Можливо Онутчак колись і був дуже хорошим лікарем як тут його дехто хвалить, (я сама до нього по хороших відгуках йшла), але тепер він дуже зазнався, відношення до людей жахливе, тільки гроші дере, як в своєму приватному кабінеті, так і в лор відділенні на Ужгородській... Нічого конкретно не пояснює, а чекати його можна взагалі годинами, при тому що по запису... Так ще й під час консультації може зі своїм комп'ютером розбиратись і одним вухом слухати що тебе турбує, а через дві хвилини вже того не пам'ятати що ти розказувала, це жах і хамство! Так ще й раз вухо мені до крові роздер, чистив мені сірку розмовляючи при тому по телефону і не попередивши що зараз буде робити..., посадив в крісло і як запхав мені довгу шпицу таку, я аж закричала від болі... Це було жахливо, і як виявилось потім сірки там і не було (сам так сказав)... Ще й все якесь не стерильне на тій Ужгородській... Ну але при тому всьому два рази він мене вилікував!
Ось телефон Висоцької (Нягул) Роксани Ярославівни що приймає на Городоцькій 174 - 0679989771, але деколи туди важко додзвонитись, буває що вони зайняті і не беруть трубку, то ви дзвоніть поки не додзвонитесь.
Дівчата, напишіть будь ласка в пп номер телефону Бариляка Андрія Юрійовича. Дякую! Отправлено с моего iPad используя Tapatalk
На Симоненка приймає дитячий лор Владімірова О.С. - зверталися до неї кілька разів, то враження склалося позитивне.
Скажіть скільки коштує операція з видалення поліпів в носі під загальним наркозом. Намскоро оперуватися,вже оформилися в клініку( дорослу). Лікарі ціни не називають, очевидно бояться. Якщо все пройде добре , хочеться віддячитися по людськи. Дякую
Всім привіт. І мені, будь-ласочка, поділіться номером Онутчака Адріана Васильовича! Хотіла б попасти до нього на прийом.
Недавно робила операцію, а перед нею довго читала відгуки на цьому форумі. Робила у Винниках у завідувача відділенням Чушака Ігоря. Направду, здивована хорошим ставленням всього персоналу, починаючи із медсестер і анастезіолога та закінчуючи самим лікарем - завжди позитивний, усміхнений. Черги довжелезні до нього. Про ефект не можу повноцінно судити, бо пройшло всього три тижні, але з того часу ще ні разу каплі, без яких раніше не обходилось жодного дня, навіть до рук не брала. Якщо когось турбує це питання - грошей справді не вимагали і не натякали. Тому я особисто щиро вдячна цьому лікареві за його невтомну роботу, за охайні палати та за ніс, який більше не турбує, мабуть такі люди і вертають віру в медицину. Раджу!
Мене теж така процедура в майбутньому чекає. Щось з роками ця проблема тільки посилюється. Тому попередньо збираю інформацію.
я робила три тижні тому, теж була постійна проблема. мені цього лікаря порадили ще і в Параскеві, куди я пішла на додаткову перевірку, тому відважилась.
По талонах, але трапляється, що на один і той самий час талон має кілька людей. Плюс є ще жива черга.