так. Якщо у вас немає БЦЖ, розпочинати щеплення без перевірки на паличку Коха не мають права ( уже мають, за виключенням БЦЖ - поправка). Певною альтернативою Манту є проба Суслова. Але в нас її педіатри не люблять і не довіряють, бо там більше 50% сумнівних результатів виходить. . Або дорогий метод ПЦР, яий у Львові лабораторії точно не роблять.Наразі лікарі довіряють стандартному Манту
Цікаво... У нас уже 2 роки як БЦЖ немає (в поліклініці воно з"явилося 1 раз але тоді не було Манту) і Манту не робили жодного разу (його періодично теж немає в наявності), хоч майже всі щеплення (крім гепатиту і ще чогось) у нас є...
АДС_М, по суті, відноситься до анатоксинів.Хоча по класифікації відноситься до бактеріальних вакцин. Ну і оскільки він все-рівно 2-компонентний, то не є моновакциною. Виробляється у Харкові ПАТ «ФАРМСТАНДАРТ-БІОЛІК», Україна Є два види АДС-М: один дозволяється застосовувати у дітей старше 7 років, інший - з 6 років і " молодшим, якщо є потипокази до АКДП) Якісний та кількісний склад: 0,5 мл (1 доза) препарату містить: діючі речовини: анатоксин дифтерійний очищений концентрований (отриманий шляхом інактивації токсину формальдегідом) - 30 флокулюючих одиниць (Lf), анатоксин правцевий очищений концентрований (отриманий шляхом інактивації токсину формальдегідом) - 10 одиниць зв'язування (ОЗ); допоміжні речовини: гель алюмінію гідроксиду (у перерахунку на алюміній) - 0,5 мг, тіомерсал (консервант) - 0,05 мг, натрію хлорид - 4,5 мг, вода для ін'єкцій - до 0,5 мл. Згідно Національного календаря щеплень вакцина АДП-Біолік застосовується для чергової ревакцинації проти дифтерії та правця у дітей віком 6 років. Щеплення АДП-анатоксином проводять у випадку якщо дитина має протипоказання до застосування вакцини АКДП, що містить кашлюковий компонент. Вакцина АДП-Біолік може бути застосована у віці від 3 місяців до 6 років 11 місяців 29 днів з інтервалом між першою та другою дозою не менше 1 місяця, та з інтервалом не менше 9 місяців між другою і третьою дозою. Скорочення інтервалів не допускається. В разі необхідності збільшення інтервалів вакцинації, чергове щеплення слід проводити в найближчий можливий термін, який визначається станом дитини. Дітям старше 7 років та дорослим, які раніше не були щеплені або не мають даних щодо вакцинації, проводять щеплення АДП-М згідно Інструкції про застосування. Щеплення АДП-Біолік можна проводити одночасно із щепленням проти поліомієліту. Вакцина АДП-Біолік призначена для глибокого внутрішньом'язового введення. Рекомендованим місцем введення для немовлят і дітей молодшого віку є переважно передньо-латеральна поверхня стегна (середня її третина), а у дітей старшого віку (> 3-х років) рекомендується вводити вакцину в найбільш щільну частину дельтоподібного м'язу (м'язовий виступ на плечі, у верхній третині, укол робиться збоку) у дозі 0,5 мл (разова доза). --- дописи об"єднано, Nov 2, 2015 --- певний період( досить тривалий) МАнту було заборонено робити ( це було пов язано теж із якістю туберкуліну, який застосовували).Можливо ви попали в той період. Взагалі, якщо проба позитивна, то дитині щеплення не можна проводити. Якщо є ймовірність, що дитина інфікована паличкою Коха ( дитина нещеплена) , то введення вакцини може бути фатальним для її імунної системи. Хоча от зараз глянула, то дозволили проводити щеплення і без МАнту. Залишили виключення лише для БЦЖ- перед ним проба обов язкова. Перед АКДП дозволили не призначати
Написала я вже відмову від усіх вікових щеплень. Тепер маю питання до мам нещеплених дітей: як часто діти хворіють?
Нам тільки 7 міс. і ми ще нічим не хворіли, ми на гв. Привики жодної не робили. Я взагалі прочитала, що хвороби від яким мама була щеплена чи хворіє, дитина дуже малоймовірно, що захворіє. Якщо на гв, бо передадуться антитіла Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
імунна система настільки складна і на неї стільки всього впливає, що не варто порівнювати щеплених і нещеплених. І у тих і у інших- все дуже індивідуально. І є щеплені усім, які дуже рідко хворіють, і є взагалі нещеплені, які мають слабкий імунітет. Вакцинація- це лише "один із" десятка чинників, які впливають на імунітет.
GlaxoSmithKline Biologicals s.a., Бельгія, дзвонила в Пераскеви, там сказали за це. Знайомі теж там капали. Але я ще не думала, і не шукала де робити ,маємо ще місяць, тому глибоко ще не копала)))) Лікар сьогодні казав, що можемо капати і за 2 тижні. Подивлюсь по малій вже.
Моя дочка немає жодного щеплення, то до двох с половиною не хворіли, а тепер кожні пів року маємо бронхіт (вже три рази був), зараз в садочок пішли, то частенько соплі+кашель. Так кожна імунна система індивідуальна і не залежить від прививок.
То все дуууже індивідувально. Залежить від імунітету, контактів з іншими дітьми і т.д. Серед моїх знайомих нещеплених усе дуже по-різному. Моя, наприклад, вірусними наразі хворіла рідко, вперше сопельки з дводенною температурою мала в 8 міс., потім розеолу в рочок, а наступний раз ентеровірус в 2,5 роки. То не рахуючи незначних сопельок на зуби. Ну але ми ще в садок наразі не ходимо і з дітьми нечасто контактуємо.
в мене доня мала всі щеплення до 1,6р., хворіла на багато частіше в маленькому віці, ніж нещеплений синочок (зараз 2,6р.), але думаю то все дуже індивідуально..
Ромчик не щеплений. Перші сопельки в рік і місяць. Перший рік в садку майже без пропусків. Другий рік - взагалі без пропусків. Даринка не щеплена. Хапає вірус за вірусом. Немає тут єдиної статистики. До слова - в нас в садку ніхто і не заікався за обовязкове щеплення і ніяких писульок з поліклініки не вимагають. Ажіотажу - нуль. А я вже було налаштувалась)))
Глаксо Сміт- це назва виробника ( фармкомпанії). А назва вакцини? Бо в Україні від Глаксо Сміт Кляйн від поліо зареєстрована лише моно інактивована вакцина "Поліорікс" ( ну і бельгійські комплексні Інфанрікси). Тому мене і цікавить назва вакцини ( не виробника). Ось список зареєстрованих і дозволених до використання моно вакцин від поліо в УКраїні: ПО кодам J07BF Вакцини проти поліомієліту: -J07BF03 тривалентна інактивована вірусна вакцина проти поліомієліту: ІМОВАКС ПОЛІО ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ПОЛІОМІЄЛІТУ ІНАКТИВОВАНА РІДКА суспензія для ін'єкцій Угорщина + Україна + Франція ПОЛІОВАКЦИНА SSI ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ПОЛІОМІЄЛІТУ ТРИВАЛЕНТНА ІНАКТИВОВАНА розчин для ін'єкцій Данія ПОЛІОРИКС™ ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ПОЛІОМІЄЛІТУ ІНАКТИВОВАНА розчин для ін'єкцій Бельгія J07BF02 тривалентна жива атенуйована вакцина проти поліомієліту для перорального прийому ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ПОЛІОМІЄЛІТУ 1, 2, 3 ТИПІВ ТРИВАЛЕНТНА ЖИВА РІДКА ПЕРОРАЛЬНА розчин оральний Росія ОПВЕРО ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ПОЛІОМІЄЛІТУ ПЕРОРАЛЬНА ТРИВАЛЕНТНА ЖИВА РІДКА суспензія оральна Франція ТОму велике прохання, якщо буде якась інформація - вказати назву живої бельгійської ОПВ, якою дозволено щепити В списку зареєстрованих препаратів в Україні живої ОПВ від СмітКляйн бельгійського виробництванемає. Є лише інактивована. --- дописи об"єднано, Nov 3, 2015 --- в порушення до вказівок до інструкцій до вакцини, до попердніх діючих наказів МОЗ, до загальних вказівок ВОЗ щодо вакцинації поліо? Лікар сказав, бо це їм дозволили останнім наказом про оцю позапланову імунізацію від поліо вводити вакцини за 2 тижні в порушення усіх норм, включаючи свої ж попередні діючі накази. І абсолютно усі виробники вакцин у всіх інструкціях чітко вказують інтервал - від 4 до 8 тижнів.
Ось натрапила на таку статтю Але вона пропрививочна Украине угрожает возобновление циркуляции дикого полиовируса – опаснейшего видаполиомиелита. Об этом на пресс-конференции в УНИАН сообщила директор Института эпидемиологии и инфекционных болезней им. Громашевского Академии медицинских наук Украины, академик Виктория Задорожная. Она подчеркнула, что угроза полиомиелита значительно возрастает в условиях боевых действий. «Мы имели подобные случаи в Чечне в 1995 году, когда заболели более 100 детей. Это Сирия, где с прошлого года циркулирует дикий полиовирус, на тех территориях, на которых его уже не было. Этот вирус циркулирует вокруг нас и может попасть очень быстро, и иметь для нас непредсказуемые последствия. Это так же касается и кори, и дифтерии, и других «детских инфекций». Происходит накопление незащищенных детей, и когда возбудитель попадет в такие благоприятные условия, то мы будем иметь проблему, которую трудно преодолевать. Предупредить проще и намного дешевле, чем бороться с инфекцией», - отметила Задорожная. На цьому сайті Є карта де можна подивитись, де за цей рік були спалахи дикого вірусу і випадки вакциноасоційованого поліо. Якби я була впевнена на 100% що вакцина, яка прибула з Канади якісна, я би однозначно зробила би дітям ОПВ, мене лякає лиш оцей момент розморозки-заморозки.
Роздумуючи про ситуацію з ажіотажем навколо цієї вакцинації і терміном ЕПІДЕМІЯ мене зацікавило одне питання, якщо епідемія, то кількість хворих за цей час мала б вже збільшитися до N-нного числа. Враховуючи, що влітку на Закарпатті відпочивала не одна родина, то по Україні лікарні б вже були переповнені.... Ми не маємо телевізора, можливо я щось пропустила і щодня в новинах показують статистику з кількості хворих.
Нам в садочку сказали написати відмову, якщо ми не будемо вакцинуватися. Сказала вихователька, що більшість батьків відмовляється від щеплення. Але ніяких карантинів, нічого нема, всі діти ходять в садок, як ходили. Чоловік сьогодні зранку повіз синочка в садочок і зразу написав відмову.
Тут статистика по країнам. У Пакистані в 2014 році 306 випадків дикого поліо, у цьому році 38. Що цікаво, що 22 випадки вакциноасоційованого в 2014 і в цьому році 0 випадків, а випадків дикого поліо поменшало (38 проти 306 за весь 2014). Значить там вакцинація щось дала, я так розумію. Так Пакистан далеко, але я вам таку річ скажу, я тиждень тому ходила в гості до одногрупниці, яка пару тижнів на початку літа провела в Пакистані. Це я до того, що мабуть не треба надто тішитись ілюзіями, що дикий поліо далеко і нам не загрожує. Бо наприклад спалаху дикого поліо в Албанії у 1996 році передував низький рівень імунізації населення і був завезений.
Вчора і до нас дзвонила педіатр стосовно ОПВ. Сказала мені спокійно, що можем і вакцинуватись і писати відмову - моє право. Сьогодні пішли відразу написали відмову взагалі на всі щеплення на невизначений термін. І все спокійно, ніхто мене не переконував їх робити, епідемією не страшили.