Щеплення необхідні? (2)

Discussion in 'Дитяче здоров'я' started by algo, Jun 30, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    а батькам дадуть відпустку по догляду за дитиною?
     
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    я не знаю, що робити і як правильно (((
     
  3. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Та того ніхто не знає. Але хочу зрозуміти механізм. Без дозволу батьків прививати не мають права. Батьки дозволу не дають. Дитина два місяці не може відвідувати ДНЗ. Як для батьків то має регулюватись. Видадуть довідку, що вам заборонено і то ваша проблема де ви ту дитину дінете? Які нормативні акти регулюють дану ситуацію?
     
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    це лише одне повідомлення, як буде насправді у нашому / вашому садку не відомо. Я думаю з понеділка все понеться.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вона і має бути використана :). На сайті Департаменту охорони здоров я ЛОДА є замітка про те, скільки разів можна заморожувати-розморожувати.
    В інструкції до Російської вакцини ОПВ завжди стояло, що її можна заморожувати і розморожувати 3 рази (більше регіонам і не було потрібно через регулярне постачання вакцини). В інструкції до ОПВ - Франція, написано зберігати при температурі від 2 до 8 градусів (розморожену). Це український варіант інструкції. Хоча вакцини по складу однакові ОПВ, як французька так російська, індійська, бельгійська.

    Далі читаємо, що рекомендує ВООЗ ( відомо, що ВООЗ_ та ще структура зі своїми інтересами у бізнесі на вакцинах. Відповідно вакцини від поліо сплавляє державам третього світу, ну і на відкатах , де це прийнято, як у нас) :Згідно рекомендацій ВООЗ щодо безпеки поводження з вакцинами - живу поліовакцину можна заморожувати і розморожувати 10 разів. Згідно інших документів ВООЗ проводилися клінічні дослідження в результаті яких жива вакцина не змінює своїх властивостей навіть при заморожуванні-розморожуванні до 180 разів.

    Ітак: інструкція до французьких вакцин забороняє їх заморожувати. Російські ( які зараз у нас не використовуються по відповідним причинам- дозволяють до 3 разів, АЛЕ вони на практиці ніколи не зморожувалися-не розморожувалися і такими не застосовувалися. Бо завжди були поставки свіжих. ТОбто практики застосування розморожених вакцин не було). Наші ж роблять тепер висновок, що раз індійські, французькі,бельгійські і т.п. ОПВ ідентичні російській, значить їх можна заморожувати до 3 разів. І тут же рекомендації ВООЗ- можна розморожувати чи то 10 чи то 180 разів.

    Одним словом- кому як вигідно, той так і розуміє.А реально масового практичного застосування розморожених вакцин не було.Були лише клінічні дослідження.

    А далі ще краще :А щоб було розібратися простіше - на кожному флаконі є індикатор - квадратик в кружечку. Поки квадратик світлий - вакцина якісна і не пошкоджена. Це - найбільша гарантія якості

    Тобто якість вакцини визначатимуть по індикатору на флаконі :).


    Нам сьогодні в садочку сказали, що ті хто не буде капатись мають вдома сидіти 60 днів
    цікаво теж. Ну а якщо включити логіку: 60 днів- це "карантинний період". Але ж всі діти будуть капатися-щепитися в різні періоди ( бо у когось своя схема була до того, хтось- за станом здоров я буде капатися пізніше), тоді виходить, що 60 карантинних днів для нещепленої- фіолетово. Тоді нещепленій узагалі в садок не ходити ( ну ж бо поки прощепляться всі , хто має щепитися в різні терміни, поки пройде карантин після останнього прощепленого...). Одним словом, то така муть, яка розрахована на те, щоб проїхатися по головам батьків, які не матимуть іншого виходу, як щепити. Не тому, що переживають за захист своєї дитини від поліо, а тому- що їх в такі умови ставлять.

    Подобається ще оце ( теж і сайту ДОЗ ЛОДА):Вакцинувати слід здорових дітей без явних ознак гострого захворювання і при відсутності загострення хронічного захворювання. Клінічно здорові діти не потребують додаткового обстеження - ні імунограми, ні нейросонографії, ні консультації вузьких спеціалістів. Якщо в дитини імунодефіцит, тоді потрібна консультація вузького спеціаліста.

    Все- якщо дитина візуально здорова- вона підлягає щепленню . Консультація і додаткові обстеження- лише для дітей з імунодефіцитом ( яких узагалі дозволено ІПВ , а не ОПВ вакцинувати)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ще поясніть мені, бо читаю, читаю нічого не пойняв - якщо моєму малому вже вбухали були ту переморожену :girl_devil: вакцину влітку, то тепер уже нічого не будуть "впарювати" чи знову "за компанію" будуть? Бо я вже ніких не хочу вакцин...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    найгостіше і найчастіше питання, яке я сьогодні зустрічала , провівши півдня за читанням - на скільки небезпечними будуть вакциновані ОПВ для невакцинованих ( звідси і питання що робити з садком, водити чи ні) і дл ятих, хто має попередньо ІПВ і капатись не буде. На це питання також ще собі не знайшла відповіді, бо думки різняться....Якщо в понеділок це все почнеться, в мене буде ступор...
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    І я правильно розумію, що вперше мають щепити тільки ІПВ. А вона є? Що таким впарюватимуть?
     
  9. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    нє, ну ще в садок, якщо мама не на роботі і є можливість притримати вдома, то пів біди......., а що робити із школярами?
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо дитина мала комплексне щеплення ( Інфандріксом або Пентаксимом), вона вже щеплена ІПВ. І підлягає ОПВ.
    ну то не лише в садки не водити. А і на дитячі майданчики, в магазини і взагалі уникати всіх дітей, віком молодше 10 років ( ну ж бо не знаєте, хто з них щеплений) :). Зрештою, вакцинації підлягають не лише діти садочкового віку, а і школярі до 10 років. Тоді в школу батькам не водити? Оця вся канітєль з "60 днів"- вона розрахована на загальну вакцинальну компанію. Раніше всіх щепили ОПВ і діти були в колективах. А зараз- треба створити умови, при яких нещепленим буде відмовлено відвідувати колектив. Взагалі теж цікаве тлумачення "спалаху поліо" : тут наші вчені мужі подумали-подумали. І вирішили, що причиною спалаху стало те, що ОПВ від щеплених дітей за довгий період, коли багато батьків відмовлялися від вакцинацій, пройшла через багато-багато нещеплених, внаслідок чого вірус зазнав 26 типів мутацій і тому вражає навіть щеплених раніше.
    Ну і ще: "лише жива вакцина виробляє не лише загальний (гуморальний імунітет), а і створює місцевий захист в кишківнику дитини, що є дуже важливо під час спалаху, так як вірус спершу потрапляє в кишківник" . Діти до 5 років підлягають трикратній тепер імунізації живою вакциною ( оскільки вікова група до 5 років найбільш вразлива), і у віці 6-10 років- ще один раз ОПВ.

    Питання: скільки часу тоді взагалі збираєтеся уникати колективів, з урахуванням того, що імунізація до 5 років має бути трикратна ОПВ?
    --- дописи об"єднано, Oct 22, 2015 ---
    скільки часу тримати? 60 днів? Так вони тоді "дієві" якщо весь колектив імунізувати в один день. ТОді від цього дня нещепленим відрахувати 60 днів. Але ж "колективної" імунізації не вийде . А потім ще двічі вакцинація ОПВ має бути .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    А якщо нічим не привита, а надумалась привитись вперше від поліомієліту
     
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    тоді інфанрікс ІПВ ( 4 компонентну), оральної не можна першу.
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ви отримали влітку ОПВ ? ( бо ОПВ влітку робили, наш племінник теж ОПВ влітку вакцинувався). Тоді , відповідно до 1 туру імунізації, ви не підлягаєте зараз щепленню ОПВ. Ви поки захищені :). В 2 та 3 турі- можливо придумають новшества ( бо по рекомендаціям ВООЗ, усі діти до 5 років мають отримати 3 дози ОПВ з перервою від 28 днів між кожним. хоча раніше так і було-навіть більше: до 5 років діти отримували чотири дози ОПВ. я потім знайду наші записи) . Але поки є наказ лише на 1 тур. Згідно з ним ОПВ підлягають:
    - діти, які раніще щеплені лише інактивовавно ( ІПВ);
    - діти, які взагалі нещеплені ні ІПВ, ні ОПВ. Тоді їм спочатку роблять ІПВ, а через 2 тижні- ОПВ,
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Сніжна дайте будь ласка посилання на цей наказ. Бо мені доводять протилежне
     
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    ще одне питання назріло. Якщо все-таки зробити ІПВ, але через 14 днів не капати ОПВ, дії першої мало б вистачити на умовний захист від можливості підчепити щось від щеплених живою до кінця цієї кампанії?
    --- дописи об"єднано, Oct 22, 2015 ---
    В Україні стартує перший раунд додатково ... :: Новини :: Прес-релізи, новини та оголошення :: МОЗ України
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    А взагалі за наказами МОЗ 625 і 631 виходить, що там на місцях кров з носа всі виділені дози вакцини мають бути використані. Адже виділені вони ЮНІСЕФ як гуманітарна допомога. Відповідно, за їх використання МОЗ має відзвітуватися у міжнародних структурах.На керівників структурних же підрозділів на місцях покладена особиста відповідальність за отримання, розподіл і видачу вакцини. За використання якої вони мають відзвітуватися у МОЗ.На Львівщину виділено 141700 доз ОПВ. Цю вакцину так просто не утилізуєш. Відповідно, її мають в будь-якому випадку використати.

    наказ МОЗ від 09.10.2015 №671 «Про затвердження плану заходів Міністерства охорони здоров’я України щодо імунізації населення від поліомієліту на 2015 рік». Його текст закритий і у відкритому доступі поки немає.

    В рамках 3 турів імунізації ОПВ підлягають і ті, хто мав одну дозу ОПВ , незалежно від часу її отримання. Але в рамках 1 туру- контингент на імунізацію визначений. Це регулюється ще додатковими рекомендаційними листами МОЗ для регіональних підроздлів.
     
  17. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    На сьогодні в регіони розвезено 1,1 млн доз ІПВ вакцини та 2,2 млн доз ОПВ вакцини, яка прибула в Україну у жовтні 2015 року.
    А то як?
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    14 днів- це мінімальний проміжок. Вірус поліо розмножується у кишківнику.І вже потім потрапляє в кров . ОПВ не дає йому розвиватися тут і в загальному. ІПВ- такої здатності немає. ІПВ дає лише загальний захист. ТОбто ІПВ дає захист, коли вірус уже в кров потрапив. І то при умові, що встигли антитіла виробитися. Якщо не помиляюся, то там ОПВ- блокує вже на рівні кишківника і далі на клітинному рівні.

    Вважається, що однократне введення ІПВ не дає потрібного захисту. Достатня кількість антитіл на певний час виробляється після принаймні двократного введення ІПВ з перервою у 45 днів.
    --- дописи об"єднано, Oct 22, 2015 ---
    а ніхто не знає правди. Пишуть, що нова гуманітарка, а "1,5 млн доз повторно замороженої ОПВ, що були отримані навесні цього року (серії L5345-1, L5346-1, L-5336-1), знаходяться на складі ДП «Укрвакцина» до прийняття остаточного рішення" ( принаймні так прозвітував на засіданні комітету ВР ще 7 жовтня заступник директора Департаменту громадського здоров’я МОЗ України). То така закручена схема, що тут не будете знати, де кінці. Зрештою, люба гуманітрана допомога вакцинами ЮНІСЕФ- це той же бізнес на відкатах і невідома якість ( ЮНІСЕФ і в Африку відправляє вакцини від поліо). Та і взагалі, що реально використовуватимуть.На фоні того, що досі так і немає однозначної відповіді на те, чи взагалі був спалах поліо
     
    Last edited: Oct 22, 2015
  19. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    От, тому я і питала, а де діли ту вакцину з травня, бо чула по радіо, що Юнісеф виділив для нас нову вакцину, яка прибула у жовтні. І взагалі, чи не може це бути пов'язано з тим, що з 2016 р вже не дозволятимуть використання Опв(в якійсь статті про це писали), а лише Іпв. От вони і вирішили пошвидше її використати, відправляючи таким країнам, як наша.
    І взагалі, як таке офіційно може бути, що одні говорять, що був поліомієліт, інші, що ні. Таки правда, що масмедіа - четверта влада, так роздули то все, багато статей, сюжетів, екмпертів, маніпулюють громадською думкою, як хочуть.
    А чому ж не кричать, що по лікарнях є дуже мало чи взагалі нема ліків від сказу, ботулізму , наприклад, бо держава не виділила їх всюди, де потрібно.

    Сніжна, а де ви читаєте ті офіційні документи? Протоколи введення? На офіційних сайтах різних структур?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    Last edited: Oct 23, 2015
  20. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    ну от маємо - дзвінок щойно з поліклініки
    просимо з"явитись для вакцінації терміново
    хм, питаю, навіщо? ми ж робили поліо влітку
    відповідь геніальна - це додаткова
    відмовляємось, кажу,
    та? ну то приходьте і пишіть відмову!
    @silvia,
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
Thread Status:
Not open for further replies.