dashik для реакціі на БЦЖ а) рано; б) це щеплення не дає такоі температурноі реакціі- максимум субфебрилітет.Так що причина скоріше у якійсь вірусці,яку підхопили і вона проявилася на фоні зниженого імунітету. Ви аналіз крові перед щепленням робили?
     
  5. Dashik

    Dashik New Member

    Ні, аналіз крові не здавали. Не встигли, та і не казали що потрібно. Нам з вечора задзвонили і сказали що везуть ампулу з Польщі, щоб зранку приїхали в поліклініку на щеплення.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Нічого тут вам не скажу, бо на час щеплення уже могли бути приховані процеси в організмі і вони просто проявили себе на фоні зниженої імунки . Перед щепленням живими вакцинами ( та і не тільки жививми)дуже рекомендовано здавати аналіз крові. Крім того, вакцину вам приватно з Польщі везли? Тут теж з цим є трошки нюасн, оскільки, наприклад, з моїх знайомих лікарів ніхто не береться щепити дітей привозною вакциною БЦЖ ( і самі для своїх дітей з Польщі її теж не везуть, хіба туди можуть їхати вакцинуватися). Справа у тому, що вакцина БЦЖ має особливі умови транспортування навіть у холодильній камері. Там не допускається знаходження її поза межами холодильної камери більше ніж 10 хвилин ( включаючи загрузку-розгрузку).Також не допускається, щоб на апмулу з вакциною потрапляло світло узагалі. А в холодильній камері БЦЖ має зберігатися окремо від інших вакцин ( взагалі у окремій холодильній камері) і на середній полиці. Тобто вакцина БЦЖ- досить особлива у зберіганні і транспортуванні, тому ту чи іншу умову можливо порушити при приватному транспортуванні. А це впливає на її якість та ефективність
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    З досвіду одних батьків (скопійовано з фейсбуку), можливо комусь знадобиться:
    В цій статті – декілька корисностей для тих, хто планує подорожувати за кордоном з дітьми або робити дітям щеплення за границею.
    По-перше, вашому чаду від самого народження для цього буде потрібен закордонний паспорт. Саме паспорт, а не проїзний документ і не вписка в паспорт батьків. До речі, проїзний документ скасували ще в квітні 2015р., а інформація на офіційному сайті Державної міграційної служби України (ДМСУ) не оновлена досі. Так от, виготовленням закордонних паспортів сьогодні займається ДМСУ (у кожному районі - своє управління). Ми Ренаті зробили паспорт за 7 днів (термінове оформлення), заплатили близько 1000 грн. Звичайна (не термінова) процедура виготовлення паспорта повинна займати не більше 20 днів (менше коштує). Але ця інформація – також зі сайту ДМСУ, тому в її достовірності я сумніваюся. Термін дії дитячого закордонного паспорта – 4 роки. Для його виготовлення потрібні такі документи:
    - Заява, написана одним із батьків;
    - Свідоцтво про народження дитини (+копія);
    - Українські паспорти обох батьків (+копії);
    - Фото 3,5х4,5 см – 3 шт., фото 10х15 см – 1 шт.;
    - Квитанція про сплату (держмито, адмінпослуги, бланк);
    - Довідка з жеку (ОСББ) про реєстрацію та склад сім’ї (форма 2).
    Крім того, потрібна присутність обох батьків у ДМСУ, адже ви писатимете заяви, що не заперечуєте щодо виготовлення закордонного паспорта вашій дитині.
    Щодо фотографій, то, зрозуміло, що місячну дитину везти у фотосалон досить незручно, тому ми сфотографували Ренату на свій фотоапарат і занесли фото у салон на флешці. Одразу робіть на три фотографії більше, вони будуть вам потрібні для візи. Намагайтеся фотографувати так, щоб голівка лежала рівно, ротик, при можливості, був закритий. І само собою, – розплющені очі.
    По-друге, дитинці для виїзду у Шенген-зону буде потрібна віза. Віза – питання широке. Про неї можна розповідати дуже багато і довго. Я ж трохи направлю розповідь у потрібне русло і розкажу, чому у нас так швидко виникла потреба їхати за кордон, а саме, у Польщу.
    У пологовому будинку мене поставили до відома, що дитині до 2 місяців потрібно зробити два щеплення – від туберкульозу (БЦЖ) і від гепатиту В. Не буду зараз зупинятися на темі «за» і «проти» вакцинацій. Можливо, напишу про це пізніше. Лише скажу, що на даний момент, вагаючись, ми з чоловіком прийняли рішення робити дитині щеплення. Від гепатиту В – зробили в пологовому будинку бельгійською вакциною. А вакцини БЦЖ – не було в наявності і не очікувалось найближчим часом. Педіатр попередив – якщо не зробити щеплення БЦЖ до віку двох місяців, доведеться спочатку робити пробу Манту. Додаткового впливу на дитину не хотілося, тому рішення прийняли швидко – їхати на щеплення БЦЖ у Польщу. Стали вивчати питання. Медицина в Польщі страхова, тому прививки обов’язкові, за їх відсутність штрафують, частина вакцин – власного польського виробництва, а решта, в основному, – бельгійські та французькі. В загальному, репутація польської медицини (і вакцинацій, зокрема) не підірвана так, як в Україні.
    Щоб вбити двох зайців одним пострілом – потрапити на прийом у польську лікарню і зробити Ренаті візу – ми звернулися у Львові у клініку «Медікавер», яка має, ми про це знали, міжнародну мережу. У них є менеджер з міжнародного медичного туризму, яка нами, в подальшому, і займалася. Польський «Медікавер» у Варшаві зробив нам запрошення на ім’я Ренати. На основі цього запрошення ми й зробили візу. Сам візит на щеплення попросили перенести у Жешів (тому що ближче). Так, як у Жешуві відділення «Медікаверу» немає, нас прийняли їхні партнери. До речі, у запрошення були також вписані обоє батьків, тому, і ми могли робити по ньому візи (не робили, бо маємо).
    Дуже цікавим виявився один момент у процесі отримання візи. Хто стикався, знає, що зараз для подання документів у Пункт Прийому Візових Анкет (ППВА – буфер між вами і консульством) потрібно зареєструватися у черзі і прочекати добрих місяць-півтора, доки з’явиться місце. У нас цього часу не було, тому я вирішила зробити досить неординарний крок – написати електронного листа у Польське консульство. У ньому я пояснила необхідність розглянути документи дитини без черги. Відповідь була блискавичною – наступного дня мені зателефонували з консульства, відповіли, що мій запит розглянутий позитивно, надіслали відповідного листа, з яким чоловік і пішов у домовлений день без черги у ППВА. Висновок – якщо у вас нетипова ситуація і ви можете обґрунтувати необхідність подати документи без черги – сміливо це робіть,польський консулят може піти вам назустріч.
    Тепер ширше – про шенген-візу (польську). Уся необхідна інформація для її отримання є в повному обсязі на сайтах Poland visa information - Ukraine - Ukrainian - Home page
    та Request Rejected
    Я ж розповім про наш особистий досвід.
    Віза дитини обійшлася нам десь у 800 грн. Візовий збір (35 євро) за дитину платити не потрібно. Таких пільгових категорій є ще дуже багато (зокрема, студенти, пенсіонери тощо), дивіться на сайті. Перелік документів, необхідних для виготовлення візи залежить від її типу і категорії. Найпоширеніший тип – тип С – короткострокова шенген-віза з терміном перебування до 90 днів у півріччі. Для порівняння – тип D – це польська національна (крайова) віза, яка, в більшості, виготовляється з ціллю працевлаштування у Польщі. Категорія залежить від цілі візиту, наприклад, туризм, службова, відвідини членів родини, лікування та інші. Вимоги до документів на візу дуже прості та логічні – ти маєш ідентифікувати свою особу, підтвердити ціль візиту, засвідчити наявність коштів на час поїздки та показати який-небудь фактор, що тримає тебе на Батьківщині, тому ти не залишишся жити за кордоном нелегально. Документи за дітей до 18 років подає один із батьків. Присутність на подачі документів дітей до 12 років не обов’язкова. Отже, ми, розраховуючи на візу типу С, категорію «лікування», подавали у ППВА такі документи:
    - Закордонний паспорт дитини;
    - Закордонні та українські паспорти обох батьків;
    - Свідоцтво про шлюб батьків;
    - Свідоцтво про народження дитини;
    - Медичну страховку дитини (багато вимог, читайте на сайті). Ми брали річну, вартість – 179 грн.;
    По одній копії усього вище переліченого.
    - Нотаріально завірену заяву про згоду на відкриття візи та тимчасові поїздки дитини за кордон (послуги нотаріуса – 150 грн.);
    - Запрошення (оригінал або факсимільна копія);
    - Візова анкета (бланк скачали зі сайту, заповнили на основі зібраних документів);
    - Фото – 3 шт. (одне з них вклеюється у анкету);
    - Квитанція про сплату сервісного збору (545 грн.);
    - Виписку з банківського рахунку чоловіка про наявність грошових засобів;
    - Свідоцтво про реєстрацію чоловіка приватним підприємцем (+копія);
    - Бронь готелю у Жешуві (без витрат);
    - Лист про візит до ППВА без черги (у разі реєстрації в черзі на мейл приходить лист з зазначенням дати і години візиту, його також потрібно роздрукувати і взяти зі собою).
    Тепер два слова про те, як забронювати готель, не витративши на це грошей. Справа в тому, що ми планували поїздку в Жешів здійснити за один день, не залишаючись там на ночівлю. Готель нам фактично був не потрібен, проте підтвердження броні для надійності ми вирішили все-таки вкласти в пакет документів. Так от, є такий чудовий інтернет-ресурс, називається Booking. Він дає можливість забронювати готель, апартаменти, приватний будинок в будь-якому кінці світу. Через Booking ми забронювали номер з безкоштовним скасуванням броні. Візу отримали – бронь скасували. P.S Booking заслуговує на окрему статтю, адже має вагомі переваги, порівняно з туристичними агентствами.
    В дорогу зі собою не забудьте взяти картку вакинації дитини та купити страховий поліс на авто ("зелена карта" - цивілка, дійсна за кордоном).
    Резюме: візу Ренаті відкрили (одноразову), на щеплення ми з’їздили (до речі, на кордоні з грудною дитиною пропускають без черги), всю дорогу доця проспала в автокріслі, прокидаючись лише на перекус. Тепер обдумуємо наступні щеплення, наступні подорожі, наступну візу. Якщо буде щось пізнавальне, то обов’язково напишу.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. YuriyStepanovych

    YuriyStepanovych New Member

    А яка вартість самої вакцинації і скільки загалом було потрачено грошей?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    13.04.2015 в 21:37 Мой комментарий будет и по теме, и нет. Я кинолог, в общей сложности у меня было 16 собак. Первых двух я по неопытности и от страха за их здоровье прививала. От энтерита, чумки — есть такая комбинированная вакцина. Итог: на второй-третий день — энтерит. Форма средней тяжести. Собаки выживали, но оставались так скажем, инвалидами. Отставание в росте, поражение печени, нарушение аппетита. Третью собаку я уже не прививала. Выросла здоровая, как лось, не болела до глубокой старости и смерти. Четвертую я решила опять привить, дай, думаю, проверю, может ошибалась. Результат — энтерит. Опять. Всех последующих собак я перестала прививать. Теперь с детьми. Старшая дочь после прививки от кори болела долго и тяжело. Температура 40, мононуклеоз, вирус Эпштейна Барра прицепился. Младший сын получил после второй АКДС жуткую аллергию почти на все. Отсутствие аппетита. И гиперактивность, которой ранее не наблюдалось. Вывод для себя я сделала.

    Источник: http://antivakcina.org/autizm-posle-privivk
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Скажіть чи хтось робив недавно щеплення Інфанрексом? І чи є він в Чорнобильській?бо я дзвонила в Параскеви,так там вже ціла черга! І вакцини нема

    Надіслано від мого HTC Desire 210 dual sim, використовуючи Tapatalk
     
  11. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    В центрі вже теж роблять БЦЖ, зробили ми манту. Питала чия вакцина сказали російська, вона хороша? А до того чиєю вакциною робили, теж російською?
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Ми не щепимось , але деякі документи зобов'язують мати відмітку з туб диспансеру про манту і рентген . Прийшли в той диспансер а там лікарка каже : нашо вам лишній раз втручатись в здоров'я дітей , давайте зробимо діаскін тест і все . То перший раз така адекватна людина . Слава Богу обійшлося без мант і рентгенів . І шо здивувало що в диспансері бо вони там такі завернуті на своїй правді шо нема ради .
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Коли я жила у Польщі минулого року, то вакцини коштували в середньому 200 злотих
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dashik

    Dashik New Member

    Сніжна, дякую Вам за роз"яснення. Та вже й визначили причину температури - це все таки вірус. Викликили швидку, бо була 39,2 температура, відвезли нас на Орлика.
     
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А це на закордонний паспорт потрібно чи щоб якусь секцію відвідувати? Оце перший раз чую за такий тест, треба собі запам'ятати, ну і добре, що таке пропонують дитині.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    діаскін тест схожй на Манту. В ссідній Білорусі, наприклад, законодавчо закріплено, що дітям до 7 років- Манту, а після 7- діаскін тест. І при Манту і при діаскінтесті підшкірно вводиться туберкулін. Він фактично ідентичний Манту, просто більш "новітній"-. Діаскінтест- це розробка російських спеціалістів, тому його активно впроваджують у РФ і Білорусі. Різниця між діаскінтестом і Манту лиш в тому, що діаскінтест "полегшений, оскільки до його складу входять 2 білки генетично модифікованих культур і має більшу чутливість ( тобто може бути більш інформативним). До 7 років щепленим дітям діаскінтест не показаний, оскільки він не реагує на одиничний поствакцинальний імунітет після БЦЖ ( тобто інформативний лише після 2 БЦЖ). Зрештою, він запроваджений лише в останні 5-6 років - він часом дає негативні результати у інфікованих туберкульозом і навпаки- точно так само може давати хибні результати , наприклад, у алергиків. Хоча зараз власне Манту і у нас хотіли ще 3 роки тому замінити діаскінтестом,але щось загальмували. Але в Україні з 2012 року діаскінтест теж зареєстрований, тому, можливо, у приватних лабораторіях його можна пройти.
    --- дописи об"єднано, Apr 5, 2016 ---
    з 2010- данською і частково - російською
     
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Ну, меншій скоро 5 . В неї відмова від щеплень . Лікарка цілком нормально послала на діаскін . І пояснила то тим що діаскін більш точний . Він реагує лише на туберкульоз а манту реагує на все підряд . Я власне дуже боялась манту для старшої бо воно в неї весь час велике , і ті ж лікарі вже то знають радять перед манту пити протиалергенні кілька днів - не помагає ніяк. І в них такий ланцюг : манту - діаскін - рентген .
    По телебаченню виступала жінка пояснювала що не має права ні садок ні школа відмовити не щепленим дітям . Також сказала що щеплення викликає рак в дітей , аутизм і інші відхилення . Мене дуже таке здивувало що на телебачення таке випустили . Але я за нею згідна .
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    Last edited: Apr 6, 2016
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Ми робили бцж старшій один раз в пологовому і на тому все .більше щеплень не було . розуміння на велику реакцію манту я не чекала бо іі не було жодного разу в лікарів .
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @zetta якщо дитина нещеплена,діаскін можна і до 7 років. Мова йде про щеплених до 7, тут діаскін може похибку теж давати. А пвсля 7 ,здається по рос. Законодавству,як і по білоруському,зараз уже діаскін замість Манту показаний по новим стандартам. Чи старшим дітям зараз теж Манту у вас роблять?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1