Шановні львів'яни та просто небайдужі батьки, підтримайте, будь ласка, петицію проти нічного клубу у ляльковому театрі на сайті Забрати нічний клуб з Львівського театру ляльок Думаю не треба писати про несумісність цих закладів ( криваві бійки п'яних відвідувачів, під час однієі навіть сталося вбивство!, паління, гардероб навпроти бару зі спиртними напоями, туалет спільного користування з дітьми) підвали театр освоював за держ кошт під дитяче кафе, щоб там можна було провести сімейне дозвілля, святкувати дні народження діток тощо... На цьому сайті, який запрацював нещодавно є багато корисних петицій, створених людьми, які хочуть наше місто зробити кращим! Дякую!
Завтра, 17 березня, ПАТ «Львівобленерго» продовжить планові ремонтні роботи електрообладнання. Тож частина будинків у місті залишиться без електроенергії. Електропостачання частково припинять з 8:00 до 17:00 год. на таких вулицях: Сихівський район: вул. Світанкова, Надійна, Колійова (всі), Слобідська (4), Зелена (405), Бережанська (1-28); Галицький район: вул. Дністерська (1-3, 2-8), Дунайська (1а), Липова Алея (5а, 5б), Меблярська (16, 18); Залізничний район: вул. Фабрична, Ливарна, Левандівська, Параджанова (всі), Городоцька (154-164); Личаківський район: вул. Галілея, Ярошинської, Глухий Кут, проф. Велички (всі), Личаківська (76), Мечнікова (3-27), Некрасова (8, 10, 34-55), Пасічна (59-94), Садівнича (1-40), Медової Печери (4, 28-36, 45-51); м. Винники: вул. Крушельницької, Жупан, Пушкіна, Сахарова, Врецьони, Ціалковського, Руська (всі), Галицька (11-15); Франківський район: вул. Виноградна (всі), Боткіна (1-33), Кобринської (1-20), Грабянки (1-20), Шкрібляків (1-10), Емінеску (1-10), Стрийська (ДП ХРТ Текстиль, ТзОВ Галицька торгова асоціація)
Львів’янка, яку оштрафував поліцейський, побажала йому не повернутися з АТО (ВІДЕО) Львів’янка, яку оштрафував поліцейський, побажала йому не повернутися з АТО (ВІДЕО)
Таких от збило би раз, то би знала. І потім волала всюди "ох-ох, мене збили.." Бридота. Хай би штрафи ввели по 1000 грн. І хай би на кількість вінків подивилась на Стрийській чи Науковій.
нэ ,я розумію що за стільки років важко звикнути, що штрафують за порушення пішоходів, роками, поколіннями, ходити як вівці і стрибати під машини, то можна дійсно вже "ббееее" співати але клясти то в голові не вкладається бажаю довгих років життям поліціянтам першопроходцям в цій сфері
Я під враженнями вже котру годину після новин. Чокнутий нарід, чес слово. Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
Певно, що так(( Я бачила, як з коляскою мамаша переходила навпроти Сільпо на Б. Хмельницького просто по дорозі, а там 5-6 смуг дороги і фури постійно гасають, бо на в' їзді до Львова. Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
Правильно, а нащо таким пiдземний перехiд, i як то за дитину не страшно - безмозке якесь, от такiй штраф впаяти гривень 500 , то б наступний раз думала що робить!!!
В такому випадку, коли неадекватні пішоходи перебігають дорогу, а поліція буде штрафувати, то ми, і водії і пішоходи, будемо бачити таке, потрібно зупинятися і підтримувати поліцію, вставати на їхню сторону, щоб ті неадеквати не відчували підтримку. Але все таки, мені здається, що це таки така культура людей, яким вже нічого не поможе, це таке покоління, бо таки молодші люди, на мою думку, значно рідше порушуть правила.
А ви спробуйте перейти його з візочком. Добре, що біля мене крім підземки і наземних трошки є, я можу пройтися пару метрів до зебри.
Краще незручність, зате живий. Перехід незручний мені лише біля Мотозаводу, в центрі - ок. Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
Там є пару наземних Виговського і Городоцька, скомбінувати можна. Але є багато таких, яим ліньки то робити.
доцент на porsche cayenne з чоловіком погрожувала звільненням патрульному і ображала його От і наші відзначились. Може хтось навчається в універі, є там така "пані"? Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
Маленьких львів’ян запрошують на Міжнародний день театру - See more at: Маленьких львів’ян запрошують на Міжнародний день театру
Ось уже люди пишуть, що нема: Нова Свєта : стало відоме справжнє місце праці доцента ЛНУ , яка погрожувала поліції (відео)
справа не в незручності, я своїм взагалі не можу спуститись((( але й перебігати з візком дорогу в недозволеному місці це дійсно самогубство
Там і наземні є, трохи далі, світофор. Може дорога там ще той екстрім, але по світоропу все ж краще ніж просто по дорозі. Як таке бачу, то завжди думка закрадається, що може та мамаша яку довідку з Кульпаркова має, ну бо нормальній людині таке в голову не може прийти.