@Haidee Можна, ще такого плану зробити Верхні тумби дати 4 шт по 60 см такі як ви виставляли, але особисто б я зробила 2 по 120 см, але з хорошими підйомниками по типу Aventos HF. Дивляться вони візуально гарніше, ніж малі.
@Haidee Та стіна на якій вікно - зовнішня. На ній можна пробити отвір під трубу для витяжки. Тоді плита може бути між духовкою і мийкою. А трубу пустити зверху на тумбах або короб робити. ЇЇ не буде видно. В нас так в стіні зроблений отвір для газового котла. І це в нас квартира, а у вас, я так розумію, будинок. Правда тоді стіна, на якій зараз витяжка буде пустою.
@Haidee Порахувала я свої розетки, в мене їх 17 штук (сама в шоці), 5 на даний момент не задіяні. Тому, думаю, сумарно мені б вистачило 14.
@Haidee в мене також виходить, що вентиляційний канал в незручному для мене місці, за допомогою гіпсокартонного коробу - стало в зручному!!! Я б радила переносити, бо якщо вже гризе, то і гризтиме надалі. Ідея з поличками цікава, але залежно який стиль ви обрали? І взагалі, ще певно не було жодного майстра, який би мені не сказав "це не можливо!!!" В мене на все одна відповідь: "якщо для вас не можливо - ви нам не підходите!". Тому наразі жодного відхилення від проекту не було
Тоді вийде, що на кухні 18 кв.м. розірваний робочий трикутник (бо мийка все ж має бути між холодильником і плитою), не використовується та стіна, де зараз витяжка і не буде гарної горизонталі з верхніх шафок. Та й робочої зони між плитою і мийкою буде мінімум. В нас вже зроблений фасад будинку, тому нічого вибивати там чоловік не дасть. Ще писали про віддаленість плити від вікна. Двері (які я думаю взагалі не ставити. Добре думаю чи ні?) виходять в хол, де панорамне велике вікно, тому денного світла потрапляє з них досить. Наразі буду міряти, на скільки треба опустити короб з ГКЛ, щоб посунути варилку до центру. І ще подумаю про перенесення морозильної камери. Дякую за поради!
@Haidee, в мене теж 6 розеток, але розбиті по дві. Розташовані по краях і дві так ніби по середині. Так зручніше мені. Ну і з решти розеток окремо на посудомийку, дві під котел, розетка під електричний запал на плиті, окремі розетки на холодильник, духовку, пароварку ( в нас вбудована), дві чи то три розетки біля телевізора. Ну і по дві внизу в протилежних кутах кухні- пилосос, гірлянди на свята і тд. Витяжку теж за допомогою короба пересунули. Але щоб так не кидалося в очі, то з тої сторони зробили невеликий опуск на глибину короба, так ніби пів кругла дуга; і підсвітку. Вийшло гарно, ніби так і мало бути. --- дописи об"єднано, 1 Березень 2016 --- І ще в мене той трикутник розірваний. Не можу сказати, що мені якось не зручно. Не помічала. Основну роботу роблю на стільниці між плитою і мийкою. Між холодильником і плитою стоїть чайник і комбайн. То або чай роблю, або вже з підготовлені продукти в комбайні щось роблю.
Дівчата, які витяжки маєте? Поділіться, пліз, відгуками. Нам потрібна чітко біла класична, з деревяним таким обідком, який фарбується в колір фасадів. Думаю про Pyramida. Підходить по кольору та по дизайну. Нічого не знаю про витяжки, про виробників, які краще. А по ціні хороша пропозиція Eleyus, та не знаю чи нормаль на по якості. Галя
@Arapeta такий цікавий дизайн кухні! Дуже сучасно виглядає! Як у вас зроблена витяжка? Іі зовсім не видно (я іі знайшла по коробу). Мені також так треба...
Вона вбудована у поличку. Тобто та шухляда під коробом зайнята витяжкою. Ми так зробили, щоб "продовжити" безперервну лінію кухні. Дякую за комплімент по кухні!
То простий лист нержавійки. Всередині ота гофра, а її закриває нержавійка. Де брали не знаю, ті що кухню робили ті і замовляли.
Дівчатка, наша кухня стала повною несподіванкою, в Пн. маю привезти на монтаж. Несподіванка, тому що при замовленні перепутали нам колір нижньої частини (фасад).. І от до понеділка потрібно ще витяжку купити (телескопічну 60см), чи не порадите в ПП де гарний вибір!? яку модель краще брати(щоб не надто шумна)? --- дописи об"єднано, 12 Березень 2016 --- @МАСЯ , підкажіть яка у вас модель витяжки! Кухня у вас доречі вийшла дуууже гарно! Виглядає затишно! молодці..
Я маю ) супер . В мене дерев'яна але без фактури дерева . Матова. Тішуся нею . Відразу витер бруд і все , перед тим була коричневого кольору ( ходиш і не підозрюєш яка вона брудна , а як вже прозрів то треба шурувати цілий день )
А як це? Можна фото? У мене буде деревяна біла,чи то швидше молочна, бо буде легка патина, вже чекаю з нетерпінням, переживаю чи сподобається. --- дописи об"єднано, 12 Березень 2016 --- І мен порадьте витяжку, пліз. Але треба класичну, з тою деревяною окантовкою, яку фарбують в колір фасадів. Чи хтось може має Піраміду? а Франке?
Отак . Є фасади і з фактурою але коли робити патину то вона набивається в ту фактуру і мені так не подобається . Недавно знайома замовила кухню , дерево , там узор широкий плюс фактура дерева . Патина коричнева . І лягло не рівномірно , десь більше десь менше . Ще бачила фасади дерев'яні кольору беж , дуже гарні .
І я маю. З дерева, біла з патиною. В догляді - неймовірно легка) До того була з ДСП під дерево, шурувала її часто. Взагалі хотіла без патини, проте знайома, яка таку має, відмовила. Хоча, думаю, також було би дуже гарно. У нас патина також лягла дещо нерівномірно, але мені подобається - такий собі шарм провансу))) Єдине, що лякають, що з часом може пожовкнути біла фарба (чи то, скорше, лак на ній), особливо в зоні плити.
Zetta, то ваша дверка? Гарно...То у Львові ви робили ту кухню? Де замовляли фасади? Я питала нашого майстра чи добре буде якщо пофарбувати самою фарбою і без патини, то він каже, що не дуже буде, ну не знаю....Має бути теплого білого кольору фарба і патина капучіно, але я просила, щоб її зробили ледь видною. Zhdana, можете показати вашу кухню чи вже десь було фото?