Початок теми тут ****************************** Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
Відео про Луцький пологовий. Трохи недолуге, але одним очком можна заглянути. Як ото буде про реанімацію, і побачите породіллю, то майже три роки тому я на тому ж ліжку валялась....
Напишу нарешті і я своє враження про мед, але тільки про перебування в платній палаті. Умови дуже навіть стерпні! Ліжка зручні, душ, туалет в палаті, є холодильник. Персонал в першу чергу за гв, навіть без прохань самі показують як прикласти і тішаться, коли маля добре смокче. Суміш теж згадується, але лиш в крайніх випадках, коли є певні проблеми, не нав'язують - це точно. Харчування скромнесеньке, звісно. А от в безплатних палатах дівчата казали дійсно жесть...
Мені пощастило, що було вільне місце, потрапила з родзалу без проблем в платну, караулити чоловікові не треба було. Місця не завжди є, можна просити, щоб переселяли з безплатної як тільки звільниться місце. Зараз мед заповнений.
Безперечно, платні палати на Мечнікова мають переваги - можливість перебування з поролідею та дитинкою когось із родичів, власний санвузол, електрочайник і т.п., але мають і недоліки. Особисто для мене недоліком індивідуальної палати було те, що ліжко в ній - це розкладене крісло-трансформер. Я розумію, що це не зовсім палата, а індивідуальний пологовий зал (хоча я народжувала в загальному родзалі, після чого нас перевели в індивідуальну палату), але ці трансформовані ліжка не дуже зручні, занадто високі.
Як зараз з відвідувачами в меді через карантин? На день чи на ніч пускають? Мені народжувати з дня на день, не знаю до чого готуватись
Погоджуюсь цілком, коли народила доню, то якраз перебувала в одномісній палаті (№1 на 1 пов) з таким ліжком, до нього ще й драбинка потрібна. Я не один підхід до нього робила, щоб вилізти - і з одного боку, і з іншого, але ж то і сісти не можна, і нога не піднімається... я називала ту палату "одиночка", для чого вона мені взагалі потрібна була - не знаю досі, бо з рідних зі мною нікого не було. А взагалі, то з першою дитинкою може й краще в дво- чи трьомісній - можна підглянути за тими, хто вже з досвідом або й елементарно порадитися щодо гв і т.ін.. Тепер щодо відвідувачів. Якщо це індивідуальна палата, то хоч цілодобово! Або ж при КР, то це без варіантів. Але, якщо там кілька породіль з малечею і починається з самого ранку чоловік, мама, бабуся.... кожної, то я категорично проти. Не хочу ні чужого відвідувача, ні свого. Кожен з вулиці може принести будь-що, той кахикає, той покурив смачненько перед тим і "не закусив", а може стають в чергу і руки всі миють після лікарняних клямок ?... а той благенький одноразовий халатик по верхньому одязі тільки для вигляду. Це ж всього три дні - і ви вдома з люблячими рідними))
На днях знайома народжувала в меді то пускали... ще не виписали її, то чоловік щодня є в неї та малюка.
Вам пощастило, а я не рада за те що була на мечнікова, там печалька повна зі ставленням персоналу, звичайно не всі, але більшість і про ГВ, то болюча тема.
Я вчора з мечнікова з такої звичайної палати) мені все сподобалося з умов) Єдине, що туалет і душ загальний.
Дівчата, чоловіків точно пускають в мед і під час карантину. Навіть може з вами всю ніч побути. Мені це в першу ніч було важливо і потрібно. А от прохідного двору немає, плюс карантину. --- дописи об"єднано, Jan 31, 2016 --- В чому прикол платних палат на мечнікова, якщо там нема душу і туалету? То ж незручно ходити в загальний, якщо є шви, напр. Я взагалі після пологів досить ослаблена була.
Привіт всім, дівчата підкажіть коли потрібно домовлятися з лікарем, і як його вибрати, начиталась відгуків і тепер каша в голові а термін підпирає