Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Discussion in 'Забава аж до рання' started by mrochkizm, Oct 13, 2013.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    ***************************************************************************
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!


    *************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.
     
    Last edited by a moderator: Nov 10, 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Franja

    Franja Member

    у Бельгії поки не була і справжніх бельгійських не пробувала, але Совині мені дуже подобаються, їла б та й їла б :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. In4a

    In4a Well-Known Member

    Думаю, що йдеться про кафе "Sowa" на Староєврейській.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    Як ви думаєте, якщо 31 вийти погуляти ввечері ( година 18-19) в цетр, можна знайти вільні місця в реcторанчиках-кафешках просто перекусити?
     
    Last edited: Dec 29, 2015
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Можна. Принаймні, минулого року ми так і робили

    Sent from my MI PAD using Tapatalk
     
  6. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Теж думаю,що можна буде щось знайти,тим більше в нас в центрі того добра багато)
     
  7. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    на крайняк на ярмарку ковбаски з глінтвейном!!!)) або пампушки)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Netty

    Netty Well-Known Member

    Підкажіть, де в центрі є кафе з дитячим куточком ( кімнатою), а то крім Мафії нічого не пригадую((. Хочемо завтра з друзями десь посидіти...та й щоб діткам не було нудно (вік від року до двох) дякую)))
     
  9. izz

    izz Well-Known Member

    В Дель песто є дитячий куток в підвальному приміщенні
    В Глорії джинс теж є
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    О, і я послухаю...
    А співвідношення ціна/якість там як?
     
  11. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    • Корисно Корисно x 1
  12. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    @Franja Була в Бельгії , пробувала вафлі, нічого особливого, не були хрусткими повністю.
    В "Сові" як на мене набагато смачніші . В Польщі також подобаються, але не всюди, то треба попасти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. izz

    izz Well-Known Member

    Мені і там- і там затишно і смачно.Гарно оформляють страви.Це такі заклади де можу годинами просижувати))І сину є чим занятись,ненудиться
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Netty

    Netty Well-Known Member

    Ми обрали Тарти на Пекарській. Дуже смачна піца і глінтвейн))
    Дитячий куточок маленький...спочатку було добре, гралися в Лего і малювали...а от коли ще 4- ро діток прийшло, стало тісно)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Дівчата підкажіть хороші заклади з дит. кімнатою, щоб можна було смачно повечеряти,не шумно, затишно і діти в полі зору. Треба на 4 -5 год. Тому шукаю щось хороше.
     
  16. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    та от тільки вверху скидували
     
  17. Siania

    Siania Love Life

    О так, була там недавно вперше, дуже сподобалась піца, а от Фелічіта останні рази розчаровує...(((
     
  18. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Я обожнюю Фелічіту. Мені там завжди добре, піца і десерти смачні, чайок класний, обслуговування привітне.
     
  19. Latane

    Latane Well-Known Member

    Delikateka - бургерна на Друкарській. Світлий інтер"єр, приємна атмосфера. Смачні бургери і хотдоги. Смачне пиво, якесь там їхнє особливе. З незручностей - мало місця, вузький прохід, столики один на одному. Постійно зайнятий туалет, він один і не дуже сильно прибирається. Багато персоналу і відчуття, що ти на вокзалі - всі туди-сюди бігають. Навіть прибиральниця постійно коло столиків протирає підлогу. Персонал ввічливий, хоч були нюанси з нашим офіціантом. Брали три різні бургери (з качкою, куркою і яловичиною), класичний хот-дог+2 пива+2 глінтвейна=470 грн. До ві-фі так і не вдалося підключитися...

     
    Last edited: Jan 9, 2016
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. vikadk

    vikadk Member

    І ми там мали необережність новорічний корпоратив святкувати. Кухня тут східна (азербайджанці балом правят) і несмачна. Дурять страшенно і страви навязують таким чином - бери, що я сказав, або йди нах...Ось так і з нами було. Замовили на початку листопада, в грудні узгодили меню. Дали завдаток. Коли глянула в нього - а там майже всі порції подвоєні. Задзвонила і почула у відповідь страшенну неприязнь - або буде так, як ми написала, або корпоратив ви у нас не святкуєте. Ми прийшли о 19.00 і столи були напівпусті. Салати нам подали о 20.30. Без слів - директор був дууууже незадоволений. Їхня горілка - то спиртяка. Ми домовилися, що за їхню заплатимо і не будемо брати (7 бутилок по 0.5л) але п"ємо свою. Вони погодилися. Потім принесли мені рахунок на оплату, де я мала доплатити ще 1250грн за ту горілку, яку ми мали свою (по 50грн за кожну бутилку 0.5л). Більше туди не піду.
     
    • Інформативно Інформативно x 10
    • Подобається Подобається x 1
  21. vikadk

    vikadk Member

    Остання, відвідана мною, піцерія-ресторан була Тортуфо у Форумі. Обслуговування на висоті. Їжу подали хвилин за 20. Замовляли пасту "фрутті де маре" з морепродуктів. Вона була казкова (ціна в 160грн мені спочатку здалася зависокою). Чисто, приємно, видно як готують і головне, що дуже смачно. Бажаю їм процвітання і вдячних клієнтів. І головне - нехай не зазнаються і тримають рівень.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1