а в мене таке були лиш з англійської. бо я вчила її сама. з того, що мала. і багато в моїй групі було людей з тих шкіл, вони взагалі кожне завдання/контрольну/екзамен сприймали як конкурс, який треба виграти, взагалі зналися між собою через ті конкурси-олімпіади. були натаскані видно на те, про якесь задовлення від навчання я мовчу
Аналогічно. В мене технічна спеціальність. Тому фізика, математика і англійська, якраз все найнеобхідніше, для дітей після академічної, фізмату та інших шкіл була на раз-два, а мені було не так легко, тому що обсяг знань у нас був різний( Це все дуже добре, але, якщо ти хочеш від життя технічну спеціальність, то, як акторська майстерність може це виявити? Все що Ви написали-може пригодитись в повсякденному житті, але точно мало пригодиться для освіти, для знань. Та й ніхто не забороняє займатись цим всім у вільний час, що більшість дітей і успішно роблять. На мою думку, математика і спортивне орієнтування-це взагалі різні речі. Якщо би замість того, щоб вчитися в школі, діти займались тільки тим, що Ви описали, то на вищу технічну освіту годі було би і надіятись.
В мене перший рік була. Я взагалі сільську школу закінчувала, а третина одногрупників були з фізмату, Євшану. Не можу погодитися, що їм навчання не приносило задоволення і вони робили все по накатаній схемі (то до @HOPIC ), бо більшість є реально талановитими в тій сфері людьми і вони любили і далі люблять свою професію. І взагалі мої одногрупники були дуже класні, багато в чому завдяки їм я і ще кілька студентів з "глибинки" підтягнулися до рівня червоних дипломів. Але були серед них і такі, що кидали навчання або витягували трійки і після сильних шкіл. Вони перегоріли ще в школі і то було дуже помітно. З чим з погоджуюся, то з тим, що наша система освіти настільки гнила і навіть шкідлива для дітей, що ніякі додаткові навантаження по 5 уроків іноземної в тиждень не підуть на користь дитині. Має бути якась профорієнтація, якась логіка в тому, щоб дитина вчилася в спецшколі, а не просто тому, що то престижно. Більше - не завжди краще.
Поглджуюсь, що більше не завжди краще. Я в навчанні з синами виробила свою систему. Ми закриваємо очі на ті предмети, які їм не подобаються. На початку старшої школи тягнули все, а зараз тільки те, що вибрали. І саме по тих предметах в нас чудові вчителі, які мають контакт з учнями. І ше одне- ідеального немає нічого, але, якщо знати, що ти хочеш, завжди можна підлаштуватись, намагатись навести діалог з вчителями, бо вчителі також не в захваті від нашої системи освіти.
ну тоді, напевно, треба вчитись... Я якось не сильно пересікаюсь із техніками (хоча тато закінчував технікум радіоелектроніки), математиками (а я знала її найкрще із 100 учнів на паралелі. не вчила, а просто знала -- певно, у мозгу добре розвинені ті звивини, які за математику відповідають), хіміками, компютерщиками... Моє оточення -- це гуманітарії, творчі люди і сфера обслуговування. А там якраз і акторська майстерність і спортивне орієнтування -- дуже помічні
Дівчатка, може хто має відгуки щодо 68 школи, особливо щодо вчителів, що будуть набирати першачків в 2016 році??
Для гуманітаріїв вони теж лише помічні, але не основні.Тобто в будь-якій сфері першочергове отримання відповідних знань, освіти. А спорт, мистецтво- це допоміжна сфера розвитку що для гуманітаріїв, що для технарів. Тим більше, що наперід не будеш знати, до чого реально дитина буде мати інтерес і схильність. Корегувати вже можна у старшому віці, коли є обраний певний напрям. от і я до того схиляюся. Тому що те, до чого дитина має схильність і бажання, не напрягає вчити і 5 уроків на тиждень. А те, що є побічним ( і хай вибачить мене вчитель тої ж латини- напрягатиме навіть при мінімальній кількості, не викликаючи нічого, окрім спротиву, нервів, негативної реакції та банального зазубрювання, яке нікому не потрібно. з практичного досвіду, там де дійсно чудові вчителі, діти ставляться з повагою і самі мають зацікавлення у вивченні предмету.А там де вчитель не зацікавлений у своєму ж предметі, і викладає його як муштру- відбивається бажання до вивчення навіть у найстійкіших відмінників. Скільки є випадків, коли змінюють вчителя, і кардинально або зростає або навпаки падає успішність у класі ("свіжий" приклад,правда з уроків фізкультури: предмет постійно ведуть 2 вчителя,змінюючи один одного . Один вчитель- строгий, але діти його поважають і задоволенням ходять на урок. Другий - минулоріч був молодий , активний і теж умів зацікавити. Не піти на фіз-ру- то скоріше як покарання було. Цьогоріч другим вчителем прийшов інший, новенький. І я вперше від дітей почула в його сторону не зовсім приємні вирази . Аргументація, чому він "..." і "це відомо всім дітям": вчитель дозволяє собі курити в підсобці , лупанути учнів ( можливо, старшокласників він і не рухає, бо ті здачу дадуть , так відривається на молодших)... Зацікавлення у викладанні предмету- "0"- як покарання вони сидять на лавці, а вчитель всьому класу "видає догану" Відповідно, у дітей це викликає лише зворотню реакцію.Фізкультура перетворилася на покарання . От і явний приклад, як в одного вчителя по тому ж предмету- все гуд, у другого- повна лажа.
У нас теж світанок, теж нічого не казали - я вирішила, що просто моя мала як завжди забула. Заставила її запитатись у вчительки - то вчителька сказала, що буде лиш весняний кенгуру. Чому - не знаю.
Доброго дня. Підкажіть дівчатка, хто має діток в 3-му класі СШ № 3, кого з вчительок могли б порадити. Зокрема Мельник Діана цікавить. Дякую.
А як можна боротись з тими торговими агентами в школі? Приходять і влаштовують базар- нав'язують першокласникам якісь книги, які ті мають показати батькам, а потім віддати або купити. А то діти- сказали взяти, вони й беруть. Дирекція ніби не дозволяє, але закриває очі. Мені цікаво, як би то можна було вирішити. Не хочеться, щоб школи перетворювалась на базар. Найогидніше, що це нав'язують маленьким дітям, а ті змушені сидіти і чемно слухати. Школа №97.
@Valkiriya однозначно вирішувати із дирекцією. В ідеалі охорона би не мала пускати торгових агентів до школи (мало хто під виглядом такого агента пройти може). Якщо вже пускають - то хай контактують виключно із вчителями і в межах учительської. Якщо дирекція не реагуватиме на звернення батьків, то вартує звернутися в райво.
мої дівчата ходять в 68 школу,загальні враження від школи, колективу- позитивні, в спеціалізованому класі англ. мови (це класи А)- навантаження сильне з першого семестру, але і знання мови серйозне, ( моя старша в третьому класі граматику англійську вже знає огого), хоча стогне, що важко, я допомагаю, але результат бачу і він тішить, в загальноосвітньому клсі навантаження менше, ставлення до дітей звичайно залежить від вчителя, мені подобаються обидві вчительки моїх дівчат, тих, які набиратимуть перші класи- не знаю, нічого не можу сказати про них.
Також цікавить. Бо з тих, що знаю випускників - задоволені але закінчували кілька років тому, а в неті актуальні відгуки якісь суперечливі дуже. І, взагальному, мене відмовляють від приватної школи, бо там знання дають посередні. Чи так насправді? Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
Взнайте. коли там батьківські збори-- і підіть. На такому дійстві мож багато зрозуміти. Я саме про п.Діану нічого не знаю, але якщо конче треба, то скажу вам, до кого піти запитати. Пишіть в пп.
А мене добиває та совдепія в академічній--- і то таке нашарування, що тре багато сили, щоб щось змінити. Плачу за організацією шкільного життя в "Надії"--- там дитина була побачена і почута. Бачу розпач в очах батьків, що прийшли в академічну з "Джерельця"-- вони взагалі шоковані, мені так здається. Добре, що моя дитина дає собі раду, бо я би забрала дитину. Стримує лише те, що знання дають добрі наразі з дисциплін, що мене цікавлять. І те, що старша дочка (ЛФМЛ )говорить лише добре про дітей (з академічної котрі прийшли)і рівень знань їх. Та і класний керівник у нас хороша.
з приватними школами, як з державними- залежить від закладу і вчителів. В нашому випадку я ні хвилинки не шкодувала про те, що були в нашій початковій приватній школі. І знання там давали хороші, і вчителі там усі були такі, що дійсно на своєму місці. Спокійно йшли з приватної школи без будь-якої додаткової підготовки чи попередніх тестувань здавати іспити до старшої гімназії, навіть не заморочуючись. І усі дітки з нашої школи, які в ті роки нашого навчання потім йшли до різних закладів у старшу школу без проблем навчаються в гімназіях і спецшколах. За 4 роки не було взагалі запитань чи претензій до школи ( ні, звичайно, якщо дуже копати, то завжди можна знайти можливість до чогось придратися, але у мене таких особливих зауважень не було). Порівняно з державним навчальним закладом- то небо і земля. Що таке "не любити школу ", то дитина вперше дізналася лише в старшій школі . Але, звичайно, з приватними школами теж все дуже індивідуально. Тут в першу чергу теж обирайте вчителя, бо йому в основному працювати з вашою дитиною перші 4 роки. І від нього залежить дуже багато. А вже загальна обстановка приватних шкіл- це бонусне доповнення . Бо ж якщо вчитель слабенький, то і рівень його учнів буде відповідний навіть в приватній школі. --- дописи об"єднано, Dec 10, 2015 --- в класичній те саме. У нас чудова класний керівник, але загалом, то така совдепівська система, що караул. --- дописи об"єднано, Dec 10, 2015 --- у нас велика частина батьків-джерельчат обрали іншу тактику- займаються в основному по репетиторах, а школа- оскільки поскільки.