Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Discussion in 'Пузата хата' started by Supernatural, Apr 22, 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Last edited by a moderator: May 17, 2015
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ще напишу тут таке і зіскакую взагалі з тої теми про стафілокок і іже з ним, який живе усюди: практично кожен з нас є носієм золотистого стафілококу. Так, того самого. У 40% він може взагалі ніколи себе ніяк не проявляти, а у решти- множитися при несприятливих умовах. Чому зараз в ЖК і пологових відмовляються від практики здачі аналізу на стафілокок для обмінки? Та по тим самим же причинам: це частина мікрофлори кожного. І якщо вам лікар в ЖК каже промити носа хлорфіліптом перед здачою аналізу " аби чого не висіяли"_ це лиш тому, щоб в неї по обмінці ваші результати проходили чисті. І вас ніхто не тягав. Але це не позбавляє вас носійства. І навіть якщо не висівають з носа- він може спокійно бути на шкірі, в горлі, у вусі, в кишківнику. Якщо у вас хоч раз в житті була проблема синуситу, гаймориту, отиту, гнійної ангіни, фурункульозу , гнійних прищиків на обличчі чи тілі і ще цілого ряду проблем- ви уже носій того самого стафілококу. І те, що він не заважає жити вам саме в цей момент, це "дякую" імунці, яка його подавляє до некритичних меж. Але не застерігає від того, щоб ви ним обмінялися з іншою людиною.Яка теж, при нормальному імунному статусі зустрінеться з шкідником, але її нормална флора не дасть йому розмножитися понад норму і привести до захворювання. ПО своїй суті "принести" стафілокок у класичному розумінні- не можна. БО він є постійно і практично в кожного. Так говорили раніше- "приніс стафілокок з пологового", коли ще не було сучасних методів дослідження. Ні в одній країні світу не закривають медичні заклади "на помивку" так, як в нас.БО там внутрішньогоспіталка вважається частиною звичної флори. Хоча проблеми, які людина може отримати через цю внутрішньогоспіталку- є одним із бічей усіх медзакладів усюди. Якби все було так і стафілококом, як це у нас прийнято вважати, то в першу чергу вимерли через супутні захворювання би самі лікарі пологових і інших лікарень, які нон стоп з ним контактують ( і не лише із стафілококом) . Кожна друга людина є латентним носієм золотистого стафілококу. Тобто проблема- всередині людини. В тому, як її організм, її імунна система зреагує на власного чи чужого збудника в певних обставинах.Носій- людина сама.ому навіть немовлята з ним стикаються рідше, ніж їх мама? Хоч вони "стерильними народжуються. ТОму що якщо їх кишківник заселяється корисною флорою, то дає гідний відпір стафілококу. А в мами- проблеми, бо імунна система в неї на період вагітності та пологів- подавляється, при пологах- йдуть відкриті рани, власна патогенна флора починає розмножуватися, корисна- не здатна дати нормальної відсічі. І внутрішні проблеми вилазять назовні.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо порівняти статистику пологів, то найбільше народжують ( окрім Меду, який обласного призначення) власне на Мечнікова. ТОму і статистика тут буде гірша. Але не у процентному відношенні до загальної кількості полгів по різним пологовим. ТОбто , якщо на Джамбула відбулося 10 пологів і з них 1 випадок ураження, то на Мечнікова- буде той самий 1 %, але це вже буде не 1, а 3 породілі ( це так, для прикладу). У Меді- теж бувають випадки. Але це обласний пологовий, звідки більша частина породіль роз їжджаються і потім навіть при наявності проблем їх випадки фіксуються уже не у Львові. І не пов язуються напряму з пологовим. Чому до закриття Батальної саме вона вважалася в останні роки "лідером" по внутрішньогоспіталці? По тій самій причині: найбільша кількість пологів львів янок з усіх наших пологових. І той же 1 % виглядав уже геть по іншому у цифровому відображенні. Бо на Батальній відбувалося втричі більше пологів, ніж на тому ж Мечнікова чи Джамбула. Відповідно- умовний 1% це була не одна жінка, а 3-4 .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  4. tarakasi

    tarakasi Active Member

    аналогічно, моя лікарка теж була категорично проти Мечнікова, хоча я хотіла саме туди!!! добре що послухала її!
     
  5. Womanly

    Womanly Active Member

    Думаю, що це залежить від неонатолога і від мами. В мене був Бриль Ігор Іванович. Так він казав, що годувати дитину необхідно на шалений крик (коли дійсно голодна) і лише грудьми. Бо насправді практично немає мам, які не мають молока. Є просто неправильний підхід до ГВ. Тим більше дитині в перші кілька днів достатньо і кілька крапель молозива, щоб наїстися. І все, що потрібно мамі, то не суміш, а терпіння. А виписав він нас на 3 день з втратою ваги 340 г. (Від 3600 до 3260) Пізніше дитина вдома заспокоїлась від стресу і нормально набирає вагу.

    А в двох сусідок по палаті була інша неонатолог (не знаю як звати). Так одна годувала грудьми . А іншої дитина постійно плакала, а їй було незручно тримати дитину постійно біля грудей (вона мала дуже великі груди і молоку важче прибути) і вона сама запитала лікарку про суміш. А та з охотою погодилась, ще й продала їй якусь свою суміш.
    Так що це на кого попадеш і як відстоїш свою думку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Одна фраза Ігоря Івановича про "годувати на шалений крик" може допомогти загробити ГВ.
    Чисто риторичне питання, лікарі взагалі на курси підвищення кваліфікації ходять? Або ті курси спонсорують моя виробниками сумішей? Бо навіть всі ЖК і ПБ завішані плакатами про успішне ГВ, а толку з того...


    Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  7. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Дуже дякую за таке розгорнуте пояснення. Якщо можна уточніть ще, чи дійсно є той фактор, що в закритих ПБ флора там видозмінюється і стає більш адаптованою чи агресивною, ніж у "прохідному дворі"? Чи це міф? Дякую :)
     
  8. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дівчата, а можна тут спитати про харчування в Пб?
    Я народжувала на Мечникова, їжа ніби їстивна була (борщі, гречка, пюре, якесь навіть мяско попадало). Бо те що я побачила в Меді - просто жах. Зупка синього кольору на обід, водяна каша - сніданок/вечеря, яку кури не схотіли б їсти і це меню весь тиждень? Забула....чай, а точніше "білий чай" він же просто кип"яточок:facepalm:А вагітні жінки здалеку що вмерти мають з таким раціоном?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    о, так! в Меді харчування ше те. мені здається, шо гірше вже нема куди. В пісній зупі треба було бульбу шукати, каші всі такі розварені-розварені і рідесенькі.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    на Джамбула в жовтні 2013 були їстивні зупи, рис з рибою, салатик з бурячка. Каші нормальні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Womanly

    Womanly Active Member

    Все таки надіюсь, що в його розумінні це "на вимогу" (Принаймі я так це зрозуміла).:girl_smile:
    А на рахунок "підвищення кваліфікації", то чомусь останнім часом зустрічала багато "спеціалістів" ще радянської закалки. З ними жахливо мати справу, адже думають, що все вже давно знають, а вчитись нового і розвиватись немає потреби. А коли починаєш запитувати, чому так, а не інакше, то ще й агресивно реагують (типу "ти ще мене тут вчити будеш").

    А в пологовому толком не пояснили як налагодити ГВ, тому мала одразу після виписки лактостаз. А вирішувати цю проблему прийшлось з допомогою інтернету і свого дільничого педіатра, хоча це справа лактолога в пологовому. (І за що тільки вона зарплату отримує). Звичайно, що легше сказати "йди купи суміш", ніж трохи повозитися, пояснити, проконтролювати.
    Так що тут виходить, на жаль, що "допомога потопаючому - справа самого потопаючого"
    --- дописи об"єднано, Sep 30, 2015 ---
    Я лежала в квітні в Меді на підтримці, то на сніданок зажди була "синя" манка, на обід суп-сама водичка і "синя картопля", а ввечері давися жахливою кашею.

    Народжувала в липні на Джамбули, правда їла домашню їжу, але бачила, що приносили і гречку, і бурячок, і рибку, навіть якесь м'яско., овочеве рагу. Не знаю як на смак, але меню явно різноманітніше.

    Не думаю , що дуже по-різному фінансують, просто вкрали менше, тому краще годують.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. tarakasi

    tarakasi Active Member

    Я народжувала в меді 2014 році нормальна там була їжа, чай не прозорий зовсім, дуже мені їхня бульбочка подобалась.
     
  13. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Зараз, мабуть, поставлю дурне запитання:girl_blush2:
    А якщо я не хочу того їсти, чи можна, щоб чоловік передав домашнього? Чи це заборонено?
     
  14. invisible

    invisible Well-Known Member

    Та ясно що можна:) Я взагалі лікарняну їжу їла лише раз - після пологів зразу, потім мені носили.

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Не ображайтесь, але легше сказати
    ніж підготуватись, почитати, повчитись...
    Жінка народжує, годує - це її завдання, медперсонал, звичайно повинен бути за одно, не нашкодити (знаю, в нас і це рідкість), але покладати на них відповідальність за гв....жінці, яка не підходить до того свідомо, не володіє інформацією навіть найкращий найуважніший лактолог-фанат гв за тих кілька днів в пб не стане запорукою успішного гв.
    та більшість так і робить і не їсть лікарняного, хоча, як на мене, цілком нормальні страви були (на Джамбула), не ситні, дієтичні, але я так зрозуміла, що багато хто просто не звиклий до такого раціону: каші, пісні супи, тому і не сприймали зовсім ту їжу, передавали їм з дому бульбу і бульйони))) Мені вистачало додатків до лікарняної їжі: м'яса-риби, овочів, сиру.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Чаю не було навіть, тільки тепла вода(((

    Більшість має щось своє, але є жінки, до яких ніхто не має змоги прийти чи з далекого району, ін. області.
     
  17. Womanly

    Womanly Active Member

    Я з вами погоджуюсь. Але, наприклад, для того хто народжував вперше. Теорія - це одне, а на практиці- зовсім інше. Перед пологами я читала про грудне вигодовування і теоретично була обізнана. Але, коли прийшлось до діла, то виникали деякі труднощі. І замість того, щоб нормально показати і відповісти на конкретне питання лактолог далі читала мені лекції загальними фразами. І так толку з неї в мене не було. Прийшлось самій до всього дійти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Зараз так само, але суп бідненький тільки капуста плаває, каші їстівні,але не всі... давали рибку, бурячок, а пити кава курзиме з молоком.. Порції маленькі, два печенька чи 2 кусочки хліба...я не наїдалась, тому приносили мені з дому ..
    Єдине що скажу , постіль це жах!!!! Люди беріть свою!!!:girl_impossible:
    а тут і я погоджусь , як годувати грудю, мені прийшлось "доперти " самій, бо прийшла пані дохторка , запхала мою цицьку і каже все!:girl_crazy:Дитина два рази чмокнула і лишила....але добре , що я цікавилась перед родами про ГВ, то мала хоч якесь уявлення... що до чого, і мучилась сама , поки дитина таки почала брати груди хоч якось...Ніхто вам не поможе, все треба самому вчитись, такий у мене висновок!
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ну от як пояснити, що в одному пологовому мільш-менш нормальне харчування, а в іншому таке? Є ж фінансування, документація має проводитись прозоро, є тендери на закупку продуктів, кухні, врешті-решт, які перевіряються. То як можна красти навіть то? Вони що мачки крупи і капусти з картоплями десь виносять:d23:? На це ж теж має бути якийсь контроль. Тим більше породілля, виснажена після пологів, якій потрібно поповнювати енергію, як та жінка має обходитись цим
    Добре, що пишуть що в інших ПБ ситуація краща. Але переважно всім їжи приносять родичі. Я коли народжувала на Мечнікова, то там було непогане харчуввання, але невеликі зовсім порції, і мяса навіть не знаю чи було. Як казала моя лікарка "харчування в нас не супер як в ресторані, але вижити можна". Але все-таки в пологових повинні подбати про нормальну їжу, а якщо є махінації, то зщо заваджає це викрити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я двічі була на виключно ПБ-шній їжі - на Джамбула. все було норм. хліба можна було брати більше, мені той сіренький дуже смакував
     
  21. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Теж народжувала на Джамбула 2 роки тому, перебувала там 5 днів, в основному на ПБ харчах, для мене вони були цілком пристойні. Але я і вдома собі можу приготувати пісну гречку чи зупку:) Так що можливо просто не всім така кухня смакує:) Єдине, що мені життєвонеобхідним було в вільному доступі - пиття(термос чаю і пляшка води).