Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    сайти так, мені цікаво що скажуть наші мамочки
     
  3. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Цикл - 24 дні. Всі четверо дітей народилися в повних 40-40,5 тижнів. Пологи не стимульовані.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Цикл 25 днів, народила 38+3. Сумніваюсь, що цикл має важливе значення
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. irabil

    irabil Well-Known Member

    Цикл 28 днів. Народила на 37-му тижні, здається 36+4.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене цикл був 28-29 днів, народила в 40+1. А якщо від дати зачаття, то рівно в пдп.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    А я з тим не заморочоюсь. Народяться дітки тоді, як час прийде. Нажаль, то не можна спрогнозувати - чи на 42му, чи, не дай Боже, до 32го.

    Свій термін дізнаюся на узд та в гінеколога :) особливо веселить пдп: гінеколог каже одне, уздист кожен різне)) То наче вже і за екватор перевалили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    в мене цикл так само був 30-32 дня. Донечку родила в 40-тижнів, сина в 37 тижнів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. invisible

    invisible Well-Known Member

    Теж думаю, що це все індивідуально. В мене завжди був поза 30, іноді і 35 і більший. Малу народила в 39 тижнів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    до і після старшого сина цикл був 30-31, тобто, КД одного числа кожного місяця. Стабільна овуляція на 15-17 день. Хлопці народились на 42 тижні.
    Після другого сина КД були всього два рази. У вагітному циклі овуляція була на 24-25й день. Думаю, тому і дата пологів по місячних получилась аж 43 тиждень.
    Зараз годую грудьми, цикл буває і 27 днів, а буває і 35
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    у мене перед першим малим цикл рівно 30 днів був, народила кінець 42-го тижня, після першого і надалі цикл 40 днів, другого малого народила в 40 тижнів і 4 дні, а тут побачимо.
    Але я точно знала день "зачаття" (якщо рахувати від того дня), то що першого разу, що другого разу народила своїх гавриків в 39 тижнів і 6 днів ;)
    Цього разу вже рахуємо з лікарем не від останнього дня менструації, а саме від дня зачаття (різниця у 2,5 тижні)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    висновок, термін виношування не залежить від довжини циклу)
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    від зачаття, вірно?
    от в мене від зачаття по 40 тижнів
    з донею перейми тривали кілька діб, а якби середньостатистична тривалість пологів - то теж вийшло б "аптечних 40 тижнів"
     
  14. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    так. Я просто знаю точно дні (числа) в які могла завагітніти всі 3 рази (тобто не від запліднення яйцеклітини, бо знаю що від мого рахованого дня "зачаття" ще має пройти якийсь час, щоб запліднилась яйцеклітина, але того вже я точно не порахую))). І саме від того дня я рахувала приблизну дату пологів, а лікарі рахували від останніх місячних. І от саме по тому як я рахувала, то і народились мої гаврики в 39 тижнів і 6 днів ;) Тобто за день до мною рахованого ПДП, а не лікарського. Ну якось так, не знаю чи зрозуміло пояснила ;)
     
  15. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    приймання йодомарину шкоди вам не зробить, а от не приймання якраз навпаки, от я наприклад теж була категоричною і все , що мені говорили в ЖК пропускала повз вуха, думала, що краще я буду морську капусту і рибку їсти і тим поповнюватиму запаси йоду, але сталося не так як гадалося. В 13 році перед вагітністю був лише зоб, а вже в 15 році в мене діагноз аутоімунний тиреоїдит. Три ендокринологи кричали кидати вже завтра ГВ і пити гормон і лише один сказав , що поки що обійдемося йодомарином 200. І от кому я зробила гірше ? та тільки собі , між іншим лікарка наголосила , що йодомарин під час вагітності і при ГВ необхідно приймати і не нехтувати цим (

    можливо моя історія внесе розуміння і ясність для чого його приймати
     
  16. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Цикл 27-28 днів. Народила рівно в ПДП.
     
  17. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    З кровоплином все ж таки ще не все гаразд, хоча на узд в понеділок все ок, а в пологовому в п"ятницю не дуже, щось я не знаю вже кому вірити. Більше ніяких каменів\діагнозів.
    Щодо лякань, то це певно залежить від лікаря в жк і від мого сприйняття. Вона мене після 2 скринінга відправила до генетика зі словами "якщо що, то там видадуть направлення на аборт", також я ревіла поки того узд і генетика дочекалась... Зара вона мені знов "будешь в паталогії до родів, якщо не подіють ліки то кр і тут капати будуть дитину" і тут же ж "чого плакати? Поїдь полікуйся"
     
  18. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Вона в Вас якась зовсім рехнута!!! А де медична етика? Де виховання? От через таких , вибачте, ідіоток, у всіх складається єдине враження про всіх лікарів !

    Виносите і народите здорову дитинку! І не звертайте уваги на вислови "таких " доХторів :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. zkate

    zkate Well-Known Member

    Я на ужасі. Як так можна? І ви це пропустили? Я вам щиро співчуваю!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    +1
    На жаль, ми живемо (я за Львів, решта собі взнавайте про ваші території ;)) на території де брак йоду, і кожен 2-й від малого до старого з браком йоду, тому мусимо приймати йод не лише в продуктах, але і у вітамінах і не лише під час вагітності, але і профілактично.
    Що говорити про нас дорослих, якщо моїм дітям зараз ставлять брак йоду (тобто незначне збільшення щитовидки, а це відповідно збій гормонів) вже зараз і виписали антиструмін меншому половинку раз в 2 тижні, старшому цілу.
    І це при тому, що ми слідкуємо за їхнім харчуванням і присутністю йодовмісних продуктів в раціоні.
    Тому, я рахую що приймання препаратів йоду під час вагітності і ГВ - це дуже важливо. А фолієва, особливо в зимовий період, коли реально трави для їжі мало - теж дуже важлива.
    Я взагалі противник прийому різних ліків чи неконтрольованого прийому вітамінів. Але ці 2 препарати не нехтую при жодній вагітності.

    Для тих хто скептично ставиться до цього раджу почитати чим грозить для організму брак йоду і фолієвої ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  21. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member