Там усе дуже заплутано, але наказ краще якийсь придумати з ОД, який не впливав би ні на бухгалтерію, ні нащо інше, бо це датується 2014 роком.
якщо з ОД чи з питань ШР, тоді можливо будь-який про ШР....про його затвердження, про встановлення окладу комусь там, чи покладення якихось там обовязків на когось....щось таке...
А можна якийсь наказ про призначення вихідного, чи це буде пливати на бухгалтерію? Про покладення обов"язків - не зовсім вдало, бо там крім директора всього 2 працівника. Штатний там затверджений. А можна правила наказ про затвердження правил внутрішнього трудового розпорядку видавати після наказу на прийняття працівників?
по нормах при прийомі працівників одразу ж ознайомлюють з правилами ВТР, а не після... про встановлення вихідного, це звичайний наказ з основної діяльності, і якщо це вихідний в звичнийробочий день, то це ж мало б відобразитись у табелі... а про звичайний вихідний типу субота-неділя немає сенсу ....задачка))) може про затвердження посадових інструкцій? чи положення про захист персональних даних...щось таке
От і я про це Передаю формулювання своєї директорки - придумай щось! Якби я знала - то у тебе би не питала. --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2015 --- А де би це ще можна було би подивитись, попитати?
про затвердження положення якогось ..про будь що --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2015 --- матеріальну відповідальність...про формування кадрового резерву.. про преміювання наказ про призначення відповідального за кадровий облік, якщо то був директор один
це шо таке за посада? пи.си і дивіться, щоб вона відповідала класифікатору і специфіці вашої діяльності
Про комплексні заходи щодо дотримання на підприємстві пожежної безпеки або безпеки життєдіяльності. Про дотримання працівниками правил техніки безпеки, пожежної безпеки і т.п. (Такі накази зараз "на ура"). Про покладення персональної відповідальності за щось там (наприклад вчасне подання звітів тощо). Навіть якщо це входить в посадові обов'язки, але ж то буде "персональна відповідальність"!!
Це не зовсім посада, а швидше додаткове призначення. А щодо класифікатора - я навіть боюсь туди лізти, ще зараз щось виявиться
якщо ви прийшли на роботу туди, де не було кадровика, треба лізти всюди і поки не пізно все виправляти до приходу перевірки, робити глянц))) особливо назви посад у ШР, які мають відповідати класифікатору.
Ситуація наступна: Подружжя купує хатинку в селі. Продавець володіє правом власності на підставі спадку. Питання: 1. Які документи повинні перевірити покупці, щоб себе убезпечити від шахрайства? 2. Які витрати несе покупець у зв"язку з оформленням договору купівлі-продажу? 3. Чи зростають витрати на оформлення угоди, якщо право власності оформляти на обох членів подружжя (50/50), а не на когось одного? 4. У разі смерті одного з подружжя хто є спадкоємцем першої черги? Якщо, скажімо, є повнолітні діти від першого шлюбу і рідні брати/сестри? Як розподіляється спадщина? 50% дружині/чоловіку, 50% дітям? Чи по 33,3% дружині/чоловіку і кожному з двох дітей? Буду вдячна за консультацію, інфа потрібна на завтра, 30.10.2015 р.
1) якщо право власності набуто на підставі спадкування, то продавець повинен мати свідоцтво про право на спадщину на цей будинок + витяг про реєстрацію права власності. Перевірте хто прописаний в будинку. Щоб не купити будинок з мешканцями. Якщо купляєте будинок, з"ясуйте на якій підставі належить земельна ділянка під ним. Якщо у власності тієї ж особи- то будинок має продаватися з земельною ділянкою. Арешти, заборони перевірить нотаріус при посвідченні купівлі-продажу. 2) цей момент обговоріть з продавцем. Як домовитеся. Як правило, витрати несе покупець. Оплачуєте за посвідчення договору і держ.реєстрацію права+ пару витягів. Це все робить нотаріус, тому суму з"ясуйте в нього. 3) витрати ті самі 4)якщо немає заповіту, то спадкування відбувається за законом. А саме: в першу чергу спадкують другий з подружжя, батьки, діти. Частки є рівними. Тобто 100% спадщини ділимо на кількість спадкоємців (напр. 1 дружина, 2 батьків, 2 дітей = 5)