Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями. Тема не флудильня , тому якщо шукаємо конкретно перепис у нас є тема - Допоможіть знайти перепис не знаємо що зробити з продуктами, що майже зіпсувались - Викинути не можна врятувати В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут. Навчіть мене Дубль чотири!
Сметану беру з холодильника, збиваю з цукром чи з пудрою, після того висипаю згущувач. Гусне відразу як збиваю і відразу перемащую і в холодильник для кращого ефекту.
Господиньки, а поділіться, будь ласка, усіма секретами приготування яловичих стейків на гриль-сковорідці. Цікавить все:де берете "правильне" м'ясо, чи попередньо маринуєте стейки, якщо так, то як, ну і власне як готуєте, бо в неті бачу, що дехто до готовності готує на сковороді, а дехто доготовлює в духовці в фользі
Зайшла тут мова про кроликів, а я згадала, що знаю тепер секретик приготування яловичини і телятини (єврейський) Люблю телятину, але от приготувати так, як люблю не завжди вдавалося, і маринувала, і відбивала...а тут - все так просто, але настільки мені сподобався результат, що поділюся тут з вами: Залити шматочки середньої величини на 15 хв холодною водою. Злити цю воду, і одразу ж залити кип'ятком ще на 10 хв. За той час обсмажити цибульку в казанку (1:1 з м'ясом) Злити воду з м'яса, і обсмажити разом з цибулею без додавання рідини, допоки цибуля не загусне і стане кашкою, а м'ясо трохи підрум'яниться. Тоді солимо, перчимо, додаємо лавровий листок і духмяний перець, заливаємо водою, щоб покрило+1 см і тушимо до готовності. Для мене то просто знахідка!
Правильного м'яса внас, мені здається, нема, тому беру що є, а готую так. М'ясо, порізане на стейки як слід обсушую паперовими рушниками, якщо є час - даю хвилин 20 полежати при кімнатній температурі. Розігріваю на сильному вогні сковороду, змащую олією (саме змащую, а не наливаю) і на тому ж сильному вогні обсмажую м'ясо з кожного боку по 1,5-2 хвилини, залежно від товщини стейка. Знімаю зі сковороди і відразу в розігріту духовку на 180 градусів на 6-10 хвилин. Коли перед цим солю і перчу, а коли після духовки. Мені так саме воно. Інколи можу стейки замаринувати в хмелі-сунелі.
зараз в Ашані вже є. Я беру антрекот (рібай стейк по-модньому) Є у вакуумній упаковці вінницьке по 129 грн (ДУЖЖЖЖЕЕЕ добре), а є ашанівська фасовка на кісточці по 80 грн і без кісточки по 92 (добре, м"якеньке). На філе-міньйон ціна 96, але воно якесь затоненьке (1.5 см, а мало би бути 2.5-3) Готую в духовці на грилі при температурі 275С, 5 хв з одної сторони, 3 хв - з другої. Час може коригуватися відносно товщини стейка. Попередньо мариную 30 хв в соєвому + вустершир соусах. Перед духовкою посипаю приправою для грилю.
А ви одночасно на сковорідку закидаєте і цибулю і сиру печінку чи спочатку треба трохи цибулю підтушкувати, а вже потім печінку? Чи взагалі окремо підсмажити і з'єднати їх? І підкажіть ще, дівчата, з якої печінки вам найсмачніші такі паштети?
Найкраще - окремо підсмажити і з"єднати, тут ви праві.) Але рідко коли виходить так бавитися, тож спочатку трохи підтушковую цибулю, а потім даю печінку. Зазвичай курячу, ніжніша вона мені і готується швидше. Трохи смажу, потім перевіряю на готовність таким чином: розрізаю шматочок і якщо сік червоний - ще готую, якщо прозорий - вимикаю газ. Мені такий паштет найсмачніший. Свекруха на свята готує, стільки бавиться з ним - дає ще моркву і м"ясо, а мені не те)) Просто цибуля - і найкращий смак)
Я робила з курячої і зі свинної. То однозначно можу сказати, що з курячої для мене смачніший, більше подобається і смак і та кремова консистенція. Зі свинної він якийсь не такий для мене і на хліб важче його намастити.
Дівчата, підкажіть, будь ласка, варіанти закусок. Складаю меню до дня народження. Закуска - ікра в корзинках якось "стандартно". Колись форумляночка писала про різні їх варіації, вже перелистала, не знаходжу, питаю тепер у вас. Один з варіантів - на скибці бородинського тунець з кукурузкою+трішки дом. майонезу. Або щось із печінкою. Підкажіть що ви готували смачненького, хочеться гостей здивувати. Дуже вдячна.
Ой, прочитала про бородинський згадала - колись робили на роботі такі канапки з бородинського хліба - мажем маслом, а зверху скибочка ківі і оселедця (соленого). Народ спочатку дивився з недовірою, а як спробували - то розмели на раз О, знайшла в неті схожу картинку
@KOCHAM подивіться тут Домашній фуршет. Багато цікавого можна почерпнути. Ну і тут ще идеи для фуршета дома - Пошук Google
2 цибулини, підсмажити до мякого, 500 грам печінки, смажимо до рівномірного кольору, хв 10. 1 ст.л. коняку, смажимо ще 2 хв, до випарювання алкоголю ( не є обовязковр, але це французька заморочка поєднання печінки і коньяку, не пошкудуєте). Тепер викидаєте все у блендер і додаєте 125 грам вершків. Після отримання однорідноі маси-викладаєте у форму, сіль,перець, вимішали і в духовку. Перші 10 хв помішуєте часто, 160 градусів. Тоді прикрити кришкою ( я маю емальовану прямокутну форму, в ній печу) і ще 20 хв. Підстигне, вмішати 75 грам масла. В варіанті з багетом -грінкою-святкова страва, а на будні простотна хліб. Зідається миттєво .
А мене навчіть готувати несмажені сирники або запіканку з сиру (кілька разів пробувала - геть не подобалось, виходила суха і не смачна). Мульті не маю. Зараз через проблеми з кшт на дієті (не на такій, щоб аж зовсім строгій)), не можу придумати, що ж готувати (окрім супів і каш, відвареної курки, овочів), щоб і хлопці мої їли
Канапешки з бородинського+філадельфія і зверху анчоуси Багет+масло+печінка тріски Зверху можна присипати каперсами Ще фаршировпні яйця: жовтки вимішати зі стиглим авокадо+крапля майонезу для кремової консистенціі-дуже гарні салатові яйка виходять, можна кулінарним шприцом наповнити половинки яєць.
можна нафарширувати паштетом заварні тістечка, такі невеличкі, як маєте настрій в таке бавитись) парові сирники чудові виходять - туди можна класти значно менше муки, ніж в ті, що до смаження. Соковитість запіканки залежить і від сиру, з жирного сиру навіть без великої кількості яєць мала би бути добра. Я даю приблизно в такій пропорції: на 200-250 г сиру: 2 яйця (можна білки збити окремо, і тоді підмішати їх акуратно в самому кінці), 1 ст.л манки, 2 ст.л цукру. Можна манку заміняти крохмалем, запіканка тоді така, як суфле виходть, тримає повітряність (якщо білки збивали), можна вмішувати терту моркву, гарбуз, яблука, або зверху морожені ягоди. Можна ще верх змастити сметаною, або спробуйте під фольгою запікати, може вийде мокріша. І якщо ваша дієта не аж така строга, то можете готувати усіляке запечене м'ясо: котлетки, суфле.
А навіть мене... варити вареники та пельмені , бо розклеюються як лише кину варити. І помішую, і стою над ними доки не вспливуть... Але, от не виходять - ніколи!!! Зараз знову з 25 вареників з сиром , вийшло 11. Решта: начинка в кастрюлі, тісто окремо((((