Дурник, пляшка - давати чи ні?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Анута, 31 Січень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    всі б дурники були такі, то може в нас би люди трішки встидались так дитину на вулицю випускати
    [​IMG]
    *****************************************************************
     
    Останнє редагування модератором: 10 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 11
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    кожного разу, коли хниче, потрібно взяти на руки. І повірте, нема особливої різниці, чи просто взяти на руки, чи нагодувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    так питання в тому, що, можливо, не тому хниче?

    о, це вже краще :)
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ГВ - це не лише подорожі, хоча Ви правильно зрозуміли зручності.
    Почитайте щось. Будь ласка.
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Тупо вважати, що не маючи дитину не можна на цю тему мати думку... Знаєте, є педіатри котрі не мають дітей, то що вони всі тупі? :girl_cool:

    Взагалі-то я написала що поважаю жінок які дають дурника дитині, але при тому чесно можуть сказати: я хочу трохи спокою, хочу відпочити, не справляюсь. Це нормально, але не треба переконувати що дурник це добре, і ніяких наслідків не буде. От і все.
    Це іронія))) Я ні на кого не ображаюсь :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    ну це все від вашого сприйняття залежить. Я ніколи не сприймала та й не сприймаю зараз ГВ як нагодувати дитину. Ну я в тому плані просто знаю, що моя дитина голодна не буде ніколи. А само годування, цицяння, то так класно , таке спілкування між вами двома з дитиною, що хай би ще в добі було трошки годин більше, я б не проти. Тим більше, що зараз то вже раз два і полізла далі. Мені вже й бракує того туління і цицяння довгого
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Саме так, дурник - спосіб закрити рота дитині, щоб зайнятися особистими справами. Це вибір кожної мами, але казати "я дала -і нічого", це як " я переходжу на червоний - і нічого". Комусь пощастить, комусь - ні
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    йой, режим, нам рік, а його нема. Єдине, що без циці цілком нормально може бути не зна сеільки годин, чотири точно, бо це певно найдовший час моєї відсутності наразі.
     
  10. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Та ну....
    Це більше на правду подібне, хоча від батьків теж залежить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Тому, що це одна з потреб дитини, наряду з грудним вигодовуванням, доглядом, обіймами, тощо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    • Інформативно Інформативно x 1
  14. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    В нас теж так було з другою дитиною. З першою спали разом, нам не підійшло.
     
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Мова йде про дитину перших 6-ти місяців - найкращий спосіб відчути маму - дати цицю. Якщо дитина цицю не хоче (за умови, що це не відмова від грудей), то і дурника їй не треба.
    Кожного. Для того мама і є. А для того, щоб дах не їхав, потрібно а) усвідомити, що потреба дитини - бути з мамою майже цілодобово перший час (40 днів після пологів обов*язково, далі залежить від того, наскільки спокійними і безпечними були для дитини цих перших 40 днів (читай - чи спокійна і щаслива була мама), які були пологи і вагітність. І б) усвідомити, що це головний обов*язок мами задовольняти потреби дитини і дбати про свої потреби (тверезо оцінюватисвій стан, не брати на себе, те, на що сил бракує, делегувати прибирання, готування, просити про допомогу (в чоловіка, в батьків, в друзів, в кумів, в сусідів, залучати найманих людей - використовувати ті ресурси, що є і шукати нові можливості).
    Дитині необхідна циця.

    А тепер модераторське.
    Обговорюємо дурник і його вплив на ГВ, на прикус, на дитину, а не мам. Те саме стосується тих, хто вважає , що їх засуджують і звинувачують - читаймо уважніше, не додумуємо того, що не написано.
    На особистості не переходимо. Поважаємо одна одну, іншу точку зору, але при цьому зважаємо на факти.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    в нас з 6 місяців з"явився.
    так існують,ми коли були меньші,то на вулиці по 4 години спали,вночі по 2-3 рази їмо.
     
  17. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    @Siania ну це ж ваше
    В дописі @IrunaD не бачила жодного переконування, що це на благо ,а лише відстоювання своєї думки.
    Це ж тема "Дурник, пляшка - ДАВАТИ чи НІ."
    Ну , а це не до Вас. А так , взагальному.
    Нікого не захищаю, дурник не оправдовую, але треба бачити трохи далі ,ніж свої переконання.
    Ми ж не знаємо, для чого, і за яких обставин, той дурник дали. Якщо дитині добре, і вона спить,і мама не знервована , і не дьоргана, значить так добре всім. І відівчати від нього не нам з вами.
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ми хоч і в темі про харчування малюків, та потрібно розуміти, що діти мають і інші базові (підкреслюю - базові!) потреби: в тілесному і емоційному контакті з матір'ю, в повному прийнятті і відклику на всі потреби (і жодних новонароджених "маніпуляторів" не існує!). Мама формує для дитини базову довіру до світу. І неймовірним чином всі ці дитячі потреби є в мамі: їжа, руки, голос, тепла шкіра, вона вся, її близькість. @Nyashka , трапилось прочитати в іншій темі Ваше твердження про те, що після народження дитини мама перестає бути всесвітом для неї - то це не так, дитина довший час не усвідомлює себе окремим організмом, почитайте як цей процес відбувається.
    Про те, що є речі, які полегшують життя мами: так, є, полегшують. Питання в тому, Що вони забирають в дитини. Діти бувають різні, з індивідуальними коливаннями потреб (але немає таких дітей, яким не потрібні материнські груди і руки!) і, що, може, важливіше, з індивідуальними здібностями домагатися свого: є дуже вимогливі діти, які не дадуть мамі "схалявити", а є такі, що приймають замінники мами покірніше, тільки це не значить, що їх потреби задоволені, вони просто про це з часом починають мовчати. Часом у мене складається враження, що багато мам взагалі цей немовлячий період в рахунок не беруть, а це є найперше виховання, і це набагато глибше і складніше, ніж просто їжа і комфорт, це закладання основи основ. Тому, перш, ніж "полегшувати" мамі життя, треба подумати про свої обов'язки перед своєю дитиною.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  19. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Це не опитування "Розкажи, що ти думаєш з цього приводу".
    В першому дописі є відповідь на "запитання" з назви теми. Допис спеціально закріплений, щоб на кожній сторінці його було видно. І можна було прочитати чому ж дурник давати не треба.
    --- дописи об"єднано, 22 Грудень 2015 ---
    Речі, які полегшують життя мами - сон, відпочинок, впевненість в тому, що ти не одна і отримаєш потрібну тобі допомогу тоді, коли буде потрібно. Ще пральна машинка, посудомийка. Гроші, бо на них можна купити слінг, оплатити таксі, чашку кави на посиденьках з коліжанкою, роботу людини, яка допоможе з прибиранням/готуванням. Дуже полегшує життя підтримка - особливо мами, чоловіка, коліжанок близьких.
    Імітатори (грудей) не забирають проблему, вони лише імітують вирішення проблеми. Бо потреба дитини в мамі не задоволена.
     
    Останнє редагування: 22 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    От і мені здається, що треба писати, що я даю дурника, у нас все добре ПОКИ ЩО, АЛЕ не факт, що в інших все буде ок при використанні дурника. Тому хай автор допису робить це застереження для усіх майбутніх матусь, які це прочитають.
    А то хочуть, щоб і вовки ситі, і вівці цілі. А хіба так буває?


    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  21. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Оо, а раптом у вас буде такий класний режим, як у мене. І дитина така спокійна. Я спокійно з місяця до чотирьох-п'яти її присипляла цицею і вона спала по 2 год, без пробуджень і пвдголовувань, сама на ліжку без колисання, чи у візочку, а я встигала багато що. Потім вже вона теж спала так файно переважно, просто менше, десь годину часу. Крім грудей, я могла приспати її ще заколисуючи у ліжечку, або у візку на вулиці взагалі супер спала. Тому оптимістично дивіться у майбутнє. Ще скажу таке - важко виокремити альтернативну реальність, скажімо так, коли майже всіх навколо бачиш з тими сосками, бутилками і т.д. І починаєш думати, що це неодмінний атрибут материнства. Чесно, якби не ДП, то я би багато чого у житті так і не дізналася. А по-друге треба ще повірити тим нещасним купкам людей, які хочуть щось протиставити навколишньому сформованому світогляду людей. Хоча правда таки на їх стороні .
    От заходиш в аптеку, а там до кольору до вибору тих сосочок, бутилочок, хіба це не нав'язування, реклама. Так само ті присипочки всі безкінечні, креми і т.д. Я не заперечую, що є діти -штучники, ще різні ситуації, коли потрібна бутилочка і сосочка, але ж не всі ті 80/ відсотків, які я бачу навколо. Так само така велика кілткість засобів для догляду, заходиш в магазин і дивишся на поличку, і ніби усе треба. Я накупила десь 7 -8 банок усього різного, бо не знала, що треба, а що ні. В результаті користувалась лиш дечим. Чесно, то як і все вже навколо комерціалізовано і спрямовано на те, щоб змусити вас купити це.
    Реклама. Недаремно на неї витрачають такі суми, вона засідає в мозку і заставляє тебе купляти навіть те, що тобі не потрібно.
    А чому не рекламують грудне вигодовування, крім декількох днів на рік, коли про нього згадують. Ой, щось то розписалася я.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 9