Дівчатка не переймайтесь так тим некаканням, в дітей формується ШКТ, побільше овочів, фруктів, пишу це і розумію, як це важко, але все рівно в кожної з нас є овоч чи фрукт який послаблює, от і відштовхуйтесь від цього, а з часом все прийде в норму.
Дякую , дівчата за поради. Маєм каки ))). При чому легко, без проблем і багато ))) вибачайте за такі деталі, але дуже тішуся. Харчування і пиття дійсно має внлике значення. Почала істи менше хліба істи більше овочів фруктіа, і пити багато води і вже результат. Подивлюся як далі буде. Сподіваюся владналося.
так, я знов сюди.малюк не какуляє вже 4й день.пукає більше ніж зазвичай - часом це його турбує, але "некакання" здається не сильно турбує. до того всього в нас лізуть зуби і вечірній неспокій додався. малий мав закреп, десь тижні три тому коли хворів і мав високу Т. в основному какає щонайменше раз в день. лише ГВ, жодних нових продуктів чи чогось "закріплюючого" я не їла. значить що мене цікавить...: коли некакання стає небезпечним? скільки днів і т.п. є нормальним не ходити в туалет? чи можуть проблеми бути пов"язані з віком(в сенсі формування ШКТ)? чи прорізування зубів впливає якось на закрепи\проноси? і шо мені робити з малим?дати щось з ліків\свічку гліцеринову?чи нажертись слив\яблук\чорносливу? хелп
Ми виключно на гв, прикорм їй не йде наразі то вона з місяців п'яти почала какати раз в три дні і то так стабільненько були десь з місяць. Каки стали не як водичка, а як зубна паста десь і багато. Її це не турбувало то і мене теж. Певно перебудова якась. Зараз теж то раз в три дні то в два дні. Я їм практично все і мучне в тому числі, без домашнього бисквіту з ягодами ну ніяк не можу, балаю частенько себе. До того теж були перерви і по чотири дні, але то рідкість в основному какала раз на день. Маємо два зуби в 5.5 міс одночасно пішли на стільці то не відбилось
швидше за все йде перебудова ШКТ. тобто шлуночок починає готуватись до дорослої їжі. в мене в обох перед 6-ма місяцями таке було. Дивись по дитині. як не тужиться, не підгинає ніжки, то чекай)
а як довго? і ще от подумала, може його перевести на погодинне годування а не на вимогу?бо деколи сьорбне два рази - і всьо, мамо допобачення, не хоче їсти.
ладно,значить чекаю ще два дні, тоді прийду знов в темку --- дописи об"єднано, Sep 28, 2015 --- о, і в нас такі зміни. стало легше,значить це нормально така густина а то я вже всьо забула, кожен раз - як перший раз
Не знаю чи точно сюди, бо в мого малюка як таких закрепів немає, какаємо часто і багато, але вранці він починає тужитись, кряхтіти. Словом хоче покакати і не виходить. Десь з годину крутиться, ніжки піджимає, пукає, і аж коли покакає (а то буває як підїсть) засинає спокійно. Нині двічі за ніч так себе вів. Вдень какає без такої прелюдії. Як йому допомогти?
Дати цицю, ножки підняти до животика, зняти підгузок, щоб не тиснув живіт. Часом просто треба пошокдувати, поки дитинка вчиться давати собі раду зі своїми м*язами-сфінктерами.
Якраз так і роблю, циця його розслабляє і він пукає, ніжки підгинаю, животик глажу, як знімаю підгузник то може додатково покакати. Думала, може мені на вечір щось спеціальне їсти, щоб він так не мучився.
Власне теж хотіла схоже питати. Останнім часом какаємо раз на декілька днів. Теж часто під час/після годування кряхтить, ниє, тужиться аж червоніє, попу піднімає, викручується на бік. В результаті або пукає, або врешті-решт засинає, або йдемо носитися. І вже аж на наступне годування або через одне пропукається чи прокакається спокійно без ниття. Ніжки підгинаю, животик масажую, на животик викладаю. На Миколая я їла багато чорносливу, то какав і 2 рази на день, але така поведінка всерівно протягом дня проскакувала. То вважається закрепами? Треба щось з тим робити?
Мама - не Бог, і не може на все вплинути, захистити від усього. Але це і не потрібно. --- дописи об"єднано, Dec 24, 2015 --- Якщо ще не догодовуєте (лише ГВ), нічого не робіть, таке буває, коли шкт дозріває (як раз перед введенням прикорму).
Готовність треба комплексно оцінювати - харчовий інтерес, зникнення виштовхувального рефлексу, готовність шкт, здатність сидіти, наявність зубів.
підкажіть, як допомогти дитині. у малого закреп, він сильно тужиться, какє кілька разів в день, але дуже потрошки і густим. Так його шкода, коли тужиться( Таке почалось після росту зубів. Пару днів несильна діарея, потім яскраво-зелені какашки. То вже триває десь тиждень-півтора, але давала чорнослив баночний і трохи помагало, але тепер не помагає. Я вже нині відмінила прикорм, тільки трошки чорносливу дала. П"ю багато, але маю температуру (простуда). Може то вона якось впливає? Вже думаю про гліцеринову свічку, бо клізму якось не хочеться робити. Малий сам п"є дуже мало, крім ГМ
А що Ви даєте пити? Може дайте щось смачне попити? В мене з малою була аналогічна проблема. --- дописи об"єднано, Dec 27, 2015 --- Ще поаналізуйте, що спричинило закреп, адже до того все було гуд?Нас жахливо закріп ли сирі яблука, банан, картопля....
даю просту воду. хіба якийсь компот чи узвар зварити я так зрозуміла, що то просто після поносу таке. якийсь дисбактеріоз. бо нового нічого не вводила. раніше бувало, що не какав день-другий, але після того ход новрмально, без проблем