Початок теми тут ****************************** Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
на 3 чи 4 поверсі? і коли народжували рік чи 4-5 років тому? Бо раніше діяла перепускна система- 2 перепустки на одну породілю. Потім її відмінили.
Тепер немає системи перепусток. Зараз просто "дуже мудра родина" приходить , коли головна йде додому, дають на лапу медсестрам і ті їх пускають .
Може комусь цікаво подивитись і почитати Львів'янка поскаржилася на умови в пологовому. Що відповів лікар
Тепер я зовсім не розумію тих, хто писав у темі "це дрібниці, заради дитини можна і потерпіти". Це просто знущання. У таких умовах народжуються діти. І вони також мають це терпіти?
Нормальні санітарні норми в приміщенні, де з"явиться на світ. Відсутність цвілі та сирості. Чиста мама. Не знервована мама. Здорова мама. Хіба ні? Як би всім не хотілось, але мама - це вже не всесвіт для дитини, як тільки вона його народила.
Я на об'єктивність не претендую, бо в медінституті не була, а на Мечнікова в тому плані не пригадую, щоб щось дуже допікало. Але НМД саме в оті перші дні будь-яка мама за умови стерпного самопочуття може дитині забезпечити тепло, чистоту і їжу.
І за умови, що пологи пройшли добре і дитина поруч з мамою? Вибачте, але ви дійсно вважаєте, що умови нормальні і бажання жінок народжувати у значно кращих умовах (а крім умов ще треба згадати любов лікарів витискати дитину, хоча це заборонено) - то баловство? Я просто не розумію вашої позиції.
Поясню. Зазначене вами "баловством" не вважаю, умови мають бути добрими, ставлення медперсоналу ще кращим, це дуже важливо для жінки, яка народжує/народила. Мене зачепили ваші слова: бо вважаю, що нічого такого діти не терплять, якщо вони з мамою, ситі, їм тепло і не боляче. Все. Тільки ті слова хотіла прокоментувати.
Та... фото-умови захоплюючі . Але, напевно, ми всі тут в таких приблизно умовах народжувались нашими мамами, та ще й нас могли принести на другий-третій день на годинку до мами. Не все зразу... але краще б вже віддячувати в загальну офіційну та легальну касу "На ремонт та покращення умов", ніж на особисте збагачення медперсоналу, нє?
на той час ще не таке все було зношене і плачевне може. Палати ще так-сяк виглядають. А що то за страшне приміщення з тією кушеткою і швабрами? То кімната, де загальний душ чи що? 100%. Але то проблеми нашої держави. Тепер хочуть зарплати попіднімати депутатам (міністрам вже з 1 грудня підняли), то може колись і до фінансування лікарень і пологових дійде. Коли ж тільки то буде?..
Саме про це і думаю, читаючи цю темку. Ще ніц не пишу, бо досвіду перебування в пологовому не маю (хоча готуюся морально). Але знаю, як працюють бюджетні структури, про фінансування і т.д., то звідки ми хочемо супер-сервіс? Інша справа, якби кошти за перебування у покращених умовах ішли в якусь касу, де акумулювалися на покращення інших палат і т.д., або не лікареві, а в касу. Знаю одного лікаря-зав.відділенням у медінституті, де робили операцію моєму дядькові, так у нього система така, що з тих коштів, що йому віддячують пацієнти, він ремонтує палати та санвузли у відділенні. Але на жаль, таких людей одиниці, далеко не кожен медик "зароблені" дякуванням гроші буде вкладати у лікарню. А звідки вони візьмуться? Проблема тут надто глибоко, на жаль, і у головах людей в тому числі. Я також працюю (ну, працювала ще півтора місяці тому ) в бюджетній структурі, коштів на зарплату обмаль, більш-менш реально заробляє хіба керівництво, з наших мікрозарплат регулярно скидалися на туалетний папір, поточний ремонт і т.д., не говорячи вже про потреби в розхідних матеріалах для роботи за свій кошт, і от ситуація - приїжджає комісія з Києва, з верхівки структури, ходить по відділу такий дядько поважний з дирекцією, розглядає, а в мене місце робоче аварійне (кусок штукатурки на стелі відвалився ще років 5 тому, і нема за що його залатати), і він такий починає наїжджати, що це у вас працівники у такому стані (то було тиждень до мого виходу в декрет) працюють в таких умовах, зробіть щось! тобто, увага, не висновок - погані умови, треба виділити кошти на ремонт, а зробіть за кошти невідомо звідки. Це проблема глобального характеру, бо коштів на ремонти бюджетникам не то що не виділяють, навіть забороняють щось робити за якісь гіпотетично зекономлені кошти. Тому гляньте на цю ситуацію очима лікаря, який працює на мега-відповідальній роботі за невеличку зарплату, я думаю що не один лікар толковий думав свого часу плюнути на те все і піти кудись у бізнес, подалі від умов бюджетної роботи. Але може добре, що таки не пішов, і є ще кому нас лікувати? Чи лікарям би не хотілося працювати у красивих умовах за хорошу зарплату? Впевнена що так. У мене була сестра, яка працювала медсестрою в одній львівській поліклініці, і їхня начальниця хотіла якусь відзнаку чи щось таке для того закладу, що дало б змогу мати керівництву якісь надбавки, так вирішила зробити ремонт коштами працівників. Уявіть собі, люди з мінімальними зарплатами ходили 6 місяців на роботу без зарплати, за які робили побілки-ремонти-міняли сантехніку, а потім ще й за свій кошт купували фіранки, бо старі викинули. І так, у них тепер гарно і чисто, але якою ціною? Тому сподіваюся, що не таким вже жахіттям буде те перебування в пологовому (ой, як то вже скоро), просто треба бути більш толерантними, спробувати дивитися на все це під різними кутами. Ми ж туди йдемо за медичною підтримкою та допомогою, а не на курорт, все ж таки.
У вашому дописі є і "за" і " проти"... Але не зважаючи на це, чому лікарі, медсестри не реагувають на тих хто їх просить приділити увагу, як описано у статті або чому молодим матерям не дають належної підтримки у ГВ... це ж не є проблема фінансування... А самого відношення... І невже за таке ще хтось хоче чи надіється на подяку... А ходити і вибачте випрошувати це просто жахливо... Потрібно ще заслужити...
Так, ніхто, бо залишитися без роботи було страшно, а знайти нову було нереально. Це було років 8 тому, якщо не помиляюся.Тоді ще сестра, яка їздила кожного ранку на 8 (здається) на роботу в інший кінець міста, маючи 2х дітей до 10 років, хотіла перевестися в поліклініку в нашому районі, то їй потрібно було десь 2 річні зарплати за це віддати (замітьте, що перевестися з одного закладу в рівнозначний, а не місце з нуля). Іншого виходу у неї на той час не було. --- дописи об"єднано, Dec 18, 2015 --- Я мала на увазі лише "технічні" умови лікарень - побілки, санвузли і т д. Про людський фактор мовчу взагалі, люди мають залишатися людяними завжди, незалежно від того, подякують їм чи ні, це проблема в головах (згадується дурний вислів багатьох наших співвітчизників "дякую в кишеню не покладеш"). Але здається, люди найбільше обурюються умовами в сенсі старі ліжка і страшні стіни, принаймні я таке винесла з цієї теми. Так, це жахливо, що в супермаркеті кращий туалет, ніж у пологовому, але ми також мусимо розуміти, чому так, і що не лікар чи санітарка в тому винні.
ага, загальний душ і туалет. на мечнікова - така ж фігня, тільки не синьо-реомнт 20р тому а ружовенька ремонт 5р тому. якщо у всіх вдома ідеальні ремонти, нема цвілі і грибка (навіть швабра від підлоги пахне лавандою), ніколи не затоплювали сусіди, сантехніка міняяється що 5 років - то дуже за вас рада. там доста чисто, помито, ну старі речі, а ми вже так звикли до всього нового, що капець.