так, але окрім того ж є і оплата за прибирання території і т.д. то державна хата мусить мати когось прописана, а приватизована уже ні (ну бо може мати 1 власник 10 хат)
поясніть мені, бо трошки вже дістало. питання реєстрації проживання. ганяють туди-сюди, бо включена дитина, а тут нам підказали, що згідно якогось нового закону нікуди я їздити не маю, прийшла, здала документи в міграційній службі, вони самі роблять запит в інше місто і тоді реєструють. @сніжна , можна вас детально розпитати про ті нюанси? бо я читаю закон, але там все так просто, а в нас чогось так не виходить((
За чим саме ганяють? За довідкою чи не прописана дитина? Теоретично, вони всі запити повинні робити в електронній формі. Але самі розумієте, з новаціями в наших держорганах трудно.То їм не показали як то робити, то система не працює...
за талоном на дитину. і ще має бути чоловік. і там і сям. і заяви, багато. і за день вони то не зроблять "бо не провіримо" (що саме я не розумію, печатку в паспорті??) просто я читала і читала, і ніби можна то зробити все в одному місці і ніяких талонів не треба і взагалі, але комизяться, що їм треба привезти, а там комизяться, що мають робити тут. і кого дотискати я так і не розумію.
хто "стоїть" над тими паспортистками, або до кого піти за роз"ясненням? ну не до юриста, бо мені покажуть закон, я його вже читала. була на руданського, там тільки закордонні паспорти і їх проблеми. а в нашому он вихідні, потім обробка документів і знов тягнути резину будуть.
@HOPIC як пройшла ваша реєстрація? Чи треба було їздити виписуватися у інше місто ? Бо мені то скоро треба буде, а часу і можливості їздити виписуватися через пів-України нема... Може вже знаєте якісь телефони, на які можна дзвонити жалітися на паспортисток?
значить, вийшло все дуже просто, але не швидко, але це в нашій ситуації. є в них відділ на словацького 1 в приміщенні головної пошти (1пов, наліво). була я в риб"янова - це зав оцією всією паспортною канітєллю. він був дуже здивований, що я прийшла з таким простим питання, перепитав, хто і де мені розказав таку процедуру, написав на листочку номер наказу з підпунктами з моєю ситуацією. нагадую - в мене проблема, бо ще є дитина, то воно муторніше. через дві години в нашому відділі ми з чоловіком писали заяви. зайняло то багато часу, бо заяв було дууже багато, всі всюди мали бути не проти, все має бути вірно заповнено, для чоловіків має бути папір з воєнкомату. дуже рекомендую роздрукувати і заповнити заяви вдома, нічого складного, але стояти там біля віконечка в натовпі людей і нічого не наплутати - дуже важко. + нам треба було 2 конверти з марками, які вони теоретично мали відсилати для звірки документів туди, де ми попередньо були приписані. так як наш період обробки документів припав на вихідні, то нам сказали прийти за 4 роб дні. але штамп стоїть тим днем, яким подавали заяву. знімав з реєстрації теж львів. якщо все відбувається в межах 1 району, то все має відбутися за 1 роб день якщо це треба зробити тільки вам (без дитини) - то в заяві про реєстрацію пишете про одночасне зняття з попереднього місця. це займає справді мало часу, фактично 1 документ, тільки зберіть всі папюрки і сплатіть мито наперед. ніяких послуг паспортисткам ви більше платити не маєте, ніхто нікуди вас посилати за жодним документом не повинен, вони все що і як робити знали, просто їм лінь. вони ж чиновники, а ти випрошуєш в них ласку, якось так.
А десь є той список всіх необхідних документів чи краще до них підійти і все уточнити ? А інстанція, в яку треба йти - це міграційна служба (у кожного своя за новою пропискою) ?
в законі. я підійшла вперше, то мені дописали ще купу талончиків, яякі мають видати мені за попереднім місцем прописки. а так як на все-про-все дається 10 календарних днів, я не дуже встигала з їхніми графіками. тому ще раз читала закон і пішла на словацького уточняти так, саме туди.
я ще минулого року виписувалася-приписувалася в одному місці. прописана була в іншій області, приписувалася у Львові. пішла в міграційну службу нашого р-ну (Франківський), де мала прописатися, взяла реквізити на оплату мита, плюс ще треба конверт з маркою по Україні (не пам"ятаю один чи два, уточніть) і за годинку-півтора часу і трошки спокійних нервів (пані заморочувалася нюансами в заповненні папірчиків, на це пішло трохи часу, плюс пошта-банк) мала два штампи в паспорті. бурчала мені чому я до них напряму прийшла, а не до паспортистки (в нас осбб і паспортистки немає, то я сказала, що не знаю де жек))), але все зробила в нормативному акті (вже не пам"ятаю якому, а шукати зараз лінь) чітко вказано, що реєстрація місця проживання здійснюється міграційною службою
О, і в нас осбб, і також франківський. А не пам"ятаєте де наша міграційна і як посада називається, до кого звертатися ? Найду, звісно, але може ви пам'ятаєте
на Чупринки, там де райвідділ (погугліть))), пошта є через дорогу жіночка, яка приписує є в окремому кабінеті, я питалася в людей
Дівчата, у мене таке запитання. Куди звертатися щодо розподілу земельної ділянки між двома співвласниками будинку?
Є акт на спільну часткову власність?якщо питання вирішується за згодою сторін, то до нотаріуса. Якщо ні- до суду
Тобто, є земельна ділянка, на якій стоїть будинок. Будинок є у спільній васності. А земля як оформлена? Від цього залежить куди і за чим можете звертатися.
Саме так. Земельна ділянка просто приватизована на двох співвласників, але не поділена між ними. Хочемо оформити юридично поділ земельної ділянки. Суперечок між співвласниками нема, між собою визначилися, що кому має належати.