Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Ми вчимося в 97 школі, також першачки. Одного разу книжку дитина принесла, але можна було повернути. Думаю, багато залежить і від класного керівника - нашій таке нав'язування не подобається.
     
  2. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @олюся_зі_львова щиро дякую Вам за відгук..Збирались йти в 68 , але тепер розглядаємо 60 як альтернативу, бо збираюсь з першачком своїм(який піде в перший) переводити і свою старшу в 6 клас.. А там 33 дитини і директор не хоче брати((
    Тому тепер шукаю відгуки про 60 школу, яка відносно недалеко від 68..Можливо, чиїсь дітки туди ходять?
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Дякую за відгук. Ми плануєм в цю школу, але навіть не уявляю як з вчителями цього року і відгуків не густо, тобто їх взагалі немає, плюс ні я ні чоловік англійську не вивчали, відповідно допомогти з нею не зможем, напевно спецклас відпадає зразу(((
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @сніжна, все це зрозуміло, взагальному але от, хочеться конкретно почути, хто в даний час ходить в цю школу.(я знаю, що це все субєктивно але всервіно допоможе хоч якусь картину собі намалювати:)).
     
  5. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    коли ми вибирали школу для старшої, то водили на адаптаційні заняття також в 60 школу, там набирали 3 класи- з поглибленою німецькою мовою, з поглибленою англійською мовою і клас з навчанням за методикою монтессорі, ми кілька місяців ходили на заняття, але дитині було там не комфортно, а ще директорка нам натякнула, що наш будинок відноситься до 68 школи і щоб ми туди документи занесли, бо в їх школу багато бажаючих і вона не впевнена, чи нашу дитину візьме, тому ми ходили потім ще на адаптаційні заняття в 68 школу і доці дуже сподобалась вчителька, так ми і зупинилися на 68 школі. А у 15 школі- класи з англійською мовою і французькою. Так що, Ви можете вибирати, яка школа Вам і дитині буде зручніша в плані навчання.
     
  6. Fast

    Fast Well-Known Member

    Я б не відкидала. Моя кузиночка закінчила гімназію, брала участь у флексах (не пройшла останній етап), уже в інституті брала участь в різноманітних конкурсах через які об'їздила всю Європу. А до чого це я - ніхто не знав англійської і це їй ні краплинки не завадило. Правда ще з першого класу в групі займалась, але це не індивідуальні були.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Ну я бачу що йому гарно йде анрлійська на підготовці, але то не школа, там то все інакше, не примусово. Хібащо якщоб пішов в спецклас то шукати когось, хто допомагатиме з домашніми англійськими заняттями.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @Fleshka і нам англійська на підготовці дуже подобається), не сподівалася я , що дитя моє так зацікавиться іншомовними словами)). Не примусовий спосіб навчання тут гарно спрацьовує, питання тільки як буде з тим в школі?
     
  9. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Вже кілька разів малий жалівся, що по талонах обіди в школі набагато менші, ніж за гроші. А інколи й зовсім інші страви. Наприклад, замість котлети, буває, пільговикам дають шмат вареної ковбаси або половину сосиски. Яка би не була та котлета - але це хоч справді м'ясо.. В якійсь школі таке є? (наша №93).
    І куди можна звернутись, "накатати пісьмєцо", заяву?
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    скажу відверто, педагогічний персонал що в державну школу, що в приватну готує один і то й же ВНЗ (для Львова це здебільшого Дрогобицький педагогічний), тому всі педагоги навчені по однаковому стандарту/шаблону. Плюс основні вимоги програми для всіх шкіл по основним параметрам однакові. Може відрізнятись підхід, якщо школа себе позиціонує не по стандартах, типу альтернативних.
    Знання та ставлення до дитини залежить, в основному, від вчителя і, частково, від "духу" школи. В основному школа підходить педагогу по "духу", політиці, моральним аспектам.
    Приватні школи мають кращі умови перебування дітей і ще додаткові бонуси. Тому в них ви купуєте собі спокій: дитина під наглядом, нагодована не макаронами та підливкою з муки, уроки зроблені + гуртки тощо. Ви офіційно купуєте послугу і маєте її виконання. Освіта у державній школі - умовно-безкоштовна.

    Кожен обирає для себе що йому більше імпонує і, в першу чергу, в яких розмірах і за що він готовий платити.
    Мені дуже сподобались колись слова @сніжна стосовно того, що приватна школа це як довгостроковий кредит ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Було б добре мати докази.Дитина зможе сфотографувати порції?
    Спробуйте самі,може,піти в їдальню,подивитися.
    Спершу з доказами і питаннями до директора.Потім в райвно(чи як та установа правильно зветься?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то все не так складно, як здається. Якщо сідати разом з дитиною з самого початку, то паралельно розбиратися самому і на початках можна допомагати. Зрештою, не факт, що та допомога буде потрібна. У нас друга мова- німецька , яку ніхто не знає в сім ї. Але я ще ні разу не допомагала з д\з . Репетиторів нема.
     
    Останнє редагування: 12 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Важко уявити куди вже менші. Там і за гроші мікроскопічні порції дають. Пишіть скаргу в відділ освіти про неналежне надання послуг їдальнею, адже їдальня винаймає приміщення і виграє тендер на обслуговування школи. Бажано пофотографувати їх роботу, адже коли приходить перевірка, то і безкоштовний хліб є і серветки в вільному доступі, і чепчики на голові)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    До речі так, мою малу в школі №1 набагато краще годують. І + часто сочок, великий круасан, вафельку до основної страви. В 93-ій школі такого і не пам'ятаю за 7 років..
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    А в 60 і 68 школі адаптаційні заняття не співпадають по місяцях?
    Питаюсь, бо наприклад ми подамо документи в 68, підем на заняття, а вчителька нам не підійде, то вже рипатись нікуди буде ж. В 60 вже набір закінчиться, тай ми туди по місцю проживання не відносимся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    коли ми ходили в 2013 році, то в 60 школі починалися в січні, а в 68- в середині березня, тому ми і там побули, і там. Ще одне- адаптаційні заняття не зобовязують вас іти саме в цю школу, ви лише пишете заяву, а всі документи, включно з медичними довідками можете здати до початку навчального року.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. skai

    skai Well-Known Member

    В мене враження, що якщо сам свою дитину не навчиш, то ніхто тобі її не навчить. У будь якому разі при теперішній програмі з дитиною треба сидіти і працювати вдома. Можна правда репетиторам здати, але яка гарантія у тому, що працюють якісно, тай зайві фінансові витрати теж немало тягнуть. А в приватних школах, як і в державних - платна група продовженого дня зі своєю вчителькою, таке ж купування підручників з деяких предметів (правда чомусь по вищій ціні), здавання грошей на непередбачувані витрати (наприклад, шафки).
    От з цим я повністю згідна. Правда треба памятати, що вчитель має 30 дітей і у будь якому разі з дитиною вдома треба працювати. Правду одна пані казала. що вчитель як лікар - дав рецепт. А пацієнт ще має виконувати, те що в ньому написано)
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    в приватній школі 30 дітей не буває ;)
    і дома батьки домашку не роблять
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у нас цього не було. Максимум, що могли купити- це один чи два робочих якихось зошити. Все інше-це включалося в оплату школи. Підручники, перебування з 8.30, а при потребі- і з 8 ранку ( уроки о 9 починалися) до 19.00. В 18-19 .00 ми забирали дитину зі школи із зробленими уроками, після гуртків і навіть вигуляну ( бо їх виводили на вулицю і між уроками при нагоді хоч на 30 хвилин "розвіятися", а також- після виконання домашніх завдань).

    Ніяких додаткових коштів узагалі не здавали за 4 роки ні разу.Хіба доплачували за квитки в театр чи поїздку на екскурсію (але то були мізерні кошти). Також доплачували за гурток плавання ( бо займалися спочатку в Аквапарку, а потім в іншій школі. Причому та оплата, вже включаючи із доставкою в басейн і з басейну, виходила дешевша ніж якби окремо ходили записуватися на плавання в той же Аквапарк чи тй ж гімназію Симоненка). А все, що стосується перебування у школі- нас не хвилювало. Від підручників до ремонтів- все входило у місячну оплату. Оплачувалася лише стала абонплата у місяць + оплата 3-разове харчування ( корегуюча величина, залежно від того,скільки днів дитина була у школі і чи харчувалася)
    в приватних школах максимум 10-15 дітей в клас беруть ( залежно від політики школи). В нашій брали лише до 10 дітей ( залежно від класу, там було від 4 до 10 дітей в кожному. У нашому було спочатку 6)
     
    Останнє редагування: 17 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 2
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    тільки початкової. якщо хоч старші класи - велкам в дрогобич