найцікавіше, що в мене в реальному житті тих, що на одній хвилі у таких от питаннях стосовно дитини, певно, й нема. Всі тут на посиденьках.
І справді так виходить, хоч всі розумні, і читають і знають все про ГВ, але реально тих, що дотягують до року годування, і то з прикормами з 5-6 міс. не так багато. Яка в тому причина? От в мене в куми дочка старається, як пошвидше припинити ГВ, дитині 9 міс., а раціон догодовування... такий як в моєї дитини був у 2 роки. Щось говорити і переконувати не реально, в кожного своя дитина, і вирішувати також кожному окремо.
А що поганого в раціоні, як в 2 роки? Моій доці 9,5 міс, ГВ вдень майже щогодини, вночі до 10 разів, бо часто прокидається. Прикорм з 6 міс. Зараз ість все наше, окремо варю лише гарбузик. Тобто ість капустняк наш, всі супи-борщі, картоплю з рибою, паровою котлетою, підливою, всі каші, тобто навіть на на 2 роки тягне, а й на 30. ГВ не планую згортати аж до самовідлучення. То що поганого в прикормі, якщо батьки ідять здорову іжу?
Поганого немає абсолютно нічого, але коли ГВ спеціально замінюють на дорослу їжу, тобто скорочують його до мінімуму...щоб максимум в рік взагалі відлучити, от і все що я мала на увазі.
В моєї знайомої дитина виключно на гв, інтервали між їжею - 3-4год, а мій малюк більше години не витримує, хіба під час обідньої прогулянки. Я не жаліюсь, але цікаво чи буде в нас збільшуватись інтервал між прийомами їжі?
Залежить від дитини. Мій найменший в 1,5 року їв 3-4 цілком дорослі порції їжі + перекуси+ ГВ в такому ж режимі, як в 3-5 міс.
ого) а який у нього був режим у 3-5 міс? Але це був етап такий, чи з 3-5 міс до 1,5 року інтервали з гв не змінювались? @Virchuk, та мав би збільшуватись. Хіба ще такі періоди бувають "грудні", що, в рік, наприклад, на певний час дитина знову починає дуже проситися часто, але то має причини - чи то скачок розвитку, чи зубки.
@Mansikat інтервал не змінювався. Годування на вимогу- перерви вдень від півгодини до 3 годин, вночі 3-8 раз. Це приблизно, бо я годувала " на автоматі". В півроку став активно їсти прикорм без зменшення кількості і якості годувань десь до 1,8-1,9. Вага при народженні 3250, в 3 міс. 6500, в рік трохи більше 10 кг.
Подивилася сьогодні "за живе", діти до року, частина 2, такі цікаві висновки про гв, )))) От в мене питання, чому дій дівчині яка годує і виснажується не порекомендували змінити раціон або додатково вітаміни, а тут зразу відлучати..... Про рак грудей, ще такого не чула. фактично коли вагітнієш вдруге, то другу дитину годувати груддю не можна.....
поки лежали з малявкою в лікані, то стільки перлів наслухалася про ГВ, від тих жінок, звичайно, які не годуть діток грудьми. Один запомінающийся був про жінок, яких порівняли з коровою, типу є корови молочні, а є корови дійні. Я, виявляється, корова молочна
то моя мама так про мене одного разу сказала що вона була корова не молочна а я молочна файна корівка
дівчата, в мене грудей нуль навіть з молоком. Перші місяці свекор питався, де в мене молоко береться, мала від виписки з роддому за три тижні біля кг набрала.
та в мене теж невеликі,чоловік коли була вагітна казав що певно в таких маленьких грудях молока не буде.а ж смішно коли таке згадуюа тепер виросли тішуся жаль що не назавжди
Питати у темі, якої стосується питання. В темі СОС, що закріплена в топі - є перелік всіх тем, зручно дивитись.
якось в гостях мала необережність пожалітися на невиспаність, бо мала чогось саме вночі напередодні практично щогодини вставала до циці. Ну то одна мама , яка вже "двох вигодувала" поставила мені такий діагноз: "то значить дитина була голодна, певно в тебе в грудях ніц нема", я кажу, що все там є в грудях, наступна фраза була "значить то вода, а не молоко раз вона не наїдається". Я спочатку хтіла заперечити, а потім подумала що навіть незнаю з котрого боку то все заперечувати і які аргументи шукати. Ну... хай собі думає що то вода...
Недавно подруга сказала, що її сестра перестала годувати груддю бо в неї почались місячні і через то пропало молоко...просто геніально... Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
Та чо, в мене в період М молока практично не було, але малій вже було десь 1,3 то мене не сильно турбувало. А мала злостилась біля грудей.