Виникло закономірне питання: а звідки в мережі приватних аптек "з*явилась" вакцина яка іде лише по держзакупівлях і не продавалась через аптеки? Що це за раптовий "витік" російської вакцини яку не завозять в Україну з 2014 року? п.с. + повний бардак коли одні лікарні виділяють / чи "списують" фонди лікарні на закупку вакцин а інші ні (і хай пощастить Вам з дільницею). Чому так? чи це відкатно-корупціна схема?
Вакцина,яка розприділена зараз по регіонам має строк придатності до жовтня 2017 року. Оскільки російська вакцина має строк придатності 2 роки, значить - це свіжі поставки з Росії. Але якщо це нова закупівля, то як розуміти, коли буквально ще нещодавно МОЗ завіряло, що в Україну будуть поставлені партії данських і польських вакцин, а від російської вони відмовилися. І що всі закупівлі вакцин для України тепер ідуть через ЮНІСЕФ. ТОбто виходить, що ЮНІСЕФ закупив для УКраїни російську вакцину? Причому не знаю, як у львівських приватних клініках, а у харківських приватних 2 тижні тому власне почали щепити російською вакциною виробництва "Медгамал" (Москва) по ціні 320 грн за щеплення. Тобто звідки узялася ця російська вакцина зараз і чому вона , закуплена централізовано за рахунок державних видатків , потрапляє у приватну мережу? ( "Придбати дану вакцину в аптечній мережі неможливо, оскільки це жива багатодозна вакцина, її зберігання та транспортування має певні умови, які неможливо забезпечити при роздрібних закупках". А взагалі, найцікавіше те, що у сусідній Білорусі зараз відмовилися не лише від застосування живих вакцин поліо, а і відмовилися від ревакцинації дітей БЦЖ в 7 років, оскільки відповідно до рекомендацій ВОЗ, ревакцинація не пливає на загальний рівень захворюваності туберкульозм. Тобто в Білорусі БЦЖ тепер робитимуть лише один раз- в пологовому будинку (Вакцина БЦЖ, которую сегодня применяют во всем мире, не предотвращает заболеваемость туберкулезом, а защищает от его генерализованных форм (например, туберкулезный менингит, который поражает головной мозг и мозговые оболочки) именно в детском возрасте, когда еще нет сформированного иммунитета, - пояснил Андрей Астровко , заместитель директора по организационно-методической работе РНПЦ пульмонологии и фтизиатрии. - Ревакцинация детей из группы риска в семилетнем возрасте, которую мы проводили, никак не изменила картину заболеваемости. Поэтому она отменена, как и рекомендовала ВОЗ странам с низким уровнем распространения туберкулеза среди детского населения). І поліо Білорусь дітям тепер робитиме лише інактивоване і лише 4 рази: у 3.4.5 місяців і у 7 років.
про що і мова. Є підозри що це та вакцина яку вилучили з лікарень і пологових з початком війни /її термін вже б мав закінчуватись/, але вона "просочилась" в приватну структуру, далі в аптеки і т.д. доечі, новий графік вакцинації в поліклініці вже сказали що нічого окрім поліо в них немає....і робіть собі що хочете.
Таке питання: колись читала,що ОПВ не можна робити діткам якщо в сім'ї є вагітні. Зараз пошукала, але щось в інструкції до вакцини такого не знайшла. Може хто знає чи дійсно не можна робити ОПВ дитині якщо мама вагітна? І ще питання зустрічала інформацію,що ОПВ можна буде використовувати лише до квітня 2016 року,чи це стосується України чи ні?
Питалася сьогодні в знайомих про вакцину що на Симоненка. То кажуть,що там такі черги.. А вакцинують 2 рази в тиждень. І як малятко почувається? Все ок?
@Ljlichka по телебаченню кажуть,що до 15квітня вакцинують поліо.в світі- з 2 квітня відмовилися від ОПВ ,якщо ваша дитина мала всі щеплення за графіком,то думайте самі,чи воно вам треба,а якщо немала- то який сенс робити зараз?
доця має лише БЦЖ і КПК, на завтра викликають робити першу ІПВ, говорила з месестрою уточнювала, яку вакцину пропонують і згадала за ту ОПВ і що якщо є вагітні то не можна,а вона каже,що нема такого. То я вирішила пошукати інформацію.
Так ви ОПВ мабуть і не робитимете вже, бо ж спершу здається має бути дві вакцинації ІПВ з відповідною перервою.
Так, все ок. Взагалі жодних змін не бачу, слава Богу. Перші дні навіть і сліду не було на плечі, а от вже через тиждень бачу починає з'являтись червоненьке коло. Ми ще зробили у другу хвилю, як тільки почали вакцинувати, то було так терпимо людей... і паралельно у двох кабінетах вакцинували, тож черга рухалась швиденько.
справа у тому, що по всім строкам придатності, вакцина "свіжа" ( тобто випущена приблизно півроку назад). Але дійсно ніхто не може пояснити, яким "чудом" вакцина з явилася зараз. Є ще версія, що через певні корумповані схеми, її викупили... на території ДНР ( Росія поставляє БЦЖ на окуповані території і там вона є. Причому постачає безкоштовно, як гуманітарку). Насправді поки офіційної версії її появи немає. Тобто вакцина є, шляхів її появи- офіційно немає так. це звична реакція, яка свідчить про дію вакцини. До місяця часу з явиться папулка. Єдине що мають мами знати: БЦЖ належить до вакцин із "пролонгованими" наслідками. Тобто вони не настають одразу. А власне перші дзвіночки можуть бути через 1-3 міс. після введення, коли активно виробляються антитіла. БЦЖ-ити, на жаль, фіксувалися і через кілька місяців після щеплень ( зокрема, коли застосовували данську вакцину). Але, думаю, що все буде ОК. Це просто до того, що за кілька днів після щеплення БЦЖ нічого і не буде.
Ну там теж все "покрито мраком"...КП Одесфарм виклала у себе на сайті цю новину і навіть розмістила там як підтвердження Сертифікат про держреєстрацію препарату. Тільки чомусь обрізали частину документу, де вказаний виробник препарату, плюс дата документу ще 2011 року, плюс док. видало МОЗ України, яке стрверджує, що вакцини БЦЖ в Україні немає. От і розумій їх...
Старшій моїй доні БЦЖ робили в пологовому. На плечі в неї навіть знаку немає і колись ранка не утворювалась... Це нормально чи мав би бути знак?
@fiesta в ідеалі мав сформуватися рубчик. Якщо його немає,то можливі різні варіанти: рубчика немає,але антитіла сформувалися,- антитіл немає ,вакцина не подіяла ( погана якість чи неправильне введення). Не знаю, коли ви вакцтнувалися,але був період,коли такі випадки були непоодиноко ( якасб була така партія вакцини). Зокрема в чоловіковоі племінниці теж немає рубчика- вакцинована в 2010
У нас та сама ситуація. Навіть сліду нема. До речі, наші старші плюс-мінус одного віку і народжували ви здається теж на Батальній?
Так, бцж робили на Батальній в березні 2013. Пригадую, казали, що роблять щось типу "легшу" вакцину чи "легшу" дозу того бцж (таку як недоношеним діткам)... Казала неонатолог тоді, що так краще буде..
Мечнікова серпень 2013 і теж нема рубця. А я то все думала, що може той рубчик дуже маленький і непомітний. Чи його точно замітно. Бо ніколи не придивлялась до ручок наших ровесників. Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
в пологовому будинку доношеним діткам колять БЦЖ, а недоношеним чи ослабленим- БЦЖ-м ( вакцину, яка містить половинну дозу збудника). Доношеним здоровим дітям з вагою 2500 і більше показано вводити БЦЖ, а не БЦЖ-м ( вона може просто у них не подіяти. Тоді це чисто вакцинація "для галочки". Антитіла не виробляються). Приблизно у 2% людей є генетична схильність стійкості до бактерій туберкульозу. Тобто у них немає шансів захворіти, навіть без щеплень. І якщо їм роблять щеплення, то рубчик не формується. Перевірити це так чи ні можна у 7 років, коли проводиться повторна ревакцинація БЦЖ. Тоді знову не буде рубчика. --- дописи об"єднано, Apr 2, 2016 --- можу помилятися, але власне в 2013 році починалися вже оці розмови про реактогенність данської вакцини, яка застосовувалася. Можливо, в пологових десь почали перестраховуватися ( щоб у випадку чого не було до них запитань) , і вводили менші дози, ніж потрібно(?). Я просто пригадую навіть як на Мечнікова колись Миронович нам за харчування казала : "В пологовому будете їсти те, що вам тут дозволяють і не зашкодить дитині ,а вдома робіть, що хочете ( і тоді нещадно з тумбочок просили знищити йогурти, кефіри, соки, червоні яблука ) --- дописи об"єднано, Apr 2, 2016 --- так. І з 18 квітня в Україні припиняється застосування тривалентної живої ОПВ. Дозволено буде лише двовалентну. Правда, утилізувати тривалентну дозволили до 13 травня.