Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (9)

Discussion in 'Ой у Львові на базарі' started by Rapsodiya, Jun 24, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Ну от чого, чого я не послухала мужа коди він на вихідних запропонував ялинку вбрати??? Ще й забакланила його що то рано, бо ми все 31 її ставили. Так би вже мала спокій. Треба нині ввечері випросити щоб пртніс того монстра з підвалу. Ще би хотілось нових іграшок, але трохи жаба давить(( Підемо завтра в Епіцентр і пошукаємо, може щось знайдемо пристойне. Чи то плюнути на все і засісти за рукоділля? Вже давно мрію про хендмейд ялинку.
    То все нехай буде врочистість. Прози не буде, бо я не хочу.

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 15
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Наробіть самі, з того що під руками - море задоволення!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Вчорашній день - суцільна врочистість: зранку з дітьми трохи погуляла, сходили на НП, побачилися з кумою і похресником, потім Дми поїхав до баби, а ми з Устимком кайфували пів дня в ліжку під дуже цікаве кіно. Мужу шубу зготувала, а як прийшов старший, то наробили і спекли з ним імбирного печенька. Такий мамин помічник солодкий, як він вже виріс! Після цього вбрали нашу ялинку-красуню і я повкладала синочків спати. Устимко навіть 15 хв спав без мене!
    Але в 00:00 казка скінчилася: молодший збудився, розагукався, ніяк не вкладався. Старший почав стогнати і хлипати. Я до нього, а він весь горить! Темп під 40. Словом, нічка була весела, ранок вже кращий, але навіть міцна кава мене не бере. А надворі такий гарний сніжок, Дмитрик дуже про нього мріяв! Надіюсь, скоро одужає і ми підемо ліпити сніжки. Тож веселих всім свят і не хворійте!
     
    • Подобається Подобається x 14
    • мімімі мімімі x 1
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    П'ю сьогодні вже другу каву. Поруч ліхтариками блимає ялинка, сніг і сонце надворі. Малюк чемно бавиться. Чим не врочистість? Їдемо зустрічати НР до свекрів і будемо там всі свята. То ж ялинку поставили швидше ніж звичного 31, щоб ще встигнути намилуватись своєю:girl_tender: до від'їзду. Завтра в садку свято, моя Білосніжка буде виступати:girl_smile:Бабуся з хресними будуть в групі підтримки, а то вже кілька свят їм не вдавалось приїхати подивитись. То ж завтра будуть гості. Але то вже звично, бо від кінця жовтня і до початку лютого в нас проходять всі дні народження з інтервалом десь в тиждень. Одна Яна в нас літня. Короч, одна врочистість, прозі місця просто нема, чого і всім бажаю:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 11
    • мімімі мімімі x 1
  5. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Обідня кавця:girl_dance:
    Так мило сонечко світить через віконце. Навіть не віриться,що вранці змерзла,як пес:girl_yes2:
    Зжувала останню цукерочку з миколаївського подарунку.Тепер можна нові смаколики виглядати під ялинкою:girl_blum:
    Якби не підозріло хлюпаючий від вчора ніс,то схилилася б до думки,що день-суцільна врочистість.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Давно не писала тут :) Зараз практично весь вільний час (хоча, який "вільний"?) займає наш золотоволосик :d25: Розумію тепер, які то мамські будні :girl_wink:
    Зима цього року якось проходить швидкоплинно, ось вже практично грудень завершується. Наскільки я чекала снігу, морозу, справжньої зими, настільки зрозуміла, що з манюсиком гуляти за таких умов не надто зручно
    Передноворічні приготування тривають - вчора прикрашали ялинку, завтра планую генеральне прибирання влаштувати, а вже в четвер займусь справами кулінарними. Лиш би малюк спав, решта все встигнемо :)
    І, юхууув!, до нового року залишились лічені дні - точніше якихось 2 дні і пару годин :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 17
    • мімімі мімімі x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  7. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Ага.
    Тео навіть зацінив:girl_dance:.
    Саме так, саме так.

    По темі- день видався напрочуд наповненим.
    В Центрі зайнятості побувала, кофтинку на НР знайшла. То нічо, що я її ще не купила- мене так трафив продавець, що я ще не знаю- що мені з тим всім робити:girl_crazy:. За гель-лак на завтра домовилась:girl_in_love::girl_in_love:.
    Ввечері зловила дві подяки за МК по Мріям. Так мені подобається ото- "слуууууууухай, а воно дійсно працює":girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:.
    Ще й муж потішив твердим наміром таки купити нам абонементи у спортзал. Завтра певно закриємо ще це питання. Правда після того вилізе питання- а де буде Тео у той час:girl_crazy::girl_crazy:? Та вирішення цієї задачі я перекладу вже на 2016-тий)).
    Усім гарного вечора і солодких снів:kisss::kisss:.
     
    • Подобається Подобається x 11
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Я теж його так чекала, так чекала, а вийшовши на вулицю сьогодні зрозуміла що не так то мені його треба, там холодно і слизько.
    Сьогодні з коханим зробили перестановку у кімнаті. Але то ще квіточки, ще одну кімнату і кухню ще не прибрано((( З врочистості - купили ялинку і вона додала хоч якогось новорічного настрою))) вчора додала до своєї колекції ще одну орхідею, тепер вона так гарно прикрашає мій стіл)))
    До новорічного столу ще не все придумано. Хочеться багато всяких вкусняшок, але немає часу то все готувати. Буду на роботі 31 до 10 год, так що коханий каже,щоб складала список, він буде готувати. Люблю коли він готує)) Наступні 2 дні будуть дуже важкими, по 12 год прийдеться кукати на роботі.Хочу знову у відпустку.

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 12
    • мімімі мімімі x 1
  9. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Завтра корпоратив на роботі і "здраствуй, ж...а, новий год!" :girl_crazy: Нє, 31-го ми ще частково виходимо до праці .
    Манік є, бошка пострижена. Завтра красу наведу і Руда карета потарабанить мене в лістаран. Меню сьогодні склали, вбйори невбирані готові.
    Меню на сам НР не готове, але ікра, шампанське і цукорки вже в холодильнику. Певно, буде, як завжди: 31-го січня Люба Степанівна льотає по Фуршету і Сільпо з такими самими вар'ятами.
    Проза: стандартні соплі, кашель і тем-ра на НР . Але я тримаю фіст пісталєтом.
    31-го ще відмічусь.
    Ваша ДВ :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 14
    • мімімі мімімі x 8
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Думала, в жилєтку йти. Але всі живі-здорові (хто більше, хто менше), тому віднесу свій сьогоднійшній день до прози лишень.
    У мене взагалі нічого не те, що не готово, а навіть не придумано. І ялинки нема(( Тільки сніжинки по вікнах розклеєні. А все тому, що НР мали зустрічати в Україні. Але погода внесла свої корективи - рейс скасували. Шукали варіанти, крутили і так і сяк, і найкращим ( так і хочеться взяти в лапки) виявився той, де квитки є аж на 2 січня :girl_cray:. Отож, ми будем кукати тут, моя мама сиротливо (другий рік поспіль) там. Купа планів пропала, ще частина під питанням. Квитки на Піккардійців теж, мабуть, доведеться в "Барахолку" нести:girl_sad:, бо є певні речі, які мус зробити, поки будемо вдома, а часу обмаль тепер лишається. Та й отаке.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Щось мене мандраж розбирає. Сьогодні вже останній вечір позакінчувати всі попередні приготування до НР, власне до приходу гостей. От щось мию і прибираю вже тиждень часу, а воно щось ні там ні сям... Вчора замаринувала качки, приготувала салат на роботу (ми сьогодні святкуємо) і бобік здох... Манікюр не зроблений взагалі ніякий, чую, що довідкладаюся... Йду складати певно план на сьогодні, бо ще як сьогодні буде прольот, то завтра вже не наздожену...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  12. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Staff Member

    Не те слово, добре, що маю взуття з шипами (їх можна ховати в підошву, коли заходиш в приміщення)
    Купила собі таке взуття з цим девайсом ще 2роки тому і не пошкодувала.
    Виручає дуууже :girl_claping:
    Врочистість: дітьо "на роботі" - УРААААААА :yahoo:
    Чоловік на роботі - теж добре.
    Сьогодні порозкидую решту замовлень і вйо - думати над меню до НР
    Ніфіга до голови не йде, певно ФБ з рецептами буде в поміч :girl_haha:
    Проза: що придумати на вечерю? :girl_in_dreams:
    Але добре, що хоч настрій новорічний, там надворі тааак свіжо, супер :good2:
    Ще й сонечко світить.
    Всім гарної днини і святкових приготувань на завтра :give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    бальной вапрос)) розморозила вчора м*ясо, буду щось думати. Але як тут думати якщо в кишені 150 грн і 35 з них маю віддати в магазині біля хати за вчорашні покупки. Нє, коханий потішив, гроші будуть нині ввечері. А нашо мені ввечері? Мені вже треба! Завтра знову ганяти як ср*ий віник за продуктами, потім то все готувати і тоді точно бобік здохне. Добре що ми вдома не святкуємо. Наразі програма мінімум: куплю фруктів і ікри для дитини з бабусею.
    нині натякнула Сашкові що може б ми зробили нові іграшки на ялинку зі старих (обмотати тканиною і прикрасити стрічками і т.д.), а він видав геніальне рішення: давай поїдем в Епіцентр і купимо нові. Як все просто коли тобі сім років))) Наразі ідеї з прикрашанням є, тільки мені терміново потрібна кукурудза на попкорн на вагу. Хтось знає де є? Раніше в Арсені була, а зараз щось не бачила.
    А ще зранку відбувся останній урок в цьому році!! Можна передихнути. Наступні 2 тижні будуть лайтові, а потім знову до роботи. заробляти на море або автокурси. А як пощастить то на те, і на те))
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Щось бігаю, хочу встигнути і те, і се, а в результаті нічого до кінця не зроблено і ще й на роботу сьгодні іти. З того всього зробила перерву на лате з корицею. Вже й настрій новорічний промальовується! І що я собі думаю, це свято чи що, в кінці кінців ! Ну не помию я вану чи вікна 31 то що вже 1 січня не можна?! Буду робити не з під палки, а коли настрій буде. Головне закупити ще деякі продукти до новорічного столу і трохи поприбирати в хаті, готування на чоловіку. А завтра закину ноги на диван, буду вишивати і дивитися новорічні фільми і шоу і відпочивати. Хіба не для цього придумані свята?! Отак легко проганяю всі "треба" і "зобов'язана" хоча б на 2 дні!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    а в мене "кінь не валявся"-нічого нема, планів нема, бажання планувати-готувати нема. ялинки нема, іграшок саморобних нема,, меню і продуктів нема... хочу виспатися, прийняти ванну і щоб ніхто не чіпав хоч годинку... хочу тиші і спокою, бо вже 3й день болить голова-защемило судини в шийному відділі, не спали через кольки-газики. словом настрій святковий шо капець. що б таке зготувати, щоб смачно і швидко...:girl_in_dreams:про прибирання не пишу, бо все одно не буду прибирати:girl_crazy:
    як згадаю збори на вулицю-хтось один завжди плаче)), а йти треба. словом, "я устал"(с)
    нині сподвиглася зварити 2 зупки і протерти підлогу. на вечерю сардельки:crazy:.
    усьо:hang1:
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Свято в садочку відбули на ура, в той час малюк з бабусею вигулялись так, що він на велосипеді заснув:girl_crazy: Зараз гойдається на конику, а мала передивляється черговий раз відео з виступу. Пора приступати до приготування вечері, а чьота не хочеться і не знаю що приготувати :sad: Киньте хтось ідейкою ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ой, "потішу" що ви не одні такі:girl_haha: В мене ні ялинки, ні меню, ні планів. Прибирання можна сказати що було, але вже не видно :girl_in_dreams:
    Сьогодні згребла всі гроші в хаті, поїхала з малим в Ощадбанк (ну бо в нашому біля дому ремонт :girl_emo:), перекинула мамі на картку, а вона мала віддати власнику квартири за оренду (то типу щоб ми до кінця року розрахувалися і боргів в новий не тягнули ). І що ви думаєте - у нашому містечку шахтарям нарахували зарплату за 4 місяці, тому ні в одному ощадівському (та й не тільки) банкоматі, ні у відділеннях немає грошей:girl_devil:. Як нам то тепер розрулити, я без поняття...
    А вопше я лінтяйнічаю, бо вчора "ісподтішка" підкралися місячні, та ще й до всього знову почали мені рости мої зуби мудрості (вже 10 років раз на пів року пару днів муляють), та ще й 2 шт на раз.:hang1: Цілий день ходила шукала що б то ними погризти, вже поглядала на деревяну ручку Владового пензлика :girl_crazy: До вечора показався таки краєчок одного зуба :) Інтернет каже що середній вік прорізування 8-мок - 18-27 років, от мої зуби, напевно, вирішили вскластися в графік і випхатися в останній місяць мого 27-річчя. Або м"яко натякають що наступний рік буде ще тяжчим за цей і мені не зайве стати "зубастішою". :girl_crazy:
    Гроші муж обіцяє... завтра вранці, а може в обід...а може в 2016-му... Так що або лишимося без ялинки , олів"є, мандаринів і морозива (бо саме таким було попередньо сплановане меню :))) ) і тоді креативно святкуватимемо з печеною картоплею і компотом з сушки, або завтра ввечері я як той самий віник ганятиму з малим по місту в пошуках того всього добра і бажано без черги. Але то теж не факт, бо Владові затяжні соплі (3 тижні лікування всім підряд:suicide:), якось підозріло почали жовтіти, і цілком може бути, що завтра нам взагалі далі аптеки нікуди вийти не світить...
    Найдивніше в тому всьому, що я спокііійна як удав:beach: (чого і всім бажаю :) )і та вся фігня мене вже геть не колише. То, напевно, тому, що я взагалі не дуже фанат новорічних гулянь і маю надію що Різдво (яке я лю...) зустрінемо таки краще. А, ну і єжелі чо, ялинки (мене більше цікавлять оті "ікебани" в"язані з гілочок) після 1 січня мають подешевшати, правда? :)
     
    Last edited: Dec 30, 2015
    • Подобається x 12
    • Погоджуюся x 2
    • мімімі x 2
    • Не подобається x 1
    • Оптимістично x 1
  18. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    В мене врочистіст і проза і в$р@ним навиворіть.
    З раненька мені коханий заявив що він "сьоня на карпаратіфф". Побив всі рекорди!

    Значить видзвонила маму, нагодувала малят а сама в гараж і в магазин купити УФО татові на роботу (в нього опалення нема). А сьогодні останній день знижки...
    А так як на маму можна покластися - то я ще встигла купити якийсь хліб-воду-сметану. Бо в хаті голо-пусто.
    А ще встигла купити "освіжувач в машинку" :derisive:
    . Будемо ставити в моїх батьків, бо в нас місця нема ((( точніше є, але там спить цьогорічний подаруночок :d25:
    Значить Новий рік святкуємо вдома самі бо до батьків старі друзі приїжджають. Меню нема... о. Знаю що буде: картопля фрі!!!! І щось спечу. Фсьо!
    Потім допишу. Біжу до діток
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Так-с, качка на пару з куркою замариновані відпочивають до завтра у холодильнику, овочі для салатів чекають мужа з роботи (усі святкові салати він ріже особисто, от така у нього забаганка). Ялинки з неділі прикрашені минулорічними і новими іграшками (мій хлопчик сам розмальовував прикраси від "Зробив Тато", такий гордий собою). Підстригтись-на манікюр я сьогодні встигла, так що завтра суто кулінарний день (як і в більшості з нас).
    Усім гарного новорічного настрою і щасливого 2016 року !!!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  20. Shamna

    Shamna Мамуся

    Я сьогодні цілий день байдикую, тобто якась там робота робиться, але я участі не беру.
    Генеральне прибирання зробила у вівторок, завтра трохи приберу і буде порядок. Сьогодні закинула три рази прання, змінила постіль і засіла за вишивання. І то вся моя робота на сьогодні. Завтра зранку збираюся їхати на Шувар, може куплю чогось доброго.
    За останній тиждень маю три врочистості - гарненький новорічний манікюр, нову зачіску - захотілося мені трохи змін, і подарунок від чоловіка, такий собі запізнілий Миколай в мене був, який приніс мені новий телефон.
    Вчора на вікно вчіпили гирлянди, тож настрій вже святковий, ще б трохи сніжку і взагалі було б супер.
    Всім гарного вечора і святкового настрою

    Надіслано від мого PSP3504DUO, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Оптимістично Оптимістично x 1
Thread Status:
Not open for further replies.