Модератор: Дитина засинає біля грудей. Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей. Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь. Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю. Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями: ****************************************************************** Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити? І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? дякую всім хто відізветься.
Аа, і в нас таке є. Не завжди, але десь з 1,2 року почалося. Я собі підсміююся, що то вона другою рукою підкачує молоко, щоб файно текло. У нас таке на сон лише переважно і то лиш увечері. Я беру просто сосок накриваю кофтою, а решту циці вона жмакає часом. Я так собі подумала, що то, мабуть, дитині треба якось заспокоїтися, вивільнити енергію, щоб заснути. Або ж це на рівні рефлексу своєрідного. Бо як сонна хоче спати, то не робить такого, а як дуже бодра, то бавиться. Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
Вай, дівчата, надіялась на іншу відповідь... коли от те з другою цицею, то я вже тут про те читала, і ніразу не дозволила нею крутити і взагалі як тільки лізе до неї, я забираю руку, мене це старшно дратує, нормально тільки якщо просто покладе руку на неї, але такого не буває...мене то так вже зад*вбало, ех)))накриватись чимось не виходить, бо все одно добирається))))
коли я не можу змінити обставини, треба змінити своє ставлення до них....Може подивитися на то, в такому контексті як"нехай дитьо готує собі молочко на другий раз".....Я не кажу, що то єдиноправильний варіант, то варіан. Моя мала також чіпає другу грудь, то я не парюся.
Особисто я не парюсь. Просто інколи то є реально боляче і аж ніяк не сприяє виробленню молочка (адреналин - ворог окситоцину, наче так?) Але Ви праві, що можна на багато чого легше дивитись.
навіть тут дівчата колись писали, що дитина подразнює сосок чим стимулює вироблення окситоцину, а адреналін то вже ваше, треба не паритися.
Моїй малечі півтора місяці, годування на вимогу, десь тиждень тому в нас проявилась така риса, що вона перед іжею кричить і плаче на цицю. Буквально вже коли я її прикладаю, вже з соском в роті починає вередувати, плакати, кричати, а за 2 хв заспокоюється і їсть нормально. То таке завжди, окрім нічних годувань. Це просто капризи чи може свідчити про якусь проблему?
А коли Ви її прикладаєте, то вона плаче що голодна? в нас таке було раз, перед виїздом на село на дорогу, я хотіла її погодувати, приклала, а мала в крик, до того такого не було, я з нею промучилася може пів години, а треба було дати собі на спокій, годувати на вимогу, а не на своє бачення Може і Ви спробуйте запропонувати груди пізніше? Може я щось не так кажу, прошу спеціалістів мене виправити.
Така поведінка у всіх випадках: і коли вона сигналізує що голодна, і коли я знаю що маю відійти на годинку і пробую погодувати її щоб не була голодна. Після міні-істерики зазвичай гарно з апетитом гамцяє... Пісяє/какає гарно, часто.
А чи немає сильних припливів на початку годування? Така реакція може бути, бо дитинка боїться, що от зараз візьме цицю і буде потоп, а за кілька хвилин тиск спадає і вже можна спокійно гамцяти
В нас така поведінка кілька вечорів останніх... на коліки ніби зарано ще (16 днів), газики - вже навіть узвар не п'ю. Після ванни нормально цицю ми їсти не можем, р'яно на неї накидуємось, посмокчем три рази і в крик, тоді знов цицю в ротик так ніби тиждень не їли і знову три рази поцмокали і в крик... Тато бере на руки, носить по хаті - тишина... Лиш до циці, то до півгодини точно отакі "коломийки". В мене таке враження, що малюк переїдає молока (хоч і читала, що переїсти грудного неможливо), досить часто зригує. Цицю використовує як пустушку (ГВ на вимогу, варто йому лиш почати шукати). Уже й перекладала з однієї циці на іншу - помагає першу хвилину, а далі те саме. Нині буду пробувати купати раніше. Бо стандартно купаємо в 9-й вечора і до півпершої ночі спокою нема.
@Rona но но, навіть не хочу від тебе чути таких слів як переїдає циці.. Внас так було, думаю, то повітря лишнє в ивотику, то від твого харчування не залежить. Мелася так якось захоплювала цицю, що цмокала і певно повітря багато захоплювала. Часто я її годувала танцюючи. Зригують всі діти, то нормально. Молочком не перегодуєш, атвічаю! --- дописи об"єднано, Jan 14, 2016 --- ну взагалі то це пустушку дитина використовує як цицю . Дитина не знає, що таке пустушка, поки їй ї не дадуть. А смоктати нон стоп у вашому віці, хе, природньо! Мамуся, терпіння! всьо пройде!
В нас точно така ж ситуація, як у Рони вже кілька вечорів. Трішки смокне і плаче, але я чую, як в цей час у неі бурчить в животику, тому і списую це на зайве повітря, бо часом прицьмокує під час смоктання. Вчора ввечері цілі танці з бубнами були, щоб погодувати. І мама пританцьовувала, і тато допомагав, була в нас сімейна вечеря))))
@Rona і в нашої лялі таке буває. я просто піднімаю вертикально, щоб відбекнула. повітря виходить і годуємося далі.
В нас то саме. і почалось в такий самий період. ,Така поведінка біля циці бо турбує животик. Молока малюк не переїдає,а заковтує повітря, бо крутиться, піднімайте часто вертикально. В мене гіперлактація і сильні приливи ще з поогового то я піднімаю часто щоб відбекнув. Коли в нас отаке починається, то я роздягаю, в позі висаджування піджимаю ножки до животика, починає пукати і какати. Потім лишаю поголопопити, деколи ще какає, тоді заспокоюється. Але малого купання трохи заспокоює.
А мені виглядає на перезбуджену дитину. Мала подібне з середнім, власне в ті вечори, коли не вкладала його спати з 18-19, коли були вечірні купання. Тоді мали коломийки (сильно м*яко кажучи) на кілька годин. Як тільки був вечір, коли дитина засинала в р-ні 18-19 (в слінгу чи на руках то було переважно, коли гуляли ввечері, в кафе ходили, в гості, чи вдома на ліжку, коли старший був під наглядом чоловіка, вдома було тихо, а я просто лягала з малим в ліжко і вже практично не відлучалася ) і спала до ранку, час від часу крізь сон гамаючи цицю. До мене це дійшло вже потім, тому з третім я одразу знала, що все, що треба зробити, має бути зроблене до 18, щоб потім по першому симптому втоми в дитини йти в ліжко. Вдома ввечері тиша, заняття спокійні старшим дітям продумані наперед. Купання або зранку, або до 18-ї, без запливів, без динамічних гімнастик, найчастіше разом зі мною в ванні чи під душем. Слідкувати, щоб дуже повітря не заковтував, так. Ще є такий момент, що дитина вчиться керувати м*язами шкт, тому певний дискомфорт біля грудей може бути, але коли дитина виспана, відпочивша, не перевтомлена, цей дискомфорт набагато легше проживається. В чоловіка на руках затихає, бо чує, що то не мама, молоком не пахне, і взагалі, невідомо що відбувається і куда несуть. Діти не в мами часто легше і швидше заспокоюються саме тому, що мамою не пахне. Краще відключитись і поспати, поки мама не візьме і не допоможе ))) Словом , я в таких випадках проти купань вечірніх, і за створення спокійної обстановки і передумов для сну дитини і відпочинку мами.
в нас щось схоже буває вечорами. Так як @Rona пише, ніби і хоче цицю, а як даю - то крутиться, плаче. Чоловік бере на руки - спокій на пару хв і знов по колу. Тоді йду з ним в ліжко і в більшості випадків засинає вже за пару хвилин і поцьмокує собі уввісні, тому мушу ще трохи з ним полежати, щоб міцно заснув.