Ггг. Осьо стірала і шаріками і тьорла вручную нє памагло ))) А ви оце на вінниччині і черкащині не бували либонь?!! Вони усі там так розмовляють. І пишуть так же.
все зрозумли, що було при ссср? "конслагеря", то , мабуть консервативні якісь чи консервні) а " роТдом" , що це? дом рота?
Водій 18 машинию Винуватий бо поліс поперепекла батька бо трамвай Збирав людей Допис із сайту Варта Львів.Кожен третій можна цитувати, це вже не смішно, а страшно
Перл одного з наших законотворців з приводу сьогоднішнього образу Тимошенко а ми дивуємося чого в нас закони такі
а ну признавайтеся? кому потрібні ? "Класни батальйони 37-38 розмир" ? З ФБ))) --- дописи об"єднано, Feb 18, 2016 --- хто не знає, то про такі "батальйони пишуть))
тепер на пишний бюст можна вбирати не тільки бюстгальтер але і суконку. А зверху ще одну на ціле тіло
@shparynka то так одразу "ріже слух")) Ще одне, доволі часто чую і тут є Запам"ятайте, в українській мові немає слова "сиво-ротка", правильно казати "сироватка" сироватка - Пошук Google Слово "сыворотка" то по-російськи. І ще як кажуть з таким наголосом (чула пару раз і таке): сировАтка, то взагалі