ну, тема футбольних фанів - річ доволі специфічна. Щоб не було бійок - то щось дивно. І це так всюди, і в тих же ж європейських містах.
Вітторія, гарантую, що Ви на вулиці Топольній не були))))))а те, що ви говорите, то вулиця Мазепи...То тепер на вулиці Топольній зробили тротуар, планується зробити бруківкову дорогу, вони ще на разі на рівні Сільпо...Та на тій нещасній дорозі споконвіків дороги не було, починаючи з часів короля Данила, ми плавали в болоті, мама молодою брала змінне взуття ..А знаєте як робили папєрєднікі?....Писали газети Топольній виділили 2 млн гривень ( тоді то були гроші), всі думали про Мазепи, а до нас приїхала машина зі сміттям, приїхав трактор і то сміття розрівняв.... Тому за Садового сталася грандіозна подія))))))))Не знаю чи вигорить правда з дорогою, но тротуар рівненький...
Вони ще й тренуються для цього Цього літа гуляли якось біля Стадіону Україна на запасному полі. Там десь 15 хлопців спочатку розминалась, а потім і тлумитись почали всі. Я взагалі не зрозуміла, що твориться, а чоловік пояснив, що то фанати до матчу готуються.
На рахунок того, що Львів занадто "окупований" туристами скажу так: мені особисто це теж "мозолить" очі, і я розумію, про що говорять ті, хто сумує за колишнім Львовом - значною мірою він став таким антуражним, бутафорним, оця заточка "під туриста" дуже відчувається...я таке зустрічала в інших відомих туристичних містах (ще тоді, коли в нас того не було)і воно мені вже тоді не подобалось, і передбачалось, що і в нас так буде, але - люди це сприймають, їм це підходить, вони їдуть, платять гроші - так, це бізнес - кудись рухатись нам треба. Ми згадуємо Львів 10-15 річної давності, але що тоді було із економікою міста? Можна було б кілька заводів збудувати, але чи це було б оптимальніше з точки зору наявності туристичного потенціалу, ну і, найперше, чи раділи б ми сусідству, скажімо, з лакофарбовим гігантом чи нафтопереробним комплексом? Як по мені, краще вже ті натовпи на Ринку. Все змінюється, і спокійні, романтичні, красиві місця, де добре жити приваблюють все більше і більше людей, а тоді перестають такими бути, в світі все міняється, навіть одні екосистеми природно переходять в інші - так відбувається з родючими землями, з заможними країнами, із затишними містами - завжди є пошук, де краще і боротьба за місце під Сонцем в буквальному значенні - людей багато, а гарних місць для життя менше( P.S: а романтикам і тим, хто сумує за старим містом скажу, що в нас є ще стільки захованих вуличок і закапелочків цікавих, де все як було - треба просто відійти трохи далі від Ратуші) там, де всі - там не цікаво - і це так завжди було, є і буде.
тут потрібно балансувати, адже тоді виходить буде потреба у робочих місцях готельєрів, кухарів, офіціантів і екскурсоводів. І не буде потреба в слюсарях і всяких інших виробничих професіях.
Треба, але перше уявіть, що біля Вашого дому будують завод, на якому буде потреба в слюсарях і тд. Але цей завод буде мати кілька труб по пару метрів в діаметрі і звідти буде валити чорно- сіро- бурий дим.
Колись в Рівному стали активно закладати центр плиткою. Люди раділи і хвалили мера, що в центрі тротуари порівняли. А мій родич працював в міськраді і я знала, що завод, який виробляє ту плитку, належить родичу мера. То так, згадалося під тему...сподіваюся, тут і зараз все не так.
Ну належить той завод родичу. Непорядок. А порядніше було ноги ламати по кривих тротуарах? Головне, щоб плитка була якісна і ціна адекватна.
Уявіть, що Львів би був такий як Дніпродзержинськ, брррр) Ми не цінуємо те що маємо, а маємо дуже гарне місто, нехай і з купою туристів, але живе місто.
Це не "непорядок", а корупція і відкати. Як ви думаєте, дуже дешево бюджету обійшлася та плитка? Правильніше було б провести відкритий тендер і постелити рівний асфальт. --- дописи об"єднано, Nov 5, 2015 --- Ще й як заробити.... І дуже сумно, що деяких людей така ситуація влаштовує, аби плитка була.
Ну, плитка мені теж подобається. А справами Рівного не цікавилася. Якщо було без тендеру - згідна. Та й знаючи нашу державу навіть з тендером є питання. Але часто бачу, коли люди на рівні держави- області- міста критикують все. А на рівні самої людини такі дії є нормальними. ( не до Вас особисто). Працюючи на невеликому підприємстві ремонт робити візьмем бригаду кума/ брати/ свата- най заробить. А в місті - о , не порядок. Влада гроші краде- злодії. Але на свому місці робочому "позичимо" ручку/ папір/ кавалок дроту/ пачку макаронів/ якусь мікросхему і тд. Просто вже дістали люди, котрі критикують владу, але на своєму місці роблять те саме- масштаби просто не ті.
на рівні підприємства ви платите свої власні гроші а на рівні міста це виглядає зовсім по іншому, бо місто не приватна власність
По відношенню до попередніх дописів. Випадково натрапила на статтю про ініціативну групу, яка організувала роботи по облаштуванню скверу на Сихові , біля Санта -Барбари . Дай Боже побільше таких ініціатив.
На рівні власного приватного підприємства. А якщо це підприємство державне/ комунальне чи Ви там найманий працівник- то нічим не інша ситуація. --- дописи об"єднано, Nov 5, 2015 --- Побільше б таких людей.
по-перше, завод не можуть будувати серед міста. По-друге, в заводу має бути санітарна зона, і екологічні норми ніхто не відміняв. І чому відразу це має бути завод з димними трубами? Меблевий завод не підходить? Чи кабельний, як от десь в нас області японці роблять? Багато диму було від ЛАЗу? заводи бувають різні
Оце ще так згадалося...Років 12 тому мій брат закінчив кафедру машинобудування в Політеху, писав дипломну роботу при ЛАЗу. Тобто якби завод був нормальним, робочим і з хорошими зарплатами, працював би він зараз по спеціальності, і не довелося б йому попрацювати водієм маршрутки, оператором в фотолабораторії, менеджером в фірмі з автозапчастин. Були б у нас львівські автобуси, місто їх би закупало, був би кращий громадський транспорт. А так в нас дофіга кафешок і туристів. Це звісно набагато краще *сарказм*