Початок цієї гілки читайте тут. і тут дам декілька посилань, які варто почитати перед тим, як починати вибирати і носити слінги та інші переноски для дітей статті лікарів і не тільки про важливість носіння, про види переносок, про нюанси носіння медицина і носіння безпека носіння психологія і носіння цікаве в слінгосвіті не знаєте який слінг вибрати? Sling Chooser підкаже “лицем до світу” в слінгу посилання на інструкції інструкції до всіх видів слінгів багато інструкцій до слінга-шарфа ютуб інструкції до слінга-кишені відеоінструкції англійською інструкція до слінга-кишені ютуб інструкції: слінг-кишеня Слинг с кольцами. Пошаговая инструкция. Часть 1. Надеваем! Слинг с кольцами. Пошаговая инструкция. Часть 2. Колыбелька Намотки для коротких шарфов (2-3ки) http://www.youtube.com/watch?v=Zy3YehY6Vzk - помилки в ХНК девайси, які роблять комфортним слінгоносіння слінгоаксесуари: навіщо вони? для тих, хто думає в сторону пошитих майстринями рюкзаків, раджу переглянути порівняння
А я щось вчора того... здивувалася, м''яко кажучи: йшла мама з двома дітками, одне мацьопе ще зовсім, в рюкзаку, я ще малому показала, мовляв, теж мама дитинку носить, потім так приглядаюся, де ж ті ніжки, не видно їх. То я так розумію, що то мале так ніби із зігнутими ніжками в рюкзак запакували... Рюкзак ерго ніби, без тих "трусів", лямки навхрест, ну але то так виходить, що дитя там стоїть практично, то ж мабуть недобре так носити...
Та то може мандука? Там у ній є вкладка для новонароджених, яка передбачає ніжки всередину. Ну але користь від такого носіння під питанням.
Ви не боїтеся прогин у попереку дитині зробити? Я ні в кого не бачила, щоб лямки назад виводили не під дупою... Навряд Вам тут багато підкажуть, бо більш досвідчені слінгомами (ніж я) вважають, що май цього виробника не підходить для дитинки такого віку, як Ваша. Він важко регулюється, тонкі лямки, тканина не шарфова... Знаю, бо починала теж із такого мая (і приблизно в такому ж віці дитини). То мені порадили його відкласти до віку місяців так 4.
Бухгалтерша, дякую за поради. Я, чесно кажучи, дуже боюсь іі носити в цьому слінгу саме через неправильний спосіб мотання, щоб не нашкодити. Це був пробний раз. Хоча купувала я його, бо планувала робити якусь хатню роботу. Тепер прийдеться чекати.
Так, там нема можливості притягнути верх. Спинка добре притягнута десь до ключиці (якщо я правильно це назвала), тобто десь на 10 см нижче шиі. Вона може вільно схилятись то на одну, то на другу сторону, тому й лямки вивела за спину, щоб додатково зафіксувати спинку.
як там казали - зніміть це негайно? куди хитається, яка фіксація на попереку, така тканина, такий розмір - нащо, нащо? в слінгу дитина перші місяці к продовження мами, як пузіко, тільки вище. у вас є таке відчуття?
Пояс підгорнула один раз, бо інакше дитини не було б видно. Більше підгорнути не можна, бо вона ще не дуже добре тримає голову. Тепер наступне питання - як мені знати, коли його можна використовувати? Коли буде сидіти, чи добре тримати голову, чи якась певна вага? Так як для ерго чи раніше? Короче провалився мій слінгоексперимент?
Не бійтеся слінга-шарфа. Він не такий страшний, як здається. Нам ще місяця не було як ми почали його носити, малечі так подобається)))
Яка зараз вага донечки ? Дивилася фото з вашою намоткою. Дитина занизько + лямки ви намотали на спинку дитини. В май-слінгу спинка дитинки має бути буквою С , а не пряма. В будь-якому слінгу дитина має бути туго примотана до мами, між мамою і дитинкою має поміщатися лише ваша долоня на животі. Тобто це означає, що малеча не повинна вільно схилятися на одну чи на іншу сторону, бо намотка не буде триматися . Голівка донечки має бути розміщена трошечки вище, а для додаткової підтримки ви можете згорнути капюшон валиком Лямки можна просто мотати собі по талії. Нема потреби виводити малечі попід ножки, поки дитинка ще маленька. Є можливість . На цьому фото видно , як має виглядати правильно намотка. Май-слінг такий самий, тільки іншого кольору . На цьому фото дитинка приблизно такого віку, як у форумлянки , з намоткою і регулюванням все ОК !!! Важливо розуміти, що намотка не в кожної мами вийде з першого разу. Комусь допомагає потренуватися з м"якою іграшкою, хтось має колежанку -слінгомаму, яка допоможе правильно намотати, хтось потребує слінгоконсультації вдома.
Перегляньте собі відео, можливо вам вдасться навчитися мотати май-слінг самій. Можете приїхати до мене і я вас намотаю, можете викликати Наталю на слінгоконсультацію додому .