А що ваша компанія виробляє, якщо не секрет? Треба буде придивитись, що у нас такого маркованого продається. А взагалі цікаво, звичайно, які у них критерії (бо якщо закопуватись глибоко, як я писала, про сусідські землі чи атмосферні опади, то ясно, що воно відносно). І, знаючи трохи, як у нас підприємства сертифікують свої системи управління якістю, переношу "підхід" і на цю сертифікацію. От, навіть з вашого посилання цитата: "Наприклад, деякі приватні європейські стандарти дозволяють стверджувати що продукт є “Сертифікований органічний” навіть тоді , коли продукт може містити лише 10 % органічних інгредієнтів, а деякі хімічні речовини не повинні перебувати під ACOS 2010, наприклад потенційних канцерогенів. На жаль, немає ніякого регулювання в Австралії і в усьому світі, щоб зупинити такі продукти, що надходять до Австралії, отже, споживачі можуть зустріти ” Сертифіковані органічні ” продукти по догляду за шкірою , які не відповідають високому рівню органічних критерій сертифікації австралійської сертифікованої продукції." Я думаю, що у нас не те що приватними стандартами користуються (ну, може, і так), а і просто ліплять етикетку в дуже великому відсотку випадків. Ну це тренд тепер, який коштує більше зі словом "органік", ніж без нього. Угу) я ж кажу, як подумаєш - то в принципі ніяк від того всього не сховаєшся. а оце не знаю, розкажіть, будь ласка, детальніше А чому? Інші злаки вважаєте безпечнішими? то вони сертифіковані?
Так пшениця найбільш популярна і найбільш видозмінена, таку думку я клала з прочитаних мною багатьох статтей на цю тему. Сама не найковець, тому не претендую на істину. Ось кілька статей, перше що пригадалось. Пшеница, возможно, не самый лучший продукт для ежедневного употребл… Почему пшеница перестала усваиваться. Дело не в глютене / Органичес… Может ли хлеб быть полезным / Органическая еда, натуральные продукт… Что такое Глютен и почему он вреден для нашего организма? В чем вред Пшеницы? - Happy & Natural
Це вже не так важливо, тому що органічну продукцію ми перестали виробляти, не було попиту. І як вони сертифікують? Якщо сертифікацію проводить міжнародна фірма, типу SGS чи Бюро Верітас Україна, то все дуже і дуже серйозно. Та не можуть вони такого робити, за це великі штрафні санкції. Детально вже не пам'ятаю, бо тоді я цим глибоко не займалась. Пригадую, що в грунт, на якому вирощується органічна продукція, 10 років до того не мали вноситись пестициди і т.д. В Органік Стандарт все дуже строго, це їхня репутація. Якщо Ви не хочете бути ошуканими, просто перевіряйти значки "органік", якщо це міжнародні, то можна купляти.
я не мала на увазі сам оригінальний знак, а інші позначки - просто в назві, і т.п. я не знаю як би то краще пояснити - ну, формальності виконуються - так, там все строго, а в реалі то не зовсім так функціонує, як на папері. І так, я теж маю на увазі лідерів ринку. Ну але то все таки трохи інший тип сертифікації, я просто не знаю в деталях, як сертифікують органіку, тож не буду порівнювати.
Їсти в міру, не переїдати. Менше жареностей, майонези, кетчупи, соуси в упаковках - виключила зі свого раціону , трошки фізичних вправ і все буде гаразд ))
маю можливість перевіряти звязок білок - печенька коли в лікарні - випадало так, що сніданок-вечерю я не їла (молочне, мені не бажано), обід крупяяна зупа і бульба - розумієте, що їсти хочеться. ну на ранок чоловік приносив кашу, + твердий сир, який я просто так гризла. але от їсти всн одно хотілося. і бкли сухарі і бублики. загалом 300г в день, ну півтора. вдома - риба, курка, загтовки з морозилки, бульйон - 3 бублика або зо 5 сухарів. ні, це не означає, що я взагалі і ніяк не їм солодкого, але їм однозначно менше, бо нема часу пекти своє. ну і з солодким магазинним вибір невеликий, і ці продукти не є аж такі безпечні.
Яке з магазинного м"яса найкраще купувати? Недавно дізналась як вирощуються славнозвісні "курячі філе" і зрозуміла що магазинної курки ми більше не їмо. А що тоді найкраще купувати?Можливо філе індика чи телятину?
І я тому індика обираю. Але мене недавно озадачили, що дохнуть ті індики повально. Чи не продають здохлятини... Ну і телятина це моє все.
І я таке чула. Мені одна жіночка ( яка колись тримала для себе декілька шт.)розказувала, що індики вони вибагливі і хворобливі. Тому вона ніколи багато не тримала, що не завжди вони виростали до такого нормального віку і ваги. І коли я їй сказала, що купила фермерського індика 16 кг., то щиро здивувалась, що в людей такі "коні" ростуть на натуралці.
В свекрухи такі " коні" таки на натуралці виростають. Годують просто добре і пильнують. Індички по менші. А от індики бувають і великі. Колись половину приволокла з села щось на 11-12 кг.
А розкажіть і мені, бо малому баба часто дає філе куряче, типу Наша ряба. Щоб я мала аргументи. Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
Пошукайте на ютубі мають бути відео. Ну загалом годують їх різною хімією+антибіотиками. А потім вже готове філе ще наколюють всяким щоб воно було пухке, блискуче і гарно виглядало.
Теж таке чула,що ці кури вирощені на гормонах.Але сама дуже люблю куряче філе,тому треба шукати альтернативу)А як на смак індиче м'ясо,схоже на курятину?Чи є суттєва різниця?
Муж по роботі був на такому підприємстві. Значить великий ангар насипають соломи, запускають курчат, зачиняють, через спеціальні отвори засипають їм корм (премікс ). Так тримають десь 40 днів. Потім відчиняють, виходять звідти годовані бройлери. Тих, що не вижили вимітають разом з соломою і по новій. Ну, те що їх преміксом годують для мене не секрет був, а от те,що вони з дохлятинкою 40 днів перебувають в закритому приміщенні... навіть не знаю. Чоловіку там казали,що кури до падалі байдужі, але блін... з того часу курятину купувала раз. Індика люблю більше,але теж переймаюсь вищезгаданими питаннями.
Для мене вже давно не існує тої бройлерної хімікатної курятини. Альтернатива - індик, кролик, перепілка, телятина, не жирна свинина.
А де ви купуєте,на базарах?І ще питання:а що це м'ясо не може бути вирощене також на тій всій хімії,як курятина?