Перші дні життя дитини

Discussion in 'Немовлята' started by Імель, Sep 30, 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Staff Member

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Last edited: Feb 5, 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Нічим не обробляли. І у воді не мочили, поки не відпав і не зажив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Ми обробляли зеленкою, щодня. Так нам в роддомі казали робити.
    А потім перекисом(капнула, пошипіло, паличкою зняла залишок-піночку) і зеленкою.
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Нічим не обробляла взагалі. Розмочувала трохи молоком, щоб вибрати кров-цукровицю і потім витирала насухо ватною паличкою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Almariel не ображайтеся на мене, але молоком не можна, молоко дуже солодке, то є поживне середовище для бактерій. Зеленка все замалює, не дай Боже що, почервоніння не буде видно. Розмочувати ту кірку так само не можна, ви оголюєте рану для входу інфекції, туди взагалі не варто зайвий раз лізти. Достатньо по крапильці спирту вранці та ввечері, і слідкввати щоб не було почервонінь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Дівчата, ми вже будемо покиди ця темку, бо вже нам майже місяць. Досі вже було ок. Я тішилась. Лише був випадок, що шкірка лущитись почала після того я покупались одразу після пологового один раз в траві, один в марганцівці (можливо комусь інформація пригодиться). То чоловік купив Ойлатум емульсію (велику банку, так і стоїть, маю надію вже не пригодиться нам), ми її 2 рази додавали до ванночки буквально по краплиночці, все пройшло. Можливо і без неї пройшло б, не знаю. Тепер купаємось лише в водичці.

    Зі всім іншим проблем у нас не було. А тепер трохи почались :girl_sad:. Потребую вашої поради. Вже 2 ночі з перервою в одну ніч (тобто сьогодні і позавчора) маємо коліки, чи газики (чи це одне і те ж?). Донечка дуже спокійна. А ті 2 рази кричала жахливо, плювала цицю і знову шукала, злилась, натягувала ніжки. Це так жахливо, коли твоя дитина плаче, а ти не можеш їй нічим допомогти. Я тулила животиком до себе, прасувала і прикладала теплу пеленку, робила масажик, згинала ножки до животика. Виправте мене, можливо щось роблю не так. Бо вона декілька годин з перервами кричить, нічого не допомагає, а потім коли я вж ніяка і роблю все на автоматі нічого толком не усвідомлюючи, якось все проходить і разом засинаємо. Обидва рази починались наші колимийки близько 12 ночі.
    Вчора ми правда мали хрестини. Я нби нічого поганого не їла. Замовила собі страви окремо (відварна телятина з морквою, салат з буряка, гарбузовий крем-суп без вершків). Правда, в салат з буряка додали мені горіхи. Їх я раніше ще не пробувала. Чи можуть бути кольки від горіхів? Буду безмежно вдячна за допомогу. Бо вже від зараз боюся приходу ночі.
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я знаю, що використання гм в подібних цілях - спірне питання. Робила за порадою акушерки, яка приймала в мене ДП і якій я довіряю.
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Коліки і газики - то різні речі. Дитя підгинає ніжки від будь-якого болю, навіть не в животику. Може тотемоційне перенавантаження від хрестин, а може в класичні коліки, які НЕ залежать від маминого харчування, але можуть заледати від маминого насторою. Спокою вам і у вашій хаті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Дякую! Буду тепер шукати різницю і причини виникнення. Головою розумію, що таке трапляється у всіх дітей. І це треба пережити, чи перерости. Але так хочетьсязвести до мінімуму такі ситуації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Almariel, не можу знайти різниці! Розкажіть, будь ласка! цитую нет: Кишковими коліками називають нападоподібні болі в животику, що виникають в результаті підвищеного утворення газів.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    це не зовсім так, коліки це коли дитина щодня в певний час безаричинно плаче, кричить і потім різко, так як ф почаломь, проходить. це якби розвиток нервової системи. А газики то власне надмір повітря і неспокій в дитини є напротязі всього дня
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    В нас саме так як Ви пишете. То в нас коліки?як з ними можна бороться? Масажик і тепла пеленка в цьому випадку не допоможуть?
     
  13. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Almariel пише, що коліки не залежать від раціону мами. В і-неті вичитала, що можуть бути, якщо мама їсть молочне. То що взагалі ті статті не читати, щоб не вводили в оману? Звідки знати, що там правда, що ні? Ой, не знаю як бути..
     
  14. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Дивіться, що виходить, та кірочка то є бар'єр, який не дає потрапляти мікробам в рану, звісно коли вона суха і щільна, ви її розмочуєте знищуете той бар'єр, вже туди можуть потрапляти бактерії, щей поживне середовище їм даєте молоко, мовчу що вже та розмочена кірочка сама вже є поживним середовищем. Простіше кажучи, ви інфікуєте ранку. У Вас все гаразд, дякувати Богу, отже в ваших діток хороший імунітет. Але діти бувають різні, не всі зможуть то "перетравити".Я би такі речі настійливо не радила нікому робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ви правильно написали - " можуть бути", а можуть і не бути. В питаннях маленької дитини треба слухати свою материнську інтуіцію. Тільки ви, а не Інтернет, лікарі чи родичі знаєте, як краще для вашої дитини. Спостерігайте і побачите, якщо маля реагує на якусь вашу їжу. І ще немовлята дуже чутливі до психологічного стану в сім'ї, спокійна мама і відсутність непорозумінь між іншими родичами знижує ймовірність кольок в рази
     
  16. Lyscka

    Lyscka Member

    Все правильно, коліки є наслідком надмірного утворення газів.Перестальтика у немовлят ще дуже слабенька , от і з'являється кишкова коліка. Уявіть собі, як у вас назбиралось в животі , який "колючий біль" , часом навіть кілька секундний і як тільки гази вийдуть все проходить.
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. maty

    maty Well-Known Member

    ну ви все в купу змішали-гази і коліки МАЮТЬ РІЗНЕ ПОХОДЖЕННЯ. Схиляюся до думки,шо коліки дуже повязані з психологічним станом мами-з власного досить багатого досвіду.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  18. maavka

    maavka Well-Known Member

    Чому виникають коліки точно ще наукою не з'ясовано. Вище згадані причини це лише гіпотези, теорії. Саме слово "коліки" придумано, щоб не казати мамі, " я не знаю чому у вашої дитини щось болить", а сказати з розумним виглядом у вас коліки))
    Тобто треба було дати назву, цій незрозумілості, що відбувається з багатьма малятами приблизно однакового віку і мають схожі ознаки

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Нагадайте, до яких морозів можна з дитиною гуляти. З мацьопиками здається мінус 5 це максимум?
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Мінус 5 всього лиш?? Та хоча б мінус 10, то якби нормальна зима, то що взагалі не гуляти з мацьопами?
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    я читала десь, що в рік і після можна і до мінус 15, від 6 місяців і до року - наче до мінус 10, менше 6 місяців - до мінус 5.