Як врятувати/полагодити стосунки?

Discussion in 'Ти + Він' started by Dana K, Jul 23, 2009.

?

Треба боротись за сім'ю чи все відпустити .

  1. боротись

    60 vote(s)
    82.2%
  2. відпустити

    13 vote(s)
    17.8%
  1. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    от психолог насмішила порадою щоб чоловік у випадку зради "відкупився" якимось дорогим подарунком) наприклад дім/шуба/прикраси... Ага і щоб кожного разу одягаючи шубу/прикраси згадувалось що на цю дорогу покупку тобі "заробила" коханка, яка робила "приємне" твоєму чоловіку. Хоча... в сім*ї знайомих саме так і було, була там і шубка і прикраси але це всерівно привело до розлучення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Так з самого початку було сказано


    Людина хоче побороти збридження, а не розлучатися. Все.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Тут потрібний сімейний психолог. Потрібно чоловіка вмовити піти разом, якщо не вдастся то може спочатку самій, а потім може психолог вмове і чоловіка на кілька візитів. Так буде більше шансів дізнатись про причини і що робити далі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Що значить вмовити??? Ну якщо він не захоче піти , то про що говорити?
    Все стане на свої місця ,і автор прийме рішення.
    Чоловік, який розуміє, що робить не правильно, і всіма силами не хоче втратити дружину та доньку , ніяких вмовлянь не потрібно.
    Це ж так просто
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Вставлю свої 5 копійок
    1. Я б так сходу чужим словам не довіряла і інформацію перевірила б.
    2. Здайте аналізи. Я серйозно. І чоловіка можете попросити. У якості щорічного огляду. Не дай Бог ще вас чимось нагородить (якщо це все правда).
    3. Можете хоч все життя ховати голову в пісок і мовчати. Вам від того легше не буде. Розлучатися чи ні, будете приймати рішення потім на холодну голову. Поки мусите з чоловіком поговорити. Це буде важка розмова. Але в іншому випадку, він буде і далі щасливо жити, а вас рватиме зсередини. Знаю, що кажу.
    4. Не узагальнюйте чоловіків. Кожен з них має свою голову на плечах і думає, що робить. Тому яка вам різниця, як би на то відреагували чоловіки.
    5. П.с. а у вашому інтимі присутній оральний секс (не відповідайте, якщо це дуже інтимно). Це в жодному разі не виправдання для зради і повій, але можна щось проаналізувати.
    6. Це гидко і боляче, на жаль. Сили вам і побільше любові до себе.

    Sent from my MI PAD using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Подобається Подобається x 4
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Нагадали мені нашу одну знайому лікарку (оперуючий хірург), така "видна" і вольова жінка. Так вона як вип"є на забавах все каже "Мій Іван (її муж) добре знає - якщо зрадить то я одразу йому яйця відріжу, і ще в баночку на пам"ять поставлю, як сувенір":girl_crazy:. І знаєте - її Іван дууже чемний чоловік:d23: Ну вона реально так жінка "з характером", ще й каже то операція зовсім не складна. Історія знає випадки як зрадникам жінки там мстились (давали снодійне і вуаля).
    Якраз у вас мислення зовсім не чоловіче :girl_smile:Чоловіки за статистикою і всіма відомими дослідженнями не готові прощати фізичну зраду своєї жінки:girl_yes:. Мало того - вони до жіночої зради ставляться значно жосткіше і радикальніше рвуть з такою стосунки. Це йде з природи (самці не хочуть виховувати чужих, генетично не своїх потомків. І у відсотках чоловіки частіше набагато кидають дружин, якщо взнають що вони зрадили, аніж жінки кидають гуляючих чоловіків. Ще іноді радять жінкам "зрадити щоб помститись", так тоді треба пам"ятати, що цим ви лише розв"язуєте руки чоловіку щоб він остаточно вас покинув. Та й треба значи чи варто "битись-боротись" за такого ще потім терпіти зрадника.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Єдиний вихід точно щось взнати - хіба прослідкувати або найняти детектива (зараз користується попитом така послуга). Багато колишніх оперативників перейшли прицювати в приватні детективні чи охоронні агенства (криза в державі, а заробляти треба - маєм знайомих колишніх мєнтів:girl_yes2:), то розказували що це найчастіші засрвлення - коли просять перевірити чи зраджує чоловік. Вони за тим акуратно слідкують і наводять докази, або кажуть що нічого не має такого за такий то період часу. Казали, що в багатьох випадках виявляють що таки зраджують, зарази, і іноді в таких сім"ях що ніхто б житті не подумав з знайомих, коли і діти є, і достаток, а мужичинка ходить "на ліво" :girl_spruce_up: Та не правда що всі чоловіки такі. Більшість якраз не зраджують, і навіть в кого стервозна дружина чи ще якась "не ідеальна" то не зраджують. А може бути все чудово-прекрасно, шикарні фотки в інстаграмі і соцмережах - а чоловік "гуляє", і жінка, як правило, про це взнає остання. Навіть в них жарт є такий "всі друзі, знайомі, подруги часто вже все знають, а жінка не знає або не бачить, чи не хоче повірити":girl_in_dreams:
    --- дописи об"єднано, Jan 25, 2016 ---
    А моя подруга працювала один час в казино, то каже теж надивилась такого. Приходять одружені часто з коханками, а жінка в той час в дома з дитиною сидить". Вона мені ще тоді казала: є 2 типи чоловіків - одні гуляють, їздять відпочивати і ходять всюди з дружиною (на корпоративи, виїзди і т.д.) і інші - такі, що дружина собі спокійно вдома сидить, а чоловік гуляє з іншою. То до того, що всюди бажано ходити з мужом. І якщо вас він нікуди давненько не кличе, спокійно обирає окремий відпочинок чи поїздки, то варто над цим задуматись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  9. Psihologichka

    Psihologichka New Member

    Раджу подивитися різні фільми на порносайтах з категоріі орального сексу, побачите багато нового, чого ви напевно раніше не робили, бо навіть уявити таке не могли, а йому хочеться і не може сказати, а професіоналки все це вміють і ще за 50 грн то було років 10 тому, зараз вони значно більше беруть..це звичайно, якщо ви хочете зрозуміти чому він це робить..зверніть увагу, що він з ними ж не спить, значить це конкретне бажання..
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ви так по-професійному це радити, це з власного досвіду знаєте?:) я думаю, що більшість дівчат ні дивитися такі фільми не хоче, ні уявляти те, що раніше не уявляли:) я взагалі сумніваюся, що порнофільми несуть в собі якусь мораль, чи хочуть чогось навчити.
    а ну якщо не спить, то це напевно велике полегшення! Ви нам всім напевно очі розкрили на те, що ми не помічали (в нього тільки БАЖАННЯ, він ж НЕ СПИТЬ).
    дівчата, ми виявляється не знаємо правди життя, як же ми до цього часу жили не дивлячись порнофільмів?:girl_crazy:
    це все звісно іронія, просто допис дуже розсмішив мене:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Моралі, звичайно, що не несуть, але певні прийоми можна почерпнути, чому ж ні :girl_smile:
    Ви впевнені? :girl_cool:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 5
  12. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 13
    • Смішно Смішно x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ну добре, хай може не більшість.:)
    просто я не думаю, що помилка дівчини, чоловік якої ходив до повій ,була в тому що вона не дивилася порнофільми. і не впевнена, що якби вона їх дивилася і робила все, як там показували б, то зради чоловіка не було б.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  14. Anisi Sandri

    Anisi Sandri Member

    Ті всі прийомчики як на мене то фігня, все залежить від вподобань людини. Вчитись у порнофільмів - то не вихід. В мене чоловік того всього цураєть - каже то все низько, я теж такої думки. Хоча погоджуюсь що у ліжку комплекси потрібно відкидати і бути трохи розпусною. Але на першому плані завжди має бути любов. Обожнюйте своїх чоловіків, робіть їм масінькі сюрпризики і все буде чікі-пікі!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    то порада жінкам, від яких йдуть чоловіки?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  16. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Смішно чи ні, але @Psihologichka в чомусь права. Чоловіки саме тих жінок, які аж надто моральні (тобто закомплексовані), щоб подивитися з чоловіком порно чи спробувати щось незвичне, мабуть і ходять до повій, або ще куди задовольнити свої сексуальні бажання. Бо чоловік надто морльної дружини взагалі побоїться, мабуть, щось таке їй запропонувати. Це вже питання щирості і відкритості стосунків.
    Порнофільми і не повинні нести моралі, але якщо стільки сайті з ними є, отже, є і попит. ;-)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    угу, порядні дівчата взагалі займаються сексом виключно для зачаття дитини)))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ну якщо чоловік справді боїться дружини, і для нього легше з нею не говорити, а піти до тої, з якою і говорити не потрібно, то тут справді великі проблеми. комплекси можна спробувати побороти, або принаймні обговорити їх. а йти до іншої - це вже або початок кінця, або початок страждань і брехні.
    ну попит на порносайти мабуть є, але думаю, що більше зі сторони чоловіків.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Ну, поставте себе на місце чоловіка, дружина якого, грубо кажучи, кохається з ним лише в темряві і під ковдрою, на прохання мінету червоніє і робить великі очі. Та я б швидше вмерла, ніж запропонувала їй, наприклад, в секс-шоп сходити чи порно подивитися.))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1