Спойлер тема є продовженням цієї Це - тема для загальновагітних балачок, а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення: Перші тижні вагітності! Здоров'я під час вагітності та після пологів (2) Вагітність і хвороби Токсикоз і печія Тонус: що це таке і чи треба лікувати? Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять) Вибір лікаря для майбутньої мами Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3) Збираємось до ПБ -2 Жіночі консультації Львова: куди податися??? УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...) користь і шкода УЗД Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком Спойлер Що почитати майбутнім мамам Тимчасово +15, або вагітність і вага Що можна, а що не можна пити вагітній? Розтяжки при вагітності Курси для вагітних Вітаю з вагітністю! Вітаємо з новонародженим / новонародженою! (2) Прання дитячих речей
наш 2800 родився,хоч і ми з чоловіком були більші) я навпаки була рада,що легше народжувати буде. Єдиний мінус,що лашки довший час болталися на ньому)
Дівчатка,ми вчора народилися.Мій синочок має 3700, 56см.Щаслива,але від операції звичайно відходити тяжко.Все болить,ну але то ще і доба не минула.
Сьогодні була на УЗД, моя малютка важить 2241 г (плюс мінус 323 г), дівчата в кого приблизно на такому терміні була така ж вага і якою народилась дитинка?
Тут вже багато разів писали, що ця вага нічого не означає. Мені заміряли десь на такому ж терміні, але я навіть не напрягаюсь памятати яка там вага була. Результати нам на руки не видають, тому навіть не можу подивитись.
другий син, 4.200 народився улюлю, страшно? доцю на тому ж терміні наміряли 1.850, народилась більша від братика.
Я вже у вашу гілочку переходжу : ) Мала сьогодні перший вагітний візит до лікаря. Не оглядав і УЗД не робив лікар, лише послухали серденько. Я від того так розчулилася. Яке то щастя чути той стукіт! УЗД перше по плану тут (в Канаді) на 22-24 тижні. Я випросила УЗД на 12,5-13 тиждень, то виписали направлення на платне УЗД, на перевірку комірцевої зони і носика. То чекаю 8 березня тепер з нетерпінням Ще здати мені кров і сечу потрібно протягом місяця і дали завдання скласти мені мій план пологів (бажані позиції/місце народження дитини для мами, стимуляція так/ні, чи одразу прикладати до грудей дитинку, ітд)
ще й як, якщо ж брати по максимуму, то наша ляля має десь 2,5 кг, а до назначиної дати 08-10 квітня то ж 2 місяці))))
@cjomcjomka ну то, ще не остання УЗД, так казав уздист, що за 2-3 тижні до родів ще одне буде і там все точніше стане відомо)))), але я так розумію, що речі нам треба купувати з категорії 0-3 міс, а не ньюборн)
Це не факт, в мене сусідці ро палаті сказали що мала народиться 3 з копійками, а народилася 4200, так що не факт, що узд правду покаже. Я наприклад була останній раз на узд на 31 т.в. І більше не робила, так що навіть приблизно не знала)
@Olyusya читала про той узд апарат, яким мене "досліджували", то він типу з тих найновіших... ну але розумію, що ми будемо, не крихітними і явно 3 з комійками))))
Ви щось дрібницями переймаєтесь. Думайте про позитивне, що скоро у вас буде дитинка, а з якою вагою вона народиться, хіба це важливо
Дівчата, можна вагітній користуватись вмивалкою з цинком, сріблом і гліколевою кислотою? То ніби такий ніжний засіб, що не сушить, бо зараз маю аж сухі плямки по обличчю...