є різні варіанти. Від засолювання в мисці до загортання в памперси. У моєї подруги це, власне, мисочка з сіллю і травами і постійно поряд чоловік, який допомагає. Мені особисто ідея з памперсами видилась реалізабельною, сподіваюсь, що ще втілю Минулого разу не приділили достатньо уваги вивченню питання, тому не впорались з незручностями і перерізали пуповину, коли плацента вийшла.
о а в мене знайома на третій день зшила лляний мішечок для плаценти і носила його на плечі але вони були в Таїланді.
До речі про дівчаток: подруга, та що я для неї питалася тут про поліклініку на Мазепи, також успішно народила дівчинку. Вдома, як і планували. Реєстрація була безпроблемна. Прям нема про що написати! А хочеться, ж хочеться
Дівчата, доброго всім дня! Мене цікавить тема про домашні пологи з погляду журналіста. Якщо є хтось, хто не проти розповісти про свій досвід для газети, напишіть мені в приват, будь ласка. Дякую!
Доречі, гарня стаття про домашні пологи вийшла в цьоготижневому Еспресі. Пояснили, як і які документи офрмляти, для домашників.
Революция в домашних родах: Великобритания кардинально пересматривает программу материнства — теперь беременные будут получать от государства 3 000 фунтов стерлингов на персональную акушерку.
Войдите на Facebook | Facebook Дівчата, поясніть мені, для чого дитину так довго тримати у воді? То якась розвага чи для лайків в неті? То я так гіперболізую.... але якось мені то все не надто природньо... хіба ж природою передбачено, щоб жінка народжувала у воду?
ні для чого. В сенсі - без потреби. я не прихильниця пологів у воду, але якщо жінці так легше, то нема питань. Але я б дитину з води витягала зразу після народження. прихильники такого методу кажуть, що передбачено, що ми всі вийшли з води і всяке таке. а так то природу не спитаєш ))). Я щось так думаю, що раз вийшли таки з води, то вертатися народжувати необов'язково. Я маю на увазі сам процес дитина-в-воду. А пересиджувати перейми, то я за.
пологи у воду зменшують стрес від зміни середовища, рахуються більш м'якими. Відео не бачу. Знаю що по Чарковському дитину тримають у воді поки вона не починає пробувати дихати легенями.
в Чарковського "перегини на місцях". Я не про саму воду, ну але наводить на роздуми. так дитина починає дихати, коли носогубний трикутник стикається з повітрям? І як не пропустити коли вона у воді почне пробувати дихати легенями? І як бути певними що ще вистачає кисню? Для себе - я б так не ризикувала. Якщо вийшло дитя в воду, то витягнути голову з води, на маму покласти і далі мокнути якщо хочеться.
Я шось на даному відео не помітила такого. Дитина ж не пішла у вільне плавання , а просто застрягла трохи при народженні. Там видно що ій трохи помагали . А як народилась то витягли
Я такої ж думки. Невже Чарковський краще знає, ніж природа? Бо не повірю, що природою задумано, щоб маля у воду виходило. Вийшло з мами - значить і легені готові зробити перший подих... і не треба нам старатись робити "м'який" перехід. Мені якось аж жаль тої дитини стало. З води забрали, а воно ще таке лілове все... ще б дозняли відео, коли та синюшність пройде.
@preciosa , діти синіють і при звичайному народжені . Не знаю хто такий Чарковський але бачила де діти родились і в ванні плавали .
Знаю, бо і мій синій був, але швидко порожевів Але тут дитину возюкають під водою... якось мені то не сподобалось...
ну чому? приглушене світло, відсутність шуму - це все теж для м'якого переходу. Там і так стресу досить для дитини. --- дописи об"єднано, Mar 15, 2016 --- не йдіть, тут добре.
Я мала на увазі перехід у формі "хлюп у воду")) а все інше дуууже навіть потрібне і самій жінці... я от лише пологи у воду з подальшим підводним плаванням критикую, якщо народили і витягнули - нехай
@Suzi , ти в педприкормі згадала про раннє перерізання пуповини. Дивилась вчора як вагітні обирають пологові в різних хороших клініках світу . Одна з "най" це на Балі , там дуже відома акушерка яка практикує природні пологи в любих позах, дома , і пояснювала про пуповину . Пишу це сюди бо в свій час сама того не знала а в пологових рідко кому вдасться шось подібне. Ну власне мова про те що плацента має бути вище самої дитини не менше ніж 30-40 хв , а не коли дитина на мамі а плацента десь в низу , тоді кров переходить дитині і анемії нема .