Юридична консультація

Discussion in 'Бізнес-леді' started by Taras N, Jul 7, 2011.

  1. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Таке робиться в ТзОВ, але відкрити ТзОВ не так просто - там має бути величенький уставний капітал...
     
  2. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member


    Розміри статутних капіталів ТОВ, ТДВ та командитних підприємств не обмежуються.

    Вимоги до статутного капіталу господарських товариств визначено у ст. 52 та ст. 65 Закону України "Про господарські товариства"від 19.02.91 р. N 1576-XII, а також у ст. 14 Закону України "Про акціонерні товариства" від 17.09.2008 р. N 514-VI для АТ, створених з 30.04.2009 р., та АТ, внутрішні положення яких приведені у відповідність до норм цього Закону.
    Тому якщо форумлянка хоче, щоб все було законно іпрозоро, найкраще ТзОВ . Там в статуті чітко буде прописано хто і скільки вносить.
    В
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Хочу почути як діяти в моїй ситуації. Можливо це більше до теми "Сусіди ваша біда", розкажу тут. Живу в особняку і з одного боку маю таку сусідку яку і ворогу не побажаєш, вічно їй всі не вгодять. Всі межі в мене згідно закону все роблю щоб не мати з нею проблем, бо це біда. Отже в мене огорожа з кольорової бляхи зі сторони вулиці. Отже возила вона в суботу вечором буряк возом, так відкривала свою хвіртку що пошкрябала мені бляху, коли я вчора їй спокійно звернула увагу і запропонувала щоб вони підібрали фарбу під мій колір і запшикали, вона просто спочатку розсміялась в лице. А далі просто почала мене обзивати і сказала що то мої проблеми. Питання куди звернутись якщо по доброму не виходить це все залагодити.
     
  4. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Безнадійно. Хіба через суд і то без свідків що то саме вона подряпала, діла не буде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @meri5, до дільничого не пробували? Але офіційно, а не на словах. І про лихослів*я не забудьте.
     
  6. meri5

    meri5 Well-Known Member

    чекаю 2 дні можливо зафарбують, якщо ні піду до дільничого.
     
  7. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Вчора перечитала весь земельний кодекс - а то , що мене цікавить -не знайшла. Може Ви підкажете. Така ситуація цікавить : в нас є земельна ділянка ( приватизована). З однієї сторони є ліс (належить сільській раді), з іншої сторони сусіди. Коли землеміри міряли ширину нашого поля(для приватизації), то початок був від лісу від дерева якогось. Межі ми між сусідами не ставили - а тепер хочемо чітко визнати і відділитися. ( сусіди виявились не дуже порядними і вже 1,5 м залізли на нашу ділянку). Як тепер правильно виміряти нашу ширину ??? яка має бути межа розмежування між лісом і між початком нашої ділянки ? чи немає бути ніякого відступу ? щоб ми виміряли своє і відповідно відділились від сусідів.
    ще одне : між нами і сусідами має бути якась межа відступу . ну наприклад грядки ж не можна посадити одні біля одних- скільки потрібно залишати на стежку чи як?
     
  8. В вас мав залишитися примірник техдокументації, яка виготовлялася при приватизації. В сусідів теж така має бути. Там є план ділянки, розміри. При приватизації мали встановлюватися межові знаки. Введіть сюди Кадастрова карта номер ділянки, побачите як воно виглядає по відношенню до сусідів.
    Щодо останнього питання - якихось відстаней між ділянками немає, вони прилягають одна до одної. Ставте максимально тонкий паркан, щоб не втрачати землі )
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ми викликали людей з фірми, яка робила документацію, вони приїхали, переміряли по тих межах, які були погоджені на приватизацію. Сказали нам забити металеві кілки, поки немає загорожі. Загорожу ставите по лінії розмежуванні, нічого не відступаєте.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    а ми нічого не забивали.... :girl_mad:
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мабуть я погано шукала, але не знайшла. Станом на зараз, яка сума куплених товарів за кордоном не обкладається митом? В одних джерелах 150 євро, в інших - 300, а скільки реально? І переліміт обкладається митом 10% і ПДВ 20%? Чи обкладається вся сума покупки?
     
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Будь ласка, розкажіть про декретну відпустку, але зі сторони юр.особи :). Що відбувається, коли працівниця заявляє, що вагітна? Тобто, який порядок нарахування і розміри декретних виплат?
    З позиції працівника все більш-менш зрозуміло, але з позиції роботодавця є відмінності, враховуючи ті ж податки.. (наприклад, для працівника його зарплата складає 1000грн, але для юр.особи ця ж зарплата складає 1700грн).
    Чи компенсовуються державою декретні виплати для юр.особи?

    п.с. у знайомого фірма, малий бізнес, діяльність з доходом/оборотом, але без прибутку (всі доходи йдуть на утримання офісу, зарплати). На днях він почув, що якщо працівниця йде у декрет, то фірма мусить одразу виплатити декретну суму порядку 100-150.000 грн. От і хочу прояснити ситуацію, бо у хлопа паніка, що прийдеться удочеряти перспективно вагітну робітницю і годувати її 3 роки з власного столу або залазити в кредити, бо фірма не має з чого оплачувати декрети :)
     
  13. Kapustik

    Kapustik New Member

    В
     
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    відколи це фірма 3 роки годує "з власного столу" декретчицю? звідки така паніка?
     
  15. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Ст. 23 Закону України "Про відпустки": Фінансування допомоги по вагітності та пологах, а також по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку провадиться з коштів державного соціального страхування.
    Ніякої паніки :girl_smile: Роботодавець лиш зобов"язаний зберегти робоче місце.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, дякую!
    Паніка - бо інформація нова і невідома, і стосується коштів :). Та й дезінформовація трохи була присутня, тож до вас і звернулась за проясненням.

    Ще хочу прояснити такий момент на рахунок виплат по вагітності-пологам для безробітніх. Вже для себе :). Прогуглила і все таки чіткості в голові не надбала: з якими документами (тільки лікарняний брати у лікаря і все?) і куди (Шевч.р-н Львів), на якому терміні (бо вже маю 32 тижня) йти оформлювати виплати? І чи не пізно в моєму варіанті? З першою вагітністю я навіть і не замислювалась, що в мене така можливість є, а тут думаю, на пологовий список гроші би були вчасно. (відношусь до тієї категорії, якій можна претендувати на 25% від мінімалки :))
     
  17. Vukhastyk

    Vukhastyk Member

    Не знаю чи в цю темку звернулась, якщо ні - перенесіть модератори куди треба. Значить ситуація, прийшла я працювати на підприємство. де всю кадрову документацію веде директорка. І от в неї прогалина між першими наказами на підприємстві і вона дає мені завдання якось ту прогалину заповнити, тобто придумати якийсь інший наказ. Що можно придумати, можливо хтось стикався з такою ж уважною і професійною діяльністю свого керівництва. Який наказ їй придумати?
     
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    якого плану накази? кадрові? про що? про призначення - прийом? прогалина у чому? у нумерації чи є зайве місце для зайвих наказів чи навпаки не вистачає і треба через / дописувати.
    трохи більше інформації дайте.
    пи.си. Єслі шо, я кадровик :girl_crazy:
     
  19. Vukhastyk

    Vukhastyk Member

    Та я теж кадровик, але після декрету:))) є зайве місце (лишній номер вільний на наказ, а самого наказу немає). Це в чсилі перших наказів на новому ТОВ. Спочатку вона видала наказ про шт. розпис, ще там про щось, а потім вільний номер, а потім решта наказів пішли. І вона просить мене придумати якийсь наказ, будь-який, аби заповнити вільне місце.
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    взагалі накази про внесення змін до ШР не є кадровими наказами, вірніше наказами з особового складу, які вносяться у книзу реєстрації таких наказів.