Так, теж знаю і свічки є, і ламінарії. Здивувало власне таке собі розмежування поняття стимуляції і окситоцину у статті. Чи це нюанси перекладу чи що?
Це - переклад статті. В оригіналі використано слово induction, яке часто перекладається як "стимуляція", але здебільшого - в значенні "викликання" пологів. Я би переклала як "Третині американських жінок викликають пологи штучно, а ще третині вводять окситоцин в пологах"
йой, то нащо ми ото мучаємось, читаємо про них відгуки, шукаємо кращого, платимо їм гроші... якщо вони нічого не роблять? дівчата, я не відвідувала курси, не знаю як і коли дихати/тужитись... в кого я маю то питати в процесі пологів? в акушерки?
Так, коли все йде добре, то лікар і не потрібен. Але, при будь яких ускладненнях, навіть найменших, необхідно щоб був саме лікар, який зможе це все вирішити якнайкраще. Тому я б і не наважилась народжувати вдома без нагляду лікаря. Тому що навіть якщо і вагітність протікає ідеально, все одно ніхто не Застрахований від ускладнень в самому процесі. А вже те, що в нас важко найти дійсно хорошого лікаря, то це вже інше.
не повсякденний. Але нормальний. До речі, важливість таїнства народження - дуже експлуатоване поняття. Тому важливо для себе зрозуміти, чия це подія, хто народжує, хто несе відповідальність і Хто творить диво. --- дописи об"єднано, Nov 19, 2015 --- нащо платимо - це справді питання. Ну і особиста справа совісті кожного
до чого курси до вміння тужитись? Жінка не може забути як правильно тужитись, це як забути як дихати. Якщо не заважати (і зайняти зручну позу) то тужитись не треба. Все саме за тебе потужиться. Он в темі Народжуємо вдома прекрасне підтвердження свіже. та може є. Але як цю людину навчили, що "безводний" період максимум 12 годин, а зелені води ужас-ужас, то вона щиро буде "рятувати" з допомогою стимуляції чи КР.
у нас,в принципі то саме. При нормальний пологах лікар не зобов язаний особисто приймати дитину.Всі маніпуляції "від" і "до"- це обов язок акушера. Лікарське завдання- не заважати акушерці і тримати процес під контролем, якщо треба буде втрутитися. Лікар (акушер-гінеколог власне), а не акушер, має приймати лише пологи з ускладненнями, сідничні пологи, проводити маніпуляції по чистці-зашиванню і т.п. ТОбто у нормальних фізіологічних пологах його місце- "збоку", у якості спостерігача.Або десь там за стінкою, але на підхваті.Це просто наші жінки звикли ( частково через систему домовлянь власне з лікарем), що він має бути весь час поруч. І тому часто можна прочитати щось на кшалт того, що незадоволені своїм лікарем, бо практично усю роботу робила акушерка, або лікар прийшов лише вже щоб прийняти дитину ,в той час як весь процес контролювавася акушерками. По суті, у нас все те саме: при хорошій акушерці і лікаря не потрібно . ТОму, насправді, на звичайних пологах дуже важливо власне те, який акушер попадеться. А лікар- вже другорядне. Тільки на практиці виходить так, що наперід обирається лікаря, а от акушер вже-"як пощастить із зміною". --- дописи об"єднано, Nov 19, 2015 --- Акушер- це середня медична освіта . Вища- це лікар акушер-гінеколог. Тобто безпосередньо нормальні пологи спостерігають і приймають акушери-випускники медучилищ акушерського відділення. Звичайно, що і з вищою освітою людина може працювати простим акушером, але на практиці- немає сенсу :не для того у вузі вчилися
Ага, не знала, не знала і забула)))) якби я жодного разу не була в тій шкурі, то мені б було нормально, то шо ти пишеш, Маріє. А я чудесно пам'ятаю відчуття своєї безпорадності на пологовому кріслі. Саме слово "тужитись" було не зрозумілим. Може вже тепер, начитавшись купу всього, буду поводитись інакше, не знаю. А тоді я була просто перестрашена і слухала що мені кажуть. --- дописи об"єднано, Nov 19, 2015 --- Може як поняття і експлуатоване. А для кожної мами народження її дитини, це дуже значуща подія, і якось дуже сильно хочеться, щоб вона пройшла успішно.
дик, то на кріслі. І то. Ну реально якщо тужить, то зразу ясно, що і як тужити. Якщо не тужить (не лізь на крісло якщо не тужить), то пояснення не помагають, або помагають з малою ефективністю. І тоді "помагає" лікар. Зазвичай ліктями. Я оце читаю, і це все така лірика, про взаєморозуміння з лікарем. З собою непогано взаєморозуміння знайти. Ну не знає лікар як тебе тужить/не тужить. Це не його тіло, не його дитина. І йому по-барабану. там було продовження
Щодо безводного періоду, то ж ніби 24 години. Ну і на рахунок зелених вод, то цьому є не одна причина, і таки в певних ситуаціях це серйозно і може мати погані наслідки для дитини.
Юля говорила про одне, а я про зовсім інше. А якщо я не знаю коли треба лізти на то крісло? І чи треба. Не знаю про періоди пологів, про потуги і перейми, і взагалі яка між ними різниця? От не знаю! Не було де почитати (інтернет тоді ще був рідкісним явищем в окремих офісах). Не було кому розказати. То що - не слухати лікарів чи слухати? Чи рішити собі що це просто спостерігач? Я б такого спостерігача прибила чимсь, чесно. Добре тепер бути мудрим, заднім числом. --- дописи об"єднано, Nov 19, 2015 --- @tsiuma більше того, якщо людина дійсно профі, то вона свою освіту не закінчує у вузі, а процес навчання і вивчення нового триває постійно.
це біда і трагедія насправді *жодної іронії* тоді слухати - бо не знала, що буває інакше. тепер добре бути мудрим переднім числом. Бо тепер знаєш.
Це реалії народження мого першого сина і найщасливіший день в моєму житті. Усі мені казали як я легко народила, дивувались. А я просто слухала чуйну акушерку.
не знаю, не знаю... це будуть мої перші пологи, я й читала, відео дивилась, а все одно враження ніби нічогісінько не знаю, і більш за все боюся паніки зі своєї сторони і криків з сторони медперсоналу
в наших лікарів? Мені особисто казали про 6. в ненаших і нелікарів - 72 години. я навіть не знаю, що вам відписати. Бо ви розказуєте теоретично про години і зелені води, а я практично це все мала.
@zkate на мене лікар гарчав, добре що заходив епізодично, а медсестри тринділи хто як помідори закручує)))