Щеплення необхідні? (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем algo, 30 Червень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Чула що в Чорнобильській лікарні роблять комплекс усіх прививок за 1 день, десь в 3 рочки. Хтось таке робив?
     
  2. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Нічого про це не знаю і не маю досвіду, але з прочитання цієї довгої теми зрозуміла, що ті всі комплексні щеплення - то не благо, а небезпека. Треба знати, що і з чим можна одночасно колоти. Та й навантаження яке на імунну систему, я так собі думаю... То ж треба буде "розібратись" не з однією, а цілою купою занесеної "зарази".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  3. maty

    maty Well-Known Member

    дівчата,ще не почалася у Львові ця істерія з поліо? з понеділка здається погрожували почати... ще по садочках не чути?
     
  4. invisible

    invisible Well-Known Member

    Сумніваюся, що таке існує. Ви уявляєте, який це має бути набір вакцин? Яке шалене навантаження на імунітет?? Навіть не думайте про таке. Є індивідуальні схеми вакцинаціі, якщо хочете відкласти, можете дійсно зробити після 3 років, навіть вибірково, але точно не всі за раз.

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    немає такого. максимально, що дозволено одночасно вводити- це КПК і комплексна АКДП + поліо. І АКДП- то вже ревакцинація. І то не рекомендовано. оскільки КПК- жива вакцина. І якщо поліо крапельне- це теж жива. Між введеням живої вакцини бажано місяць перерви. "Найкращий" варіант- це окремо АКДП +поліо ( якщо поліо не входить в комплексну) і окремо- КПК. До 3 рочків дитина завершує уже перший етап усіх вакцинацій ( за графіком- до 1.5 року .Наступні- починаються в 6 років)Звісно, що за індивідуальним графіком може встановлюватися інший порядок. Але не вводяться всі вакцини одночасно.Наприклад, моя знайома імунолог рекомендувала для свого племінника схему, яка починалася з 3 років ( до 3 його не щепили). В 3 роки спочатку робили БЦЖ, потім- АКДП. КПК вони не робили.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    забирала малого з садочка сьогодні нічого не чула. Але нам особисто може нічого і не скажуть, бо ми нічого не робимо. Але не чула щоб і іншим мамам щось говорили.
    А з другої сторони, чим і хто може погрожувати тим хто не зробить щеплення ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    на скільки я зрозуміла, перші 3 дні після щеплення живою поліо, можна підчепити заразу тим, хто не є щеплений. У садку ж всім одночасно в один день не робитимуть щеплень, тому тут залишається що? боятись? тримати вдома к-ка тижнів? водити і надіятись, що мине?
    З іншої сторони вже стільки мови про зіпсовану вацину, що навіть страшно. Наслідки можуть вилізти пізніше.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    дивіться на це з іншої сторони: який ризик перехресного зараження? Реально-мінімальний. Крім того, усі ми ( як і наші діти, у кого віком старші 10 років) усі щепилися ще тільки живою поліо. І ніхто ніяких карантинів не влаштовував ні в садку, ні в школі. А щеплені були практично усі. І в різний час.Скільки реально випадків перехресних заражень відомо? Та неправильна утилізація апмули з вакциною тою самою медсестрою, яка проводить щеплення,може привести до куди плачевніших наслідків
     
  9. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Тема зі щепленням давно у мене наболіла. Тако навіть не лізла сюди, бо маю на те все свою думку. Мабуть, пора розказати свій випадок.
    Почну з того, що з меншим мудріша і з подальшими теж буду мудра )))
    Старшому робила всі щеплення по графіку. Хоча радилась і з лікарем з роддому, на що він мені сказав, що оскільки туберкульоз у нашій країні поширений, то БЦЖ обов"язково, а все решта на наш розсуд, але він подумав би чи робити. Оскільки мед. етика, мабуть, не дозволяла йому прямо сказати їх не робити, то ми і радились з дільничим лікарем. Про що я потім пошкодувала 350 разів і розгрібаю це все вже роки 3-4. До року все було добре. В рік нам річної прививки не зробили, бо ми то хворіли, то потім її довший час її не було. З"явилась вже як нам було 2,2 роки і ми йолупи пішли і її зробили. В нас не було ні температури ні ніяких висипок, я дуже втішилась, але тішилась не довго, бо замітила, що в малого перестало розвиватись мовлення і навіть ті букви, які він вимовляв чітко у нього пропали. Ми по лікарях, по логопедах і т.д. Всі морозяться, що це наслідок прививки і робили з нас дураків, що такого бути не може і якщо дитина не говорить, то і не говорила, чоловіка допекли так, що він аж відео приніс і впихнув нашій дільничій. На що почули: " Ну що я вам можу сказати, нічим не можу допомогти". Після того я заріклась робити ті довбані прививки. Бо відповідальності за їхню якість і за наслідки ніхто не несе, а про наслідки індивідуальної непереносимості взагалі мовчу, щоб хтось відповідав((( Як все таки наша версія підтвердилась? В 3,5 роки ми знайшли дуже хорошого логопеда і вона зразу запитала чи ми робили прививки? І я розказала всю історію їй. Малого ми витягнули трохи з мовою, зараз дотігуємо окремі звуки і збіги приголосних. Але ота мука у нас вже 3 роки і дуже важко нам це все далось. І до сьогоднішнього дня ми відстаємо в мові, порівнюючи з однолітками. Я не спорю є дітки які ще гірше говорять, але...
    Тому меншому робили тільки БЦЖ в роддомі і більше жодного щеплення. І кому цікаво, ми не писали в карточці жодного щеплення, а всі роки пишемо відмову. Я не розумію для чого писати в карточці те, чого немає, а потім кожному лікарю доказувати, що у вас немає щеплень і т.д. На мою думку, це дибілізм. В садочок нас взяли без проблем і з офіційною відмовою. Не мають права вони не взяти не щеплену дитину. Хоча як проходили медогляд в садочок, а ми проходили а не купували, то через одного лікаря нам доказували, що ми не праві, що щеплення потрібно робити. Але я маю тверду позицію і пропонувала їм залишити ті всі вакцини для своїх дітей внуків і найближчої родини. Замовкали швиденько.
    Ще один випадок в моїй родині. Мій похресник який втратив слух після тої річної комплексної вакцини. І лікарі наші теж віднєкувались від тієї ситуації. Аж в Польщі їм сказали що причина лише у вакцинації, дитина до сьогоднішнього дня (йому вже 10 рочків) так і не чує на одне вушко зовсім, а на інше лише зі слуховим апаратом. Скільки коштувало сім"ї сил і грошей, щоб вернути дитині хоча б якийсь відсоток слуху, хоча б на одне вушко, відомо лише їм.
    Тому я дуже раджу добре подумати перед вакцинацією. Я розумію, що і без вакцинації існують випадки різні але все таки їх менше, але свідомо наражати дитину на небезпеку, вприскуючи в неї інфекцію я НЕ ГОТОВА більше!!!
    --- дописи об"єднано, 16 Жовтень 2015 ---
    а що хіба тих, хто щеплюється не попереджають тепер, що не можна контактувати з ішими дітьми 3 дні? Я пам"ятаю, як старшому робили ті поліо, то нас попереджали. Ми правда тоді в садок не ходили ще, але обмежили контакт з іншими дітками.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 4
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    питання: а що стало причиною того, що вирішили молодшому робити БЦЖ в пологовому ? То з тої точки зору, що ця вакцина досить реагентна, і потім все рівно потребується ревакцинація. По іншому- сенсу в одноразовій вакцині?Вона ає короткотерміновий захист власне ще і в той період, коли дитинка ще не має підвищеного ризику власне той же туберкульоз так просто підхопити. А сама по собі вакцина БЦЖ досить складна для організму.Тобто якщо у вас було вже рішення не робити щеплень, то що саме стало аргументом, що зробили оце одне?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Я знаю, що вона короткотривала і потребує потім ревакцинації.
    Але тому вирішили, що практично з перших днів ми постіно подорожуючі і в основному в громадському транспорті, то я трохи побоялась, що дитя дуже маленьке, щоб не вхопило того поки не вироблений більший імунітет. Скажу чесно, може просто мало знаю з якого віку дитина може заразитись саме туберкульозом.
    Якщо Ви знаєте де про це можна конкретно почитати, то буду Вам вдячна або за роз"яснення, або за посилання.

    п.с. Мене вже питали недавно чи я є категоричним противником щеплень? Скажу ще тут я не противник самих щеплень, я просто зовсім не впевнена в якості тих щеплень якими вакцинують наших дітей!!! Якщо би їхня якість була би 100%-вою, то наші б лікарі хоча б відповідали за якість. Бо розумію, що за наслідки не можуть тільки через те, що є таке як індивідуальна непереносимість.
    Та й чому перед щепленням дитя не посилають на повний огляд, аналізи, УЗД і т.д. А достатньо лише огляду педіатра чи сімейного лікаря? Коли ми ще думали робити меншому щеплення чи ні, я попросила нашу сімейну виписати нам направлення на всі дообстеження і т.д. Так вона сказал, що це лишнє і дитину з соплями відправляла на щеплення. То про що тут можна взагалі говорити?
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2015
  12. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Я також послухалась в пологовому неонатолога ( сама довго не могла вирішити, робити чи не робити малому БЦЖ в пологовому, інтернету тоді ще не мала, інформацію збирала по знайомих з дітьми) . Вона мене переконала, що треба. В пологовому пролежала 6 діб. Після пологів 3 дні в мене була ідеальна дитина: поспав-поїв-памперс поміняли і дитину не чути. Наприкінці третьої доби зробили БЦЖ. Зранку я побачила , що дитина здригається-корчі всього тіла. Я такого ще ніколи не бачила-ну ногу може схопити, але щоб весь здригався...Побігла( точніше поповзла) за неонатологом. А це субота-нікого нема. Чергова ще не прийшла. Я дуже настрашилась. Потім ніби то все минуло, але дитину мов підмінили-малий кричав постійно, не спав. На 10 хв засинає і знов кричить. Так нас і виписали. Були на контролі в невропатолога.Робили масажі, нейросонографію десь 3 рази в різних лікарнях робили. Відхилень не знаходили. але чому дитина така нервова не могли знайти відповідь. Потім додалась алергія. Спочатку різні прояви на шкірі(десь з 1 міс.), потім кашлі/соплі. Дільнича нас лікувала від застуд, нічого не допомагало. В 6 міс Костюченко припустила, що кашель в нас алергічний. Малому майже 7 років. Як ми з тою алергією до тих пір мучимось... Коли завагітнила другим-відразу сказала, що не зроблю йому жодного щеплення. Дитина цілком здорова. Це мій особистий досвід. Також просто ділюся. Жодним чином нікому нічого не нав"язую. Чемно пишу відмови(звичайно, що і старшому не робила більше жодного щеплення і дуже-дуже кортаю себе за цю БЦЖ)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    та підхопити можна в любому віці. Просто мале дитя ще немає такої мобільності і такого контакту, як старше. А вакцина- сама по собі складна. Та і застерігаючи її вакциною від туберкульозу ( до речі, теперішня паличка Коха уже мутована і резистентна настільки, що вакцина теж не дає надійного захисту), але в той же час , відмовляючись від тої ж АКДП-все-рівно тоді ризикується підхопити ту ж дифтерію чи коклюш. І власне той же коклюш малечі до року підхопити в рази легше, ніж туберкульоз ( навряд чи малеча перебуватиме у тих місцях, де є прямий контакт з людьми з відкритою формою туберкульозу. І в транспорті поручні, де якісь виділення можливі від чужих рук, він ще теж не облизує). Я просто розмірковую з тої точки зору, що які аргументи шукаються при загальній відмові від вакцинації загалом, на користь одинарного щеплення складною реактогенною вакциною. Бо одинарне щеплення не підходить ні під категорію "вибіркового щеплення", ні під повне утримання, ні під загальне вакцинування. От власне у чому тоді його сенс?
    --- дописи об"єднано, 16 Жовтень 2015 ---
    не картайте себе, бо тут ви не будете знати власне чіткого зв язку ( чи відстутності) з БЦЖ. Взагалі для вакцини БЦЖ описані вами симптоми одразу після щеплення- не характерні. Тобто коли дитинка має кілька днів, ви ще достеменно не можете знати реально вроджений стан справ в організмі. БЦЖ_ це вакцина, яка має скоріше "пролонгований" термін наслідків. Коли активно починають формуватися антитіла. А це вже на стадії утворення папули і рубчика- тобто через місяць і далі після щеплення.І ті ж судоми не характерні для неї ,тим більше- одразу після введення. На нервову систему найбільший вплив має АКДП ( зокрема, коклюшний компонент). Зі сторони імунної- в основному ( якщо це не вроджена схильність) алергічні прояви провокує теж або АКДП або КПК ( особливо КПК через специфіку культивації вірусу при виготовленні). Тобто власне тут у вашому випадку не варто себе картати. Бо достеменно зв язку не будете знати. Дітки теж зараз не народжуються з ідеальним станом . І неврологічні проблеми ( як і алергічні) поширені і без щеплень. Саме з тої точки зору щеплення в перші дні після народження є небезпечними: тоді ще не знаєш реального стану організму дитинки. І якщо їх не зробити в пологовому в перші дні, а, скажімо, за кілька місяців розпочати щеплення, тоді вже сам для себе бачиш, що в дитинки є реально. І чи ваптує на тому фоні робити щеплення чи ні.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    @сніжна ще одне питання. зустрічала вже к-ка разів інфу, що нещепленим не можна одразу ж капати ОПВ, спочатку лише ІПВ і вже потім ревакцинацію живою. що скажете?
     
  15. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    в тому, що все таки відсоток хворих на туберкульоз у нас більший, ніж на дифтерію і коклюш. Тому і відсоток вхопити його вищий. Та й БЦЖ роблять в 3-5 дні після народження (і повторюють його аж у 7). А дифтерію в 2 міс (і повторюють чуть не кожного місяця), яка її тоді доцільність?.
    А ще спрацював все таки фактор якості тоді. Бо в пологових я так думаю, все таки якість вакцини, особливо якість зберігання краща. Хоча те що твориться зараз з тими БЦЖ-вакцинами і не тільки, ми відмовимось і від неї.

    А в останньому Вашому дописі про БЦЖ я знайшла для себе відповідь, тої що мені бракувало. І розумію, що і роблячи БЦЖ ми також ризикували.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    АКДП- 3-4-5 і 1.5. Така схема дає захист до 6 років ( звісно, що з часом к-ть антитіл зменшується. І одинарне теж дає певну кількість антитіл, але цей захист є слабшим, ніж при комплексі)
    в Україні зараз епідемія ( неофіційна, оскільки офіційно діагноз мало кому підтверджують) коклюшу. Статистика хворих дітей на коклюш і хворих власне дітей на туберкульоз- не до порівняння :)
    а що робили , коли не було ІПВ? У нас ІПВ застосовується лише з 2005 року, якщо не з 2006. До того схема була одна з 3 місяців( яка і зараз дозволена)- АКДП+ живе поліо. В 3 роки- проводили просто поліо ( зараз в 3 роки зняли з графіка). Ровесники моєї дитини( зрештою, як і всі ще ми) всі щеплені по схемі з 3 місяців живою поліо. В один день давали АКДП ( з нерозщепленим, живим, коклюшним компонентом, бо інактивовану почали застосовувати десь теж з 2005 р) і крапали краплі поліо.Зараз ця схема теж дозволена.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    А Інфракс чи Пентаксим можна купити в аптеці, а потім щоб вкололи в поліклініці? Чи в нас то тільки в Чорнобильській зробити можна?
     
  18. Idillia

    Idillia миється в бані

    Тобто хворих на туберкульоз більше? Всюд кажуть що в крїні епідемія туберкульозу (принаймі серед дорослих кількість хворих велика).
     
  19. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ні, набагато більше дітей, які хворіють коклюшем. І щеплених, і нещеплених. Але офіційно діагноз майже не ставлять. Коклюш тим часом досить активно гуляє по школах і садках.
     
  20. Idillia

    Idillia миється в бані

    А ще всюди говорять про епідемію менінгіту в школах Львова, і тому канікули пришвидшили.
     
Статус теми:
Закрита.