навряд чи вам це допоможе. Та і я не можу знати всіх. Загалом навіть анальгетиків є кілька назв, які дозволені до застосування. Із стимулюючих- аналогічно: є кілька видів свічок або гелю , які містять простогландини ( той же препідил-гель, простин), є таблетки окситоцину і дезамінокситоцину і аналогів, антигестагенів-(міфепристону і аналогів), простогландинів;є ін єкції окситцину, ергометрину, простогландинів; внутрівенно можуть вводити препарати на основі окситоцину, ергометрину, дінопросту і т.д. З седативних препаратів теж багато дозволених Просто кожен навіть стимулююча речовина має до десятка фармакологічних назв з відповідним діючим компонентом. Ви не підете в пологову залу із листочком. Наприклад, у метилергометрина є 5 синонімів препаратів, у просто ергометрина- 10 синонімів-препаратів; у окситоцина- більше 13 препаратів, у дінопроста-більше 10. Мені під час пологів, наприклад, із стимулюючих вводили як звичайний окситоцин, так і коли він не діяв- замість нього підключили дінопрост. ТОбто навіть якщо вам вводять не ампулу із написом окситоцин, а препарат із іншою назвою, це не означає, що діюча речовина там, наприклад, не той же окситоцин .І це- просто синонім того ж окситоцину. Чи так само з іншим стимулюючим. Ну і найпростіший спосіб спробувати викликати пологи- це те, про що писалося вище: коли лікар при крісельному огляді пальцем акуратно потрішки відслоює плівку амніону від стінок матки.Оскільки у плодному міхурі немає неровових закінчень, то відчути це буває інколи просто неможливо ( бо сам огляд з перевіркою на ступінь відкриття шийки матки сам по собі і так не дуже приємний, то вже оцю маніпуляцію відчути практично нереально) --- дописи об"єднано, Nov 12, 2015 --- він приймає. Просто коли не має можливості- не береться і одразу скеровує до нішого --- дописи об"єднано, Nov 12, 2015 --- скерування, то по суті не для вас . Скерування- це потрібно для ЖК. Відповідно до наказів і протколів введення вагітних, ЖК має в 38 тижнів надати вагітній скерування у пологовий і передати жінку з-під нагляду ЖК під нагляд у пологовий. Тобто це паперове зняття відповідальності ЖК за вагітну.Коли ви вже звернетися у пологвий- це ваша особиста справа. Я взагалі не брала ніяких скерувань із ЖК, бо туди з 34 тижнів не показувалася.Спокійно пологовий приймає і без них. Для полгового документом є ваша обмінна карта. Скерування- це паперове оформлення ЖК про передачу вагітної під нагляд іншого закладу із настанням доношеного терміну вагітності.
по ходу мені таке лікарка хотіла зробити минулого разу, бо щось дуже довго колупалась, ну і боляче було. Я в той день ледве ходила, але нічого не сталось, хіба за пару днів корок почав відходити по тихеньку.
Сьогодні вночі почались перейми. Почались відразу з інтервалом 5 хв по 30-40 секунд. Дві години прочекала, потім пішла на огляд до чергового. Він сказав що відкриття без змін, вкололи знеболення, але воно допомогло заснути лише між переймами. А на них я всеодно прокидалась. І ще почались якісь слизові виділення не схожі на молочницю чи ще щось. Думаю, що то зробити щоб процес прогресував, а не затих.... Погуляти, може? Чи просто чекати?
можливо, ви вже і в процесі або народили . Але коли починаються вночі отакі перейми ( тобто регулярні, але це ще латентна фаза пологів, коли відкриття до початку активної фази йде помалесеньку і може тривати і 8 годин ,і допускається і до 20 годин) , то часто чергові колять коктйель медикаментів, які діють пом якшуюче на шийку матки+ спазмолітик+ седативне. З ніби "благою метою": фаза ця довга, щб вагітна "не виснажилася і поспала". Ну або коли потрібно "почекати" з пологами ( до ранку, до появи лікаря, який має приймати і т.п. В латентній фазі це ще можливо).Або пересвідчитися, що це не тренувальні. В той же час, цей коктель діє розслабляюче і потім- починають "діагностувати" слабкість родової діяльності, і вводити уже стимулююче. Тобто тут такий варіант: шийка почала працювати, про що свідчить відходження слизового корку; почалася латентна фаза регулярної пологової діяльності і тут вводять коктейль .В ідеальних умовах перебування поза межами лікарняного закладу ( або і там, якщо цю фазу переносити без оглядин лікаря), це все переноситься природньо, і без втручань. В пологовому ж черговий лікар не має особливого бажання бавитися з нічною пацієнткою з патології, тим більше, що розмежування тренувальних перейм і латентної фази пологів дрсить утруднене. Тоді найпростіший варіант- дати традиційні спазмолітики і седативні засоби. Тобто у лікаря є 2 варіанти: або колоти седативний коктейль і чекати, або стимулювати. Насправді обидва варіанти в латентній фазі приблизно рівноцінні "по наслідкам". ТОму що седативні засоби впливають на ті ділянки мозку, які відповідають за природнє вироблення окситоцину. Відповідно- гальмують пологову діяльність. Як наслідок- потім в пологах вже у активній фазі починають застосовувати стимулююче. п.с. перебуваючи у патології, в таких випадках при початку регулярних перейм бажано не здаватися одразу у руки лікаря. Бо і так знаходитеся вже у лікарняному закладі, так що в будь-якому випадку "встигнете". Краще "нагулювати" перейми навіть по коридору, "здавшись" уже на фазі хоча б в 3 хвилини ( якщо це перші пологи, при повторних може бути швидше. Хоча, в пологовму ж і так- і при повторних встигнеться ).
Знайома нещодавно народжувала то їй ставили свічки в попу на букву п.. непам'ятає назви що 2 години орієнтовно. Більше нічого не давали і не крапали. Сніжна, можливо припустите, що то могло бути ?
можливо, папаверин. Це спазмолітик, який призначають з тою ж самою метою, що і но шпу ( часто ще їх і разом)- для пом якшення , розслаблення і підвищення еластичності шийки матки. Но шпа з папаверином- то традиційні засоби "допологової підготовки" ще з радянських часів ( тільки нюанс в тому, що спазмолітик діє на гладку мускулатуру в цілому. І розслаблюючи шийку, розслаблює і матку. Тому на більш ранніх термінах вагітності той же папаверин призначають при загорозі передчасних. Ну але в нас недоказово вважається, що справжню пологову діяльність спазмолітики не припинять ( але припинять тренувальні), зате розслаблять шийку . Вибіркова дія
Напевно папаверин. Вона вже була зі схватками і з відкриттям і чогось їй саме свічки давали що дві години говорила. Але процес це не сповільнювало і шийка добре відкривалась. По ідеї того і не треба було. Лікар пришвидшувала природні події я так розумію.
скоріше за все робила, бо як у Комаровського "треба щось робити". А якщо вже і відкриття добре йшло , то ті свічки беззмістовні самі по собі.
Мені лікар на останніх тижнях вагітності казала пити Но-шпу. Я раз пила, раз не пила. І коли мала довго і тяжко народжувалася лікар казала : "я ж тебе просила пити Но-шпу, а ти не слухала". Чи дійсно та Но-шпа треба була?
Я не пила жодного разу, всі пологи досить швидкі і легкі. Але лікаря я часто не повідомляю, що ігнорую призначення
лікар закінчувала Медвуз. Де студентів вчать, що допологова підготовка має включати признчення но шпи з 38 тижня, як спосіб підготувати шийку матки до пологів. Наскільки вона в тому питанні помічна чи ні- краще розкажуть дівчата "домашники": чи приймають вони до пологів но-шпу, ставлять свічки з папаверином, красавкою і т.п. . Коли мене поклали в патологію до пологів, то абсолюно усім тоді виписували при поступленні однаковий рецепт: 2 р.в день уколи фолікуліна, 2 р. в день- прийом таблеток но шпи, 1 раз в день на ніч- свічки з красавкою. Все це вважалося,що сприяє підготовці шийки матки до пологів. Прогулювали ми ті рекомендації всією палатою- і старенькі і новенькі, які на зміну їм приходили. Лікарям чемно казали, щ все приймаємо. Всі народжували абсолютно по різному. Щастя, що зараз хоч лиш тільки но шпу з тих рекомендацій залишили .
це мені так казали випити ношпу з валерянкою,і не придумувати, що в мене перейми тривалістю 1хв інтервалом 3-4-5хв. бо такого бути не може, бо так тільки на потугах. ага))) скажу що помогли ті таблеточки дуже - чоловік відчув себе задіяним, коли обирав виробників валер"янки
ну ж бо навіть на тих же лекціях вчать так :Важливим показником клінічного перебігу пологів являється темп розкриття шийки матки. Швидкість розкриття з початку пологів (латентна фаза) складає 0.35 см/год., в активній фазі (відкриття від 3 до 8 см) – 1,5-2 см/год (у першонароджуючих) і 2-2,5 см/год. (у повторнонароджуючих). Розкриття маткового вічка від 8 до 10 см (фаза сповільнення) іде більш низькими темпами – 1-1,5 см/год. Нижня межа швидкості розкриття маткового вічка в активній фазі у першонароджуючих складає 1,2 см/год., а у повторнонароджуючих 1,5 см/год. При використанні спазмолітичних та знеболюючих засобів темпи розкриття шийки матки зростають. Якої-небудь медикаментозної корекції в латентну фазу пологів не потрібно. Але у жінок пізнього або юного віку за наявності обтяженого акушерсько-гінекологічного анамнезу, будь-яких ускладнючих факторів доцільно сприяти процесам розкриття шийки матки і розслабленню нижнього сегменту. З цією метою призначають ректальні свічки із спазмолітичними препаратами (папаверин, но-шпа, баралгін) . Тому- всім спазмолітиків і знеболюючих
випити теплого чаю і залізти на купу подушок в позі кицьки. дуже помагає, особливо після годинного пилосошення, в тій же позі. пам"ятаю, що масаж отой, що чоловіки мають робити, був так нічо, але найбільше я хотіла туди покласти таке важкеньке тепле каміння. в мене таке враження, що тут точно краще - слєпіла із чєво било. варіантів більше))
Нагадало. Я брала ще на пологи шкарпетку, набиту рисом Таке було в списку потрібних речей. При потребі його нагрівають і прикладають до тіла. Але я так і не зрозуміла, навіщо. Мені не пригодилося.