Догодовування малятка (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем invisible, 25 Січень 2014.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. invisible

    invisible Well-Known Member

    Початок обговорення тут

    Ознаки готовності до прикорму:

    16650599_1485054124868615_2044467644_o.jpg

    Запис вебінару "Введення прикорму":





    ************************

    Люда, я після гречки і рису вводила кукурудзу, а потім вівсянку. Власне вівсяна, пшенична і т.д. є глютеновими, тому їх радять вводити пізніше, бо незрілість ШКТ може спричинити алергію на глютен. Курагу заварюю разом з компотом з сушки, потім витягую і розтираю через сито (м'якоть перетирається, а шкірка лишається). До сиру давала яблуко сире або печене, банан. Теж не дуже бананам довіряю, але зараз зима, особливого вибору нема. Моя мала зрештою певний час банан взагалі не хотіла їсти. А загалом сир вона більше любить один або вприкуску з компотом:) Можна ще з картопляним пюре.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Зранку кукурудзяна каша на молоці зазвичай з усіма, в обід ість суп чи борщ з усіма, який є, після сну підвечірок або домашній йогурт, або творог з чорничками чи варенням або вівсяна каша з чорносливом, або терте яблучко або щось з нашого- сьогодні була бульба з тушеною індичкою домашня, вчора була гречка з червоною рибою запеченою або щось з того 2, бо йогурт дуже любить, ввечері стандартно варене пшоно з гарбузом і яблуком.
    В нас ні запорів, ні поносів нема, але багатьом такий перелік продуктів може проносити, бо щодень гарбуз,яблуко. Чорнослив я пальцями щипаю і так даю, то з'ідає 1 велику сливку.
    --- дописи об"єднано, 5 Березень 2016 ---
    І між тим постійно циця. Вночі до 10 разів циця, б прокидається часто. Бонус -місячних ще нема;)
    Ну якось виходить, що ість часто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    в нас аналогічно:) і проблем з каканням теж нема. Цицю ми їмо перед кожним денним сном, іноді може у сні підїсти, ну і вночі теж стандартно 3 рази просинається.
    --- дописи об"єднано, 5 Березень 2016 ---
    Ще хотіла за розмір порції запитати?
     
  4. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    130-150 мл н-лад гарбузяноі каші чи супу, а якщо я ій щипаю індика з бульбою, то 2-4 ст.ложки, йогурт біля 100 мл
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Ми каші їмо 180-200 мл.,овочі з мяском (150-180\50),йогурт -150 мл...в мене вона трохи обжорка
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, то мій взагалі жерун)) Йогурту з*їдає горнятко 300мл, пробувала забрати - плач! 100мл яготинського дитячого сру - то мало! Треба 2 баночки, але переважно їсть домашній сир з малиною. А каші навіть не знаю... вранці за 1 раз може з*їсти 300мл точно (любить вівсянку дуже, але переважно роблю 4 злаки або 7 злаків).
    Ми не на гв, але вже наважили пару днів тому 10.5кг, на кашах роз*ївся))
    --- дописи об"єднано, 5 Березень 2016 ---
    Борщ чи зупа, я так розумію, без всяких там приправ? Бо то ж дитині? Чи як? Бо я свого не можу ніяк на зупу навчити:sad: Бульбу-пюре рідко 2-3 ложечки з*їсть...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    То не до мене, але мій їсть наші зупи з приправами (не хімка, а трави, сіль, лавровий листок, перці горошком). Але ми на гв, то кажуть, що дитині і так то все йде з молоком.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Я теж супи даю з нашого баняка, в якості приправи тільки сухі трави і корінь петрушки-салери, тобто ті гранульовані не використовую)))

    Надіслано від мого SM-T110, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    а от наша велика сім*я жити не може без 10 овочів від Торчин, а там є глутамат. Багато не даємо, але все-одно не хочу того дитині давати... Тоді або йому окремо або нам без хімки)) Хоча різні трави і т.п. також даємо...
    --- дописи об"єднано, 5 Березень 2016 ---
    я певно якась затягнута))), бо думаю, що Марія захімічна і не даю малому)), хоча він і хліб не дуже їсть, трошки шкірку смокче. А за печиво боюсь, щоб кусок великий не відламав...
    --- дописи об"єднано, 5 Березень 2016 ---
    значить то кожен по-своєму переростає)) я своєму дрібочки давала з домашньої шарлотки. Їв-їв, все добре було і тут бачу рвотний рефлекс: встигла руку підставити, то всі ті дрібки із слиною вийшли:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Я Марію не даю, бо вона погано розмокає в ротику, Олеська і без того давиться. Я швидше так, як ти, даю домашню випічку, своє печеня пісочне, воно добре розмокає, а ще краще дробиться, малявка любить ті дрібки пальчиком по столі визбирувати)))

    Надіслано від мого SM-T110, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Пшоно діткам рекомендують давати вже після 1,5 року. То я редавно десь вичитала. Я синочку після року почала трошки давати з гарбузом. Але зараз перестала, таки трохи почекаю.
    Ви пишите, що на вечір даєте, пшоно важке, може на ніч таки не варто? Можна кукурузку, вона легенька, дієтична або ячна, ніби, теж не важка. І теж можна яблучко чи гарбуз до них давати.

    Ну і що стосується супів, то теж діткам рекомендують давати не супи, а овочеві і фруктові пюре. Типу пишуть, що у дітей шлуночки маленькі, а в супі багато рідини, якщо пюре, то дитинці більше корисних речовин попадає. Але чи правда то, не знаю.
     
  12. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Та, без приправ. Тільки сіль і як згадаю, то лаврушка. Всі гості, які в нас щось ідять досолюють нашу іжу, ми імо практично без солі. Моя позавчора ще класно салат іла з творогом і зеленою цибулею (моя мама на вікні виростила), сметану яготинську брала. Важить Вікуська 9.300 кг:)
    --- дописи об"єднано, 5 Березень 2016 ---
    Стосовно ячноі крупи з гарбузом, дякую, спробую. А щодо важкості пшона, то не думаю, що ій важко буде, в мене виходить то більш фруктове пюре, каші там зовсім трошки, зато гарбуза з яблуком даю багато.
     
  13. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    справді, так багацько їсть тттт, моя ні, моя максимум 100 гр, має таке горнятко кавове, то якраз її порція, але виглядає добре, тому я не намагаюся більше в неї запихати))))
     
  14. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Мої теж небагато їдять) але виглядають пампушечками) як роблю кашу з пачки, то максимум порції, що розрахована на одну дитинку, а найчастіше то з'їдають якраз одну порцію (економні дітки )
    В нас зараз найулюбленіші смаколики - запечений сирок перетертий із печеним гарбузиком-яблуком-грушею) за обидві щоки наминають) ще й сваряться як даю братикові)
    І ще даю фенхель до овочевих пюре, тл смакує набагато краще) але овочі лише добре блендеровані їдять)
    І за хлібом трусяться) добре, що не душаться ним) скубаю їм по трохи, то перетирають в ротику) в руку не даю, бо відгризають великі шматки і душаться, хочуть все і зразу з'їсти)
    А ще дуже смакує шпинат у овочевих пюре)
    В нас сніданок - каша молочна, обід овочі з м'ясом чи жовтком, підвечірок - сир з фруктами, вечеря знову якась кашка)


    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Дівчата, дайте послаання на якесь грамотне введення прикорму дитини на ГВ ;) коли і з чого починати?
    Забула все:girl_crazy::girl_blush2:
     
  16. iragonzales

    iragonzales В декреті

    А як Ви той печений сирок готуєте?
     
    Останнє редагування: 6 Березень 2016
  17. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Насправді рецепту немає))) просто в тарілочці запікаю без нічого, щоб трохи припікся верх) моїм так більше смакує)
    Сьогодні був звичайний сир з бананом- грушкою та пюре з баночки абрикос-груша для рідшої консистенції, то не їли(

    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а що такого в приправах?
    з 9 місяців вже можна використовувати, наприклад, білий перець, лавровий лист, кріп, селеру, петрушку.
     
    Останнє редагування: 6 Березень 2016
  19. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Ми вже місяць гарно їмо овочі, а тепер будемо пробувати кашки. Але планую давати на ніч, може трішки буде ситніше і буде довше спати. Скажіть, ми на ГВ і без пипок і дураків, то кашу давати з ложечки, так як овочі? Чи купити бутилочку і давати з неї перед сном?
     
  20. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Я особисто такої статті не знайшла. Моя Вам порада, потроху формуйте зупку, я вже раніше тут писала, почати звісно найкраще з кабачка він найлегший, і до нього по одному інгридієнту( морквочка, капусточка, петрушечка) потім бульбочка сформуйте собі зупку, в зупці всього буде потроху і організм звикатиме потроху...Мені зовсім не сподобалося порада вводити по ложці по одному інгридієнту доводити кожен до 50 мл і по новій, по-перше скаче об'єм їжі, то ложка, то 50 мл, відповідно в груди то туди, то сюди, потім вічно наривалася на закрепи, ще 1-2 ложки якогось продукту було нормально, а потім бабах і закреп, ну як за якикось 10 днів, і мало в кого на то терпіння вистарчить, може організм який травив тільки молочко, перетравити 50 мл цвітної капусти, в нас на 7 був запор, гази жах, і ту капусту їла дитина тиждень..Бульба також важкий продкт, ложечка дві нічого, но коли вже 5 чи 8 закрепю і дитину тримати на одній бульбі грубо кажучи....Для себе зробила висновок, об'єми нарощувати треба поступово і безповоротно, всіх продутів має бути по трохи. І взагалі вареної морквою лікують пронос, а згідно рекомендацій її треба їсти тиждень і до 10 ложок, і вуаля закреп. Радила і раджу варіть зупки....Плюс там є рідина, можете вибирати консистенцію. Не забувайте про пиття....Ввели продукт дивіться чи нема реакції, є відміняйте.....Коли після одного нового продукту, або коли його достатньо наростили є закреп, відмініть продукт, але основа зупки у вас залишиться, можете пару днів поїсти основу, відновити стілець і знову почати експериментувати....
    --- дописи об"єднано, 6 Березень 2016 ---
    Я давала ложечкою, моя мала любила густіші....
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. maavka

    maavka Well-Known Member

    Все давала тільки з ложечки. В мене також любить густішу кашку.
    Стосовно ситнішої їжі, мені тепер здається може краще на ніч давати тільки цицю. Бо недавно переборщила з тою ситістю і дитинка в 5 какати хотіла (вона привикла щоб я її на горшок висаджувала, в памперс незручно какати), я вночі цього не помітила, носила дитинку, вона в памперс покакала. Потім присипляти важко було, бо Лева завжди важко приспати.
    Мій висновок, якщо і не наїсся перед сном, то все-одно цицю вночі з'їсть, циця практично не будить маля. Мені здається, краще коли шлуночок не обтяжений прикормом. Я ж сама не люблю вечеряти

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1