Мінімальні розміри статутних капіталів господарських товариств у 2015 році-Профі Вінс Розміри статутних капіталів ТОВ, ТДВ та командитних підприємств не обмежуються. Вимоги до статутного капіталу господарських товариств визначено у ст. 52 та ст. 65 Закону України "Про господарські товариства"від 19.02.91 р. N 1576-XII, а також у ст. 14 Закону України "Про акціонерні товариства" від 17.09.2008 р. N 514-VI для АТ, створених з 30.04.2009 р., та АТ, внутрішні положення яких приведені у відповідність до норм цього Закону. Тому якщо форумлянка хоче, щоб все було законно іпрозоро, найкраще ТзОВ . Там в статуті чітко буде прописано хто і скільки вносить. В
Хочу почути як діяти в моїй ситуації. Можливо це більше до теми "Сусіди ваша біда", розкажу тут. Живу в особняку і з одного боку маю таку сусідку яку і ворогу не побажаєш, вічно їй всі не вгодять. Всі межі в мене згідно закону все роблю щоб не мати з нею проблем, бо це біда. Отже в мене огорожа з кольорової бляхи зі сторони вулиці. Отже возила вона в суботу вечором буряк возом, так відкривала свою хвіртку що пошкрябала мені бляху, коли я вчора їй спокійно звернула увагу і запропонувала щоб вони підібрали фарбу під мій колір і запшикали, вона просто спочатку розсміялась в лице. А далі просто почала мене обзивати і сказала що то мої проблеми. Питання куди звернутись якщо по доброму не виходить це все залагодити.
Вчора перечитала весь земельний кодекс - а то , що мене цікавить -не знайшла. Може Ви підкажете. Така ситуація цікавить : в нас є земельна ділянка ( приватизована). З однієї сторони є ліс (належить сільській раді), з іншої сторони сусіди. Коли землеміри міряли ширину нашого поля(для приватизації), то початок був від лісу від дерева якогось. Межі ми між сусідами не ставили - а тепер хочемо чітко визнати і відділитися. ( сусіди виявились не дуже порядними і вже 1,5 м залізли на нашу ділянку). Як тепер правильно виміряти нашу ширину ??? яка має бути межа розмежування між лісом і між початком нашої ділянки ? чи немає бути ніякого відступу ? щоб ми виміряли своє і відповідно відділились від сусідів. ще одне : між нами і сусідами має бути якась межа відступу . ну наприклад грядки ж не можна посадити одні біля одних- скільки потрібно залишати на стежку чи як?
В вас мав залишитися примірник техдокументації, яка виготовлялася при приватизації. В сусідів теж така має бути. Там є план ділянки, розміри. При приватизації мали встановлюватися межові знаки. Введіть сюди Кадастрова карта номер ділянки, побачите як воно виглядає по відношенню до сусідів. Щодо останнього питання - якихось відстаней між ділянками немає, вони прилягають одна до одної. Ставте максимально тонкий паркан, щоб не втрачати землі )
Ми викликали людей з фірми, яка робила документацію, вони приїхали, переміряли по тих межах, які були погоджені на приватизацію. Сказали нам забити металеві кілки, поки немає загорожі. Загорожу ставите по лінії розмежуванні, нічого не відступаєте.
а ми нічого не забивали.... сусіди - то свекрухи сестра... думали . що нормальні люди , а виявилось... ой....
Мабуть я погано шукала, але не знайшла. Станом на зараз, яка сума куплених товарів за кордоном не обкладається митом? В одних джерелах 150 євро, в інших - 300, а скільки реально? І переліміт обкладається митом 10% і ПДВ 20%? Чи обкладається вся сума покупки?
Будь ласка, розкажіть про декретну відпустку, але зі сторони юр.особи . Що відбувається, коли працівниця заявляє, що вагітна? Тобто, який порядок нарахування і розміри декретних виплат? З позиції працівника все більш-менш зрозуміло, але з позиції роботодавця є відмінності, враховуючи ті ж податки.. (наприклад, для працівника його зарплата складає 1000грн, але для юр.особи ця ж зарплата складає 1700грн). Чи компенсовуються державою декретні виплати для юр.особи? п.с. у знайомого фірма, малий бізнес, діяльність з доходом/оборотом, але без прибутку (всі доходи йдуть на утримання офісу, зарплати). На днях він почув, що якщо працівниця йде у декрет, то фірма мусить одразу виплатити декретну суму порядку 100-150.000 грн. От і хочу прояснити ситуацію, бо у хлопа паніка, що прийдеться удочеряти перспективно вагітну робітницю і годувати її 3 роки з власного столу або залазити в кредити, бо фірма не має з чого оплачувати декрети
Ст. 23 Закону України "Про відпустки": Фінансування допомоги по вагітності та пологах, а також по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку провадиться з коштів державного соціального страхування. Ніякої паніки Роботодавець лиш зобов"язаний зберегти робоче місце.
Дівчата, дякую! Паніка - бо інформація нова і невідома, і стосується коштів . Та й дезінформовація трохи була присутня, тож до вас і звернулась за проясненням. Ще хочу прояснити такий момент на рахунок виплат по вагітності-пологам для безробітніх. Вже для себе . Прогуглила і все таки чіткості в голові не надбала: з якими документами (тільки лікарняний брати у лікаря і все?) і куди (Шевч.р-н Львів), на якому терміні (бо вже маю 32 тижня) йти оформлювати виплати? І чи не пізно в моєму варіанті? З першою вагітністю я навіть і не замислювалась, що в мене така можливість є, а тут думаю, на пологовий список гроші би були вчасно. (відношусь до тієї категорії, якій можна претендувати на 25% від мінімалки )
Не знаю чи в цю темку звернулась, якщо ні - перенесіть модератори куди треба. Значить ситуація, прийшла я працювати на підприємство. де всю кадрову документацію веде директорка. І от в неї прогалина між першими наказами на підприємстві і вона дає мені завдання якось ту прогалину заповнити, тобто придумати якийсь інший наказ. Що можно придумати, можливо хтось стикався з такою ж уважною і професійною діяльністю свого керівництва. Який наказ їй придумати?
якого плану накази? кадрові? про що? про призначення - прийом? прогалина у чому? у нумерації чи є зайве місце для зайвих наказів чи навпаки не вистачає і треба через / дописувати. трохи більше інформації дайте. пи.си. Єслі шо, я кадровик
Та я теж кадровик, але після декрету є зайве місце (лишній номер вільний на наказ, а самого наказу немає). Це в чсилі перших наказів на новому ТОВ. Спочатку вона видала наказ про шт. розпис, ще там про щось, а потім вільний номер, а потім решта наказів пішли. І вона просить мене придумати якийсь наказ, будь-який, аби заповнити вільне місце.
взагалі накази про внесення змін до ШР не є кадровими наказами, вірніше наказами з особового складу, які вносяться у книзу реєстрації таких наказів.