Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ви не заплутались, а абсолютно правильно поставили питання
     
  2. maavka

    maavka Well-Known Member

    А мене от таке питання цікавить. Мене чомусь стимулювали під час родів (хоча до родів , ми лікарка сказала, що буде стимулювати тільки, після народження, щоб плаценту народити). І після того схватки, навпаки стали слабші, я наче не всім тілом тужилась і лікарка здивувалась, сказала, що наче і не було стимуляції.
    А як народився хлопчик, то з перших днів не спав. Я недавно переглянула свій щоденник (я хотіла підрахувати скільки спав малюк, щоб дати дані невропатологу) і в перший місяць Левчик спав приблизно 10год на добу!!!!! Я тоді не рахувала скільки год, просто розпорядок записувалася, бо була знесилена.
    Та він і зараз спить і то більше, 14год, (після введення режиму з 5міс. І вкладання в18.00-20.00 год. на ніч ставав спати більше ). І то в нас вкладання то найважче. Я от думаю, чому так? Так всі діти унікальні, але то не природньо. В мене вагітність пройшла добре, без токсикозу, без стресів, ретельно харчувалася до і після народження. Дитина отримувала грудне молоко, без щеплення. Одним словом, все найкраще. Не дивно, що він тоді постійно вередував, носила я його дуже багато.
    І от я думаю, може то від стимулювання? Але свекруха розказувала, що їй роди (народжувала брата мого чоловіка) стимулювали просто так, без початку схваток, бо треба було пологовий закривати. І більш-менш нормально спав син. А тут в мене під час родів і не так багато стимуляції...

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В розповіді @PanteraLviv про пологи мені багато чого сподобалось.
    Ось як лікар оглядає після відходження вод при відсутності активної родової діяльності:
    Отже, старається мінімізувати ризик потрапляння інфекції. А саме інфікування (загрозу якого несуть часті і активні огляди) і є тою страшилкою, через яку встановлено "безводний період".
    В самих пологах ще мені багато моментів сподобалось, може ще витягну, як матиму час.

    Але от що принципово. Дитинка народилась - і
    тобто, 2 години ляля лежить на мамі (і маму в цей час можуть оглянути на предмет розривів, міряти мамі тиск тощо), - і ніхто не важить і не міряє ту лялю! Тільки за 2 години, не раніше.
    Тому наступне цілком логічно:
    Що таке - вага новонародженого? Це вага мокрої дитиночки, всієї в змазці, можливо - з повним сечовим і кишківником. За 2 години дитина і попісяє, і покакає, зайва волога висохне, а змазка вбереться у шкіру. І ці зміни не доплюсовуватимуть до "втрати ваги".
    Коли народився мій Сергійко, на ранок прийшли палатна лікарка і дитяча. Коли палатна дізналась, що малюк втратив 300 грамів, то стала хитати головою. А дитяча сказала, що по-перше, дитина велика і до 10 % ваги при народженні ті 300 грамів не тягнуть, а по-друге, дитина відразу після народження пісяла і какала дуже багато, і це теж потрібно врахувати. Так, в нас була прекрасна дитяча лікарка. Але якби була інша, то вже б тиснула на догодовування, бо ж (!) 300 грамів
    Вірусю, слава Богу, важили в ПБ вже з втратою ваги. Тому в нас теж одразу пішли плюси з перших днів.

    Оцей ранній післяпологовий період дуже важливий, і для мами, і для дитини. Не можна цим легковажити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    тільки проблемою інфікування , внаслідок чого дитинка може отримати ураження дихальних шляхів і мати проблеми після народження ( при важких ураженнях- до загибелі). Вода- є захисним середовищем від проникнення мікроорганізмів із статтевих шляхів мами. При відсутності вод патогенна флора проникає до плоду і веде до інфікування. Вражає ті ж дихальні шляхи і проблеми вилазят вже після народження, коли дитинка починає дихати легенями. А внутрішньоутробно дитинка "дихає" через пуповинну кров. Тобто задихнутись може при проблемах кровопостачання, а не через відсутність вод.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    в нас 3300 г при народженні і 290, здається, перша втрата
    лікарка теж була нормальна) повезло
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    тут не прослідкуєте чітко, якщо у вас немає проблем по неврології. кщо з неврологією все "чисто", то є діти, які від народження потребують мало сну У мее теж така дитина. Він дуже мало спав від народженя. Значно менше, ніж потрібно було по віку. І зараз, у підлітковому віці теж потребує для відпочинку менше сну ніж рекомендується дітям його віку.При цьому з боку неврології до нас запитань не було ( також може бути генетична схильність-я теж сплю мало від народження :).І якщо у мене син з 11 місяців перейшов хоч на одноразовий денний сон , тривалістю максимум 1.5 год, то мама каже, що я з 1 року взагалі відмовилася від денного сну. А на нічний сон раніше 23 він все-рівно навіть при такому режимі сну не вкладався)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. maavka

    maavka Well-Known Member

    Проблем не було, до невропатологів ходидили, нейросонографію робили. В родині всі нормально спали. Дивує, що зараз вже і спокійніший став і спить нормально. Якби потребував мало сну, то міг би трошечки сам забавлятись чи лишатись, а так постійно біля нього, бо вередував. Вибачте, що тут не зовсім не по темі. Мені просто цікаво як ваші дітки, яких стимулювали в родах сплять?

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    інколи- чисто інуїтивно. Взагалі є малюки і періоди, які і добу можуть сидіти тихо і при цьому- все гаразд буде. Просто потребують такого періоду затишшя. Взагалі якщо інтуїтивно відчувається, що щось "не так", то краще підійти до лікаря, який на пізніших строках спокійно стетоскопом прослухає сердцебиття і будете мати спокій. В крайньому випадку- хвилинку на УЗД гляне.Насправді, навіть у моєї лікарки , коли я на збереженні лежала , був такий випадок, що приїхала пара на перевірку, бо було 36 тижнів і жінка добу не чула рухів. Потім лише вирішила звернутися до лікаря.УЗД показало, що там уже "все".І от чисто інтуіція допомогла моїй коліжанці врятувати сина вже перед пологами: теж було незвичне затишшя і вона теж чисто інтуїтивно приїхала в пологовий і настоювала, щоб глянули на УЗД. ЇЇ одразу на ургентний КР пісял того забрали: малюк заплутався в пуповині, петлі затягувалися, порушився кровоплин, почалася сильна гіпоксія.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    старший син (11 годин стимуляції, кесарів розтин) спав перший місяць-півтора просто жахливо. Було таке враження, що не ми не спали взагалі.
    другий син - без стимуляції, кесарів розтин - спав майже цілодобово перші місяці.
    доня - без стимуляцій і жодних втручань - довго встановлювала режим, мала чуйний сон, але загалом була досить спокійна
     
  10. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Моя лікарка, що приймала пологи, казала, що якщо дитинка ні разу не порухалась до 12,00 год дня одразу дзвонити до неї.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Так, дійсно, майже ідеальні пологи. Той лікар - то якийсь добрий знайомий форумлянки чи що? Таке склалось враження.
     
  12. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Мого стрийка кум.
    Але цей лікар насправді за максимально природні пологи. Сам мені казав що він не втручається без потреби. Професіонал, зробив все так, що в мене з величезним варікозом на статевій губі роди пройшли без ускладнень.
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    мабуть,малося на увазі, на протязі 12 годин, а не до 12 дня. Бо у кожного малюка свій режим. Деякі після 12 лише прокидаються. Он мій до обіду частенько сидів тихо. Зато по ночам тусив :) Тест "10 рухів"- це 10 поштовхів на протязі 12 годин ( інформативний після 28 тижня)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Cabrera

    Cabrera Member

    Моя лікар при першій вагітності казала, що має бути 10 рухів протягом однієї (!) години до 12:00 години дня. Плюс годинку в обід і ввечері рахувати. Іноді то було важко нарахувати бо дитина спала. Якщо я їй, наприклад звітувалась, що почула "лише" шість рухів протягом години то вона мені рекомендувала бігти слухати серцебиття. Зараз згадую ті останні тижні вагітності, відколи мене вела та лікар, як найбільш стресові, двічі мене до сліз доводила залякуваннями і перестраховуваннями. А ще стара плацента, набрякші ноги... Я була найхворіша вагітна яка себе прекрасно почувала)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так можна вагітну до стресу довести:). Не протягом години 10 рухів до 12 години дня, а на протязі 12 годин.Лиш треба враховувати, що береться до уваги ті рухи, коли дитинка не просто копнула легенько раз і затихла, а так трішки "пововтузилася" ( серія рухів)
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Капець. Виглядає на те, що лікарка чула дзвін, а не знає, звідки він. Якась непрофесійність.
     
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    мене якраз через те, що малий так активно товкся (десь так і було, 10 рухів на годину-півтори), скеровували на доплер.
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    який нічого не показав? як і ктг і решту. спокійна дитина - не то, товчетьс дитина - не то. тільки вагітна на щось "пожалілася" давайте її полікуємо, ну або хоч на аналізи відправимо.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    тут би мало батися до уваги не те, що просто активно товчеться, а що незвично для конкретної вагітності в конкретний період надто сильно товчеться. Бо інколи це буває свідченням гіпоксії. А якщо дитина сама по собі дуже активна і така поведінка не є чимось неординарним для неї, то це не привід для занепокоєння. У мене, нариклад, дитина була дуже-дуже активна. Особливло в період з другої половини дня і до пізньої ночі. Інколи трохи заспокоювалася, коли виходила я на свіже повітря і довго гуляла ( можливо справді потребувала більше кисню, враховуючи постійно низький рівень гемоглобіну). Зате любила "поспати" від ранку і до обіду . І не зажди навіть пізнім сніданком можна було "розбудити". Так що звертається увагу на раптову незвичність поведінки стосовно конкретної вагітності: якщо рухи стали нетиповими для неї ( або занадто тихі, або занадто активні)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Lyscka

    Lyscka Member

    про стан шийки
    це пов'язано з попередніми пологами? що мав на увазі лікар?