Школа: влаштування і наука (2)

Discussion in 'Діти-квіти' started by Myroslava82, Nov 9, 2013.

  1. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    По програмі Діти освоюють нову тему, пишуть самостійну. На наступному уроці її аналізують ( я знаю вчителів, які практикують перевиконати з дітьми ті завдання, які вони написали неправильно, і на домашнє завдання-інший варіант) і вже аж після того контрольна робота.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Ну мій малий майже вашими словами аргументував свій розв"язок. Сказав, що оскільки вони на 7 ще не вчили таблички, то він вирішив написати 2*7. Ось така логіка ))). Хоча він знає всю таблицю множення.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Мені одного разу так сказала вчителька, тому я і Вам так кажу.
     
  4. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Ой, не знаю, ми якраз належимо до цієї школи, але я навпаки чула тільки погані відгуки, переважно від тих, хто там вчився...
    Обираю між 46 і 85.
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я чула, що там власне молодша гарна школа. А от про старшу відгуки різняться. Комусь добре, комусь заскладно, переводяться, в когось якісь інші причини відказувати на неї. Не знаю, будем пробувати, а там побачимо. В нас вибір не багатий. Найближча - 83 школа найслабша в районі. Школа радості - я її як школу взагалі не сприймаю. 45 - російська, 46 і 66 мені задалеко. От і залишилась 85.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Тоді вчитель некоректно підібрав завдання. Бо відкрила зошит малого, то всі задачі 2* "різні числа". Або пише розв'язати двома способами. Спершу додавання, а потім додавання замінити на множення. То таких прикладів/задач багато, хоча ще не вчили множення на ті числа.
    Спершу мали б 7+7=14 або 7*2=14.
     
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Стосовно оцінювання... Вчора мій п'ятикласник каже, що з англійської треба зробити меню для ресторану швидкого харчування і розповідати діалог по темі. Ми сіли, я знайшла папку, файли, старі кулінарні журнали ( щоб вирізати фото), малювали, писали і зробили меню. Сьогодні приходить зі школи майже в сльозах і показує двійку!!! з англійської. Каже, що забув трохи діалог. Але він на 2 навіть теоретично не міг його розказати, бо знає слова і вміє імпровізувати. На меню вчителька подивилася і нічого не сказала.
    От, збираюся з думками...
     
  8. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Читаю дописи, і розумію, що підемо до школи в 7 років 11 місяців та 3 тижні. Бо пережити таке оцінювання треба більше підготовки, чим до читання та писання...
    Бо ж малювання та фізкультура взагалі б не мали оцінюватися, бо в кожного свій рівень творчості та фізпідготовки. В математиці варто було б оцінити якість та результат розв'язання задач, а не помилки в словах... Десь так
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  9. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Ці предмети не оцінюються. Просто зараховують. А ще не оцінюються логіка, музика, інформатика, християнська етика та основи здоров,я. Це я про 2 клас.
    З таких загальних предметів оцінюється лише трудове навчання.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    То тільки молодша школа там? А чому не сприймаєте як школу?
    А я обираю між 45 і якоюсь іншою, але україномовною школою.
    Ми в сім"ї спілкуємось російською мовою, ми з чоловіком на роботі та Артем в садочку розмовляємо українською. От я переживаю, що якщо віддамо його в 45 (а вона нам ще й територіально найближча), чи не буде в нього потім проблем з комунікацією між ровесниками, потім навчання в ВУЗі... Теоретично на рівень знань це не мало б вплинути, бо я думаю, що немає різниці якою мовою ти отримуєш знання, головне це бажання сприймати інформацію і працювати з нею. Я сама вчила українську мову тільки як предмет в школі, ну але я й росла в Одеській області.
    Порадьте, хто що думає...
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Там вчаться до шостого класу. А не сприймаю, бо нормальних знань вона не дає. Дітям після неї важко адаптуватись до звичайної школи.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. vjv

    vjv Well-Known Member

    Можливо хтось збирається на 2017 рік в гімназію Стуса чи хтось там зараз навчається, розкажіть кого можете порадити з перших вчителів ( зараз вони мають теоретично 3-й клас ), плюси-мінуси, бо розглядаєм її як один з варіантів, принаймні на початкову школу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Справді? Майже 8 років + 12 років навчання. Зі школи вийти в 20 років? Нє, я б не чекала. 6 років і 11 місяців цілком нормально підходить. Хоча батькам видніше. Мій пішов у 6 років і 5 місяців. То я б не сказала, що зарано.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    категорично не погоджуюсь. На власній шкурі досліджено, що це ДЕМОТИВУЄ до навчання.
    Старались, старались, а отримали 3. Та ну його нафіг наступного разу стратись. Всеодно 3 поставлять.
    Воно абсолютно не мотивує до зусиль задля п"ятірки (як Ви пишете). Лише дитині та батькам відомо скільки душі, зусиль та старань вона вклала в цю роботу, а хтось береться це так категорично оцінувати по невідомим критеріям.
    Англійське меню вище - яскравий тому приклад.
     
    Last edited: Feb 18, 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    І що далі? Ну демотивація? Ну не таке успішне закінчення школи чи вузу? І? Дитина просто швидше зрозуміє що не варто ділити людей на хороших і поганих по оцінках
    Бо в нас зараз саме так є, пережиток радянського союзу,
    молодець, середнячок або нездара, а по якому показнику? циффра
    і направду вчаться для оцінки, а не щоб знати чи вміти
    А потім всі ржуть, що відмінники на трійочників працюють
    я не кажу попускати отаким педагогам, але не зациклюватися на цифрах, дивитися в корінь
    Які в дитини є таланти-розвивай, які слабкі місця - борись з ними
    зі мною вчився хлопець, вже в універі, відмінником далеко не був, але чомусь саме йому викладачі пропонували писати наукові статті разом, таких прикладів безліч
    П.с. а потім коли влаштовуватимешся на роботу, то геніального резюме буде недостатньо, спитають що знаєш і вмієш, випробують, цифра не поможе)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    якесь дивне трактування моїх слів.
    Ви написали, що низька оцінка мотивує до "старайся і матимеш 5", я ж заперечила, що воно має зворотній ефект.
    Зараз Ви кажете "ну і що що зворотній ефект" і я остаточно заплуталась в Вашій точці зору.
    Хоча те, що зворотній ефект якраз дуже що. В дитини розвивається комплекс меншовартості із-за якогось стандартизованого кимось маразму.

    саме я і не зациклююсь, але якомусь "гвинтику системи" не дозволю принижувати дитину і закладати комплекс меншовартості тільки тому, що 7*2 це правильно, а от 2*7 це вже помилка (навела чужий приклад який тут фігурував поруч), бо від перестановки додатків (множників у даному випадку) рішення не змінюється.

    Ми, вже дорослі, а зі школи пам"ятаємо дуже мало, а наші діти під таким шаленим пресингом будуть пам"ятати ще менше.
    Все що я знаю, з чим працюю і чого досягла - це самоосвіта в свідомому віці, самоосвіта того, що цікавило, а не все те, чим нам забивали голови понад 10 років школи, чим принижували, змушували відчувати нікчемами безмозглими. 80% усього того пішло в небуття і ніколи звідти не повернеться, а пресингували нас "задля загального розвитку". Тільки от де він і де його результат?
    Я змінила 4 школи і пам"ятаю лише 3 вчительки. Усіма рештами знань я завдячую моїм батькам.

    я говорила і буду говорити: школа, в тому вигляді, в якому вона зараз є, вже давно пережила себе. Вона готує людей-привидів - ті знання, ті галузі вже давно перестали бути актуальними, а вона далі і далі штампує під копірку все, що було актуальним півсторіччя тому. Світ та цивілізація розвивається значно швидше і наші діти в рази прогресивніші за ту систему освіти, яка намагається загнати їх у рамки і зробити всіх однаковими під копірку.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я не писала, що низька оцінка до чогогось мотивує і тд.
    А лиш про те, що цінні зусилля, коли дитину хвалять за них, за працю, отримані знання і вміння
    Можливо в дитини є схильність лиш до гуманітарних чи точних наук, чи взагалі до одного лиш предмету, варто індивідуально підходити
    Ясно що описані тут випадки вирішувати з педагогами, але і дітей своїх мотивувати не високими оцінками, а знаннями
    І я писала, це не лиш моя думка, є достатньо психологічних статтей на ту тему і про синдром відмінника

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Багіра дуже важко змотивувати дитину батькам, бо таки діти звикають до системи оцінок і чекають відповідних своїм знанням і мотивувати повинні вчителі. Я вважаю, що навіть якщо вчитель поставив нижчий бал але знає і бачить, що дитина може, то вже хоч би на словах повинен мотивувати, щоб дитина не втрачала бажання. Добре і правильно, коли батьки підтримають і втовкмачують про оцінки і знання але наразі система не дає вповні дітям зрозуміти таке.
    То з власного досвіду. Ми дуже багато(не один рік, бо не один рік мав незаслужені бали) працювали аби дитина(мій племінник) таки працювала незважаючи.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Мова не стільки йшла про те, як важко вживатися з системою, а скільки про те, що з самого дитинства йде установка оцінювання яка є дитина, а не що вона робить, тобто ти "хороший" чи "поганий" ну там нечемний, ледачий, неуважний замість твої вчинки "хороші чи погані"
    тому і хвалити не за те, розумник відмінник, а за те, що старанно вчиться, а не халявить
    і між іншим вже втретє пишу що мова не про незаслужені оцінки, що це окрема тема, але скоро матиму враження що буває відмінно і незаслужено)))
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Так це вдома батьки хвалалять і т.п., а школа оцінює балами і має, нажаль, дууууже вагоме значення це оцінювання в свідомості дитини. Наш тільки в 10-му класі зрозумів/переусвідомив, що кому потрібно і йому зокрема в першу чергу, що насправді важливе.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk