Початок теми тут ****************************** Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
Цього року народжувала на Мечнікова, то вода була цілодобово , я навіть десь о 12 год ночі милася. Черги не було ні в душ, ні в туалет, при чому особисто я милася 2-3 рази на день, бо було літо і жарко.
А душ і туалет в палаті були? Бо в мене(6,5 років тому) не було і палата була 3-ох місна. Але мені все було ОК. бо перший день з 10 ранку до 8 вечора я провела на коридорі.....Мечнікова було закрите, відповідно на Джамбула повний аншлаг і це при тому, що і Батальна тоді працювала.
Була аналогічна ситуація правда я була в палаті, душ і туалет в палаті то на грані фантастикині , там ще до такого не дожилися. І медперсонал був якийсь привітніший, ніж на Мечнікова.І якось в питаннв ГВ дружніші. Може то я саме на таких натрапила.
@ruda kishka та ясно, що раз туди заселили то вона була вільна В мене більше склалось враження, що якщо людина готова платити, то все буде і "вільно", і в цілому "так як треба" --- дописи об"єднано, Dec 16, 2015 --- @Nyashka а нащо вам та епідуралка, тим більше наперед настроюватись на неї? Чи у вас плановий кесарський розтин і ви з епідуралкою його хочете провести? Просто без показів то не варто робити (думка і моя, і знайомих лікарів).
То вже зовсім не по темі )) @Supernatural не настроююсь, до показів далеко. Якщо дивитися у майбутнє, то не хотіла би планувати епідуріалку на 100%, але хотіла б мати як запасний варіант. Я з тих людей, хто з якось моменту біль не відчуває, а просто втрачає свідомість. Але бачу, що наразі у Львові або запланована епідуріалка (і то, якщо її не так часто ставлять, то чи мають анастезіологи у пологових достатньо практики), або ніяка. Ну як буде плановий кр, то тільки епідуріалка. Для дитини менше наслідків.
Не буде вільно, якщо готова платити. Та і безкоштовно туди не кладуть. Тому що тих палат кілька і попит на них є завжди. Я коли народжувала, то ми питали про ту палату. І готові платити були Але вільних не було
Можливо буду занадто категорична і зараз будуть бакланити мене,але моя особиста думка що ті сімейні чи одномісні палати(з комфортом і можливістю перебування там з родичами) повинні бути безкоштовними для жінок після КР,для тих в кого була багатоплідна вагітність або дуже!!!важкі пологи. А для фіфочок і мажористих дам платними,але не за символічні гроші,а хоча б 2-3 тис за добу перебування. Тоді кожен би задумався а чи варто викидати такі великі гроші за комфорт....бо реально получається що в такі палати попадають фіфи які бридяться какашок своєї дитини і біля них крутяться родичі,а ті хто реально потребує допомоги мусять викручуватись самі в загальних палатах бо немає місць в сімейних. Оттака реальність. Надіслано від мого GT-I9300, використовуючи Tapatalk
@Chrystal а якщо фіфочка і після КР? Чи після важких пологів, то за півціни? Розумію Вашу ідею, але як то реалізувати на практиці - не уявляю. По яким критеріям визначати важкість пологів? Вони можуть бути природніми (на скільки це можливо в наших ПБ), а жінка почувається геть розбитою, що тоді? Я бачу вихід в організації достатньої кількості платних палат і нормальних умов у безплатних, тоді такого ажіотажу за платними не буде.
Вчора була в лікаря Островського на Джамбула,бо зараз 37 тиждень.То він підтвердив що закриваються з 17-31 грудня
і яким чином визначати платоспроможність "фіфочок"? то ви вже загнули, ніби там джакузі і сауну поставили. То можна люкс номер зняти в готелі за такі гроші, а не окрему палату, де є аааж таке велике благо цивілізації - душ в палаті.
Кхе.. можна я сюди влізу, хоча в пологовому була 9,5 років тому? Так, я була в одномісній палаті "Антошка" на Батальній. Причому дісталася вона мені, абсолютно не мажористій, безкоштовно (чи то в інших місць тоді не було, чи що..). Нічого доброго від того не було. Не стало мені після пологів легше, не ночували в мене родичі, і навіть какашки сама змивала. І навіть не було хоч якоїсь більш досвідченої мамочки, щоб розвіяти мої перші мамські страхи, може б і ГВ краще було. Я першу ніч взагалі не спала, тільки знай пеленку малому поправляла.. Вибачте, за що там платити 2-3 тис? Гарячої води не було так само, носили їсти таку саму бурду і як назло, ліжко зламалось. Не треба ставити на мамочок з одномісних клеймо "мажористих" і ідеалізувати платні палати. Не побачите ви в державних пологових мажористих - для них є приватні клініки. І закордон, зрештою.
А зараз з багатоплідною теж в загальні палати розміщують? Без права бути комусь поруч 24 години на добу?
Думаю, не тільки "фіфочки" хочуть комфорту. Та й санвузол в палаті - то не такі вже і захмарні захцянки
я як родила малу в медінституті ,то в палаті була жінка перші роди одна дитинка,і з нею сестра була поруч допомагала їй ,палата була на 6 ліжок.
Казала, що так і буде Фіфочка чи не фіфочка, не впливає на процес відновлення після КР. Це операція, після якої організм будь якої жінки(не залежно багата чи бідна) потребує відповідного режиму. Це якраз і є той складніший випадок, коли жінці складніше самій починати догляд за дитиною. Це визначають лікарі. Якщо я маю таку суму грошей, відповідно і напрошуюсь в таку палату. Немаю то сиджу в загальній палаті і не рипаюсь. Просто дати за палату 1500 грн чи дати 6000 грн є різниця. Дати таку велику суму зможе менша к-сть жінок. І відповідно не буде ажіотажу навколо тих палат. Зараз кожна друга породілля бажає попасти в таку палату, незалежно від того в якому вона стані знаходиться після пологів. Не кожен мажор вивалить захмарні гроші за роди в приватних чи за кордоном. Вони теж рахують. Хіба супер пупер мажори. Незнаю, буду народжувати то запитаюсь як вони врегульовують такі питання. Всі хочуть комфорту, але на жаль шо є в наших пологових то є. Коли я народжувала перший раз, то зі мною в палату(загальну, двомісну) попала дівчинка в якої були дійсно важкі роди, вона родила дуже великого хлопчика і мала досить багато швів. Дві доби вона реально мучилась, на ній лиця не було, лишній раз вона не могла стати сходити в туалет, просила працівниць роддому допомогти піднести ту дитину, змінити підгузник і т.д. І просила, переведіть в будь яку іншу палату щоб хтось з родичів міг допомагати. Але на жаль не було вільних місць. Зато в той самий час в сімейній палаті була дівчинка(з якою я познайомилась в паталогії) яка народжувала без проблемно, без розривів, яка через 18 годин після родів прийшла мене провідати в паталогію, і я була дуже здивована коли зайшла до неї в палату, а вона собі спокійно сиділа дивилась на ноуті Аватар, а чоловік міняв дитині підгузник. І де та справедливість? Кому була більш потрібна та палата?
Хоч цілим табором і з торбами-кравчучками. Як на той рух подивилась, ще так здивувалась.. Я була б вдячна, якби до мене нікого, крім мами, не пускали, деколи родичі тільки додають стресу.
то ще залежить від самих мамочок. Є такі, що народили нормально, але ходять ниють, йой, як їх груди болять, як їм тяжко сісти і не витримуючи, дають сестрам дитину, щоб трохи поспати. Знаю, бачила. і цілком погоджуюся, що
є ще одномісна безкоштовна в загальному післяпологовому відділенні . без права відвідування. І з вигодами по коридору.Просто одномісна. Взагалі туди мали би теж класти тих, у кого якість прояви захворювання виявилися ( щоб не кашляли-сопляли в загальних палатах). Ну але інколи за просто так можна і там лежати, як вільна і дуже хочеться одній бути.