Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому. Перекваліфікація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Panadolka, 25 Липень 2009.

  1. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    На самому початку допису, я зазначила, що до Вас особисто він не має ніякого відношення
    , бо я не знаю, який в вас рівень самомотивації, інтелекту і може, взагалі, ви вже давно тестер-фрілансер чи займаєтесь вебом (так, до прикладу).
    Крім того, ви не помітили жодної поради в моєму дописі. А я Вам їх дала з свого досвіду, бо сама колись досліджувала ту тему. Але так, як не програмую, а вчу дітей англійської, то вирішила не стрибати вище голови, не вчити на алярм якусь Java чи Pithon і не забирати місце на курсах в обдарованих людей. Не виключаю, що Ви одна з них і знайдете своє місце в цій компанії.
    Щодо обурення, то так - воно в мене виникло. Але не на Ваш допис, а давненько. Обурення в мене викликає загальна тенденція по перекваліфікації всіх під ряд в айтішників. А ноги ростуть, напевно, з того, що я вісім років життя витратила на те, щоб отримати 2 дипломи з відзнакою зі спеціальностей прямо дотичних до цієї галузі. І не одна я, а й купка моїх друзів, яким ще треба було огого як повчитися, щоб потрапити на роботу в ті компанії, в яких вони зараз благополучно працюють. Я маю поняття, що означає написати чи протестити програму і скільки цьому треба вчитися. Вчитися постійно, вдосконалюватися і рости професійно. Крім того маю чоловіка-програміста і чітко бачу, що робота не з легких. Треба мати відповідний склад розуму, шарити в математиці і ще багато в чому. Ну і перекваліфікація, з моєї точки зору, річ серйозна. За місяць-два курсів вникнути в справу, ніколи тим не займаючись, важко. Я сама перекваліфіковуюсь зараз. Але для цього я вступила знову в університет, проведу там ще три роки, щоб вдосконалити те, чим займаюся останні 9 років і отримати відповідний моїм знанням диплом. Тобто, я не стаю вчителем англійської з рівнем Elementary, а в ІТ багато хто йде, не маючи поняття, що таке життєвий цикл програми. Звичайно, там потрібні і менеджери, і економісти, і спеціалісти з кадрів, але народ масово валить на курси програмістів та тестувальників.
    Щиро вірю, що ви виняток з такого мого бачення ситуації навколо ІТ, у Львові зокрема, і на курси пройдете без проблем. Якщо хочете стати тестувальником ПЗ, то мені радили прочитати єдину книгу - Роман Савин "Тестирование DOT COM" + мати рівень англійської не нижчий Upper-Intermediate. Крім того, на prometheus.org.ua в понеділок починається курс "Основи тестування програмного забезпечення". Теж можна буде чогось навчитися, як на початок. Це звісно, якщо ви обрали напрям тестування ПЗ. Якщо щось інше, то, на жаль, нічого не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    І я вирішила вдатись в програмування))) Ну не я, а за мене)))Ні-ні, я не міняю роботу і не перекваліфіковуюсь. Ну але нема меж самовдосконаленню. От з березня йду на курси, а зараз мені радять розпочати з основ - мов розмітки і найпростішого web-програмування: html та css.

    Народ, а це взагалі важко? Довго? І де краще і доходчивіше про ті основи почитати? чи послухати?
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Kandya ,
     
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Англійську треба знати? О мама мія... Тільки не це...
     
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не "знати", а "знати добре"
     
  6. sanches

    sanches Well-Known Member

    html та css я колись вивчала сама по книжкам, це не важко)

    Щодо перекваліфікування в ІТ. Я закінчила примат (прикладну математику) і меня як раз туда була пряма дорога, майже всі мої однокурсники як раз в цій галузі і працюють.
    Я ж працюю в банку, аналіз даних (пройшла шлях від кредитчика) - вчасно зрозуміла, що це моє.
    При цьому троє моїх друзів перекваліфікувались в ІТ - я бачила скільки праці та сил було на це покладено. І так дл цього мало бажання, потрібно дуже багато зусиль, бажання та відповідний склад розуму.



    Отправлено с моего Nomi i504 через Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    О тут погоджуюся. Можна трохи підівчитися і самостійно склепати вручну якийсь простенький сайт. Але самостійно ми клепали колись в інституті, а зараз є море шаблонів, середовищ розробки і спеціальних редакторів. Так що, думаю, процес спростився. Хоча варто розбиратися, що і до чого, щоб в разі якоїсь непередбачуваної ситуації без проблем влізти в код і підправити.
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2016 ---
    Той самий prometheus.org.ua пропонує курс з основ програмування, але аж в квітні. Є ще кілька англомовних сайтів, де можна пройти курси, але тут, як каже Юля
    , бо треба багато слухати і читати.
    О, перше посилання з гугла, правда російською . Але натиснула кнопку "Почати навчання" і є реальні завдання. Лише пишуть в коментарях, що з планшета недоступний ввід тексту. Ще можете пошукати якісь такі он-лайн курси або лекції в youtube. Класно, щоб були з практичними завданнями. І поставте собі якийсь візуальний html-редактор (я колись користувалася Adobe Dreamweaver), щоб мати в чому робити ті завдання і бачити свій прогрес. Візуальний зручний мені був, бо можна було працювати в двох режимах - 1) вводити код вручну чи 2) просто витягувати елементи сторінок з панелі інструментів і розміщувати їх, куди треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ну ви мене втішили. Я взагалі-то про те, що я йду на курси програмування сьогодні ввечері дізналась і ще навіть не мала часу почитати що це і для чого.
    Склепати то мені його склепають, мені потім завідувати ним прийдеться, то, певно, для того мені і треба то програмування. Я в шокє...

    А що без англійської взагалі взагалі ніяк?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Думаю, справитеся і без англійської. Ви ж не йдете в аутсорсингову фірму на роботу, де треба буде з замовниками і колегами по проекту в скайпі анлгійською шпрехати і "не впасти в грязь ліцом". (Це якщо ви вже там не працюєте:) ) Сайт підтримати зможете, думаю і так. А англійську по ходу підтягнете, як буде аж така потреба.
     
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ой, навіть не кажіть мені про ту англійську. я її з дитинства терпіти не можу. В нас зараз на роботі курси читають, якісь такі за новою технологією -- без домашніх завдань. Народ ходить, тішиться, вчить. А я у ці дні, коли курси, навіть на роботу боюсь заходити -- щоб мене туди не завели. В мене фобія англійської
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Може то не фобія англійської, а фобія, що Ви її не зможете вже вивчити. В мене в чоловіка так, хоча він не нульовий далеко. Кожного дня по трошки його тероризую, може скоро пройде:) Спробуйте, загляніть на курси - може Вам сподобається такий підхід і все піде як по маслу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    та я її і в школі вчити не хотіла. у нас по півроку вчительки не було і щороку по 2-3 мінялось... то ми з кожною усе з початку починали: презент кантініус і зе везер из файн і так з 5 по 11 клас разів зо 20...
    І взагалі я не можу вчити те, що мені не цікаво
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. sanches

    sanches Well-Known Member

    Юль, англійська зараз дуже потрібна всюди.
    Я так жалію, що свого часу забила на її вивчення... Особливо зараз, коли треба по роботі листуватись з колегами з Відня. Прочитати зрозуміти я можу, а от написати або подзвонити - ніяк.
    Хочу з весни йти на курси якісь

    Отправлено с моего Nomi i504 через Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Дівчатка, натрапила на статтю, які професії будуть в топ-10 в Штатах у 2016 році.

    The 10 Best Jobs in America for 2016

    Якщо взяти наше обєктивне відставання від Штатів, то можна сказати, що саме ці професії будуть і в нас "на хвилі" у наступні років 10.

    А хтось, можливо, побачить, що його професія направду в попиті і просто треба змінити нюанси, напр. работодавця ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Взагалі не розумію з чого таке обурення від переквалівікування людей?..Роботодавець він чи то в області перукарії, чи в області ІТ недурний і тримати в себе некваліфікованого працівника не буде. От тут і все.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    мені зарплати сподобались. вдвічі вищі, ніж отримує людина моєї спеціальності в Штатах((
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Я б сказала, що зарплати там цілком реальні вказані.
    Але заради справедливості додам, що і з зарплатою $50К багато хто нормально живе
     
    Останнє редагування: 20 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  18. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Для порівняння, брат в Канаді отримує якраз біля 50к в рік, при тому що аренда житла виходить десь 12к в рік плюс продукти (мінімальний кошик на родину з 4 осіб) теж 10-12к.
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2016
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    50к то нетто чи брутто. Бо про Америку я говорила про брутто. І житло халявне в Канаді.
    П.с. Хочу в Канаду))) цікаво, що там платять по моїй спеціальності...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Нудно -то точно.
    Для html та css?
    Я би не парилась.
    Ну і все залежить від того нащо воно тобі.
    Якщо для
    то то +- легко.
    Ну і взагалі- сайт склепають. Якщо руцями не лазити де не треба і вчасно все бекапити- життя прекрасне.
    Далеко не всюди.
    Самі собі придумуємо перешкоди. Щоб потім їх долати.
    Я в шоці з того, що люди себе не чують. Не чують поклику, не чують своїх Бажань, не бачать талантів...
    Як було раніше модно іти на певні напрямки, так і зараз є.
    Ех..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1